Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 0:25
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Land Rover Discovery 2.5 Td5 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 15.02.2007, 19:45
Príspevky: 679
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
cico nestras ho, ja som mal 6 allroadov v portfoliu a jeden bol bezproblemovy :evil: :-D :-D

_________________
Patrol 3,0 TDi


Str, 12.09.2007, 12:08
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.06.2007, 17:51
Príspevky: 135
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja to berem tak , ze kazde auto je LEN auto :-) a vzdy sa nieco dodrbka. Tak sa to da opravit a ide sa dalej :) a keby to bolo nejako extra poruchove co si myslim , ze nebude (mal som 3 audiny a no-problem) , ale aj keby tak to predam a kupim zas nieco ine :twisted: mozno skusim aj toho noveho Discovery v automate :roll:


Ned, 16.09.2007, 21:48
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
cico píše:
Xader píše:


Ta to mi prajes ? :shock: :evil: ja neverim tym poveram, ze sa to kazi. A ked sa pokazi , opravim. Svet sa nezruti :-)

Ja ti neprajem nic zle,aj ja som jazdil Audiny a ziadny problem, nech ti jazdi bez problemov milion kilometrov, ale to co vravim niesu povery, ale osobne skusenosti a Allroadom :smt148


Ned, 16.09.2007, 23:54
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.06.2007, 17:51
Príspevky: 135
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
cico píše:
Xader píše:
cico píše:
Xader píše:


Ta to mi prajes ? :shock: :evil: ja neverim tym poveram, ze sa to kazi. A ked sa pokazi , opravim. Svet sa nezruti :-)

Ja ti neprajem nic zle,aj ja som jazdil Audiny a ziadny problem, nech ti jazdi bez problemov milion kilometrov, ale to co vravim niesu povery, ale osobne skusenosti a Allroadom :smt148


Ja viem cicko , ze dost ludi pise , ze su s tym problemy a ja to nikomu neberiem :-) auto som kupil za vyhodnu cenu, takze ak budu nejake problemy, nemam problem ho predat za to , mozno aj za viac. Tak ma to zatial az tak netrapi :roll: ale po allroade som pokukoval uz par rokov a konecne som si splnil taky moj , ani nie sen - to bol Patrol :cry: , ale skor tuzbu mat allroad :-) tak sa tesim na kazdu cestu do prace s tymto autickom. Zatial po 2 tyzdnoch poslucha bezproblemovo , aj ked ma svoje muchy - tak ako kazde auto asi , ale to nevadi. Je to pre mna skor docasne - cca dvojrocne riesenie a potom kupim nieco poriadne a nove.


Pon, 17.09.2007, 19:39
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: