Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 17:56
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 poznate ho niekto? 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 23:39
Príspevky: 529
Bydlisko: ba//mi
Odpoveď s citáciou
v roku 2007 som objavil s manzelkou inzerat: ze def rok 68, tusim.. niekde mam i doklad nejaky ofoteny, abo co to bolo.. a ze tak sa ideme kuknut, ze ak bude pekny prikupime... tak sme sa vydali nikde k nitre ci k leviciam, abo kde to bolo a tam nas cakal... bol krasny (vid foto).. fajn chlapik majitel, natocil kurglou na druhu supu bo slaba baterka... previezli sme sa pohybali vsetkymi packami= "pomiesali olej" auto radilo, moc nedymilo, pekna kratka jazda i na polnu sme vybehli ... kratka historia: pred bezovou farbou to bol poziarnicky voz na rakuskych znackach (tusim spomynal stiavnicu a nejaky hotel - asi tam mali poziarnici ples a jedno zabudli), predtym asi nejaka afrika... otazka je len ci niekto registrujete toto auto vo svojom okoli, alebo poznate ako dopadlo... uz sme velakrat banovali ze sme neprikupili...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

_________________
www.khvmi.sk


Str, 13.01.2010, 23:35
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 20:11
Príspevky: 96
Bydlisko: Stupava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som ho bol tiež pozrieť, a tiež lutujem že som to auto nezobral

_________________
LAND ROVER DISCOVERY ESQUIRE 300TDI Automat


Štv, 14.01.2010, 7:38
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 14.11.2006, 22:24
Príspevky: 325
Bydlisko: Dudince
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pri hoteli Topky pri jazere Počúvadlo bolo niekoľko rokov odparkované takéto.Bolo červnené s bielym pásom,a v tom páse bol nápis nejakého fotoateliéru z Viedne.Zozačiatku malo aj rakúske značky.Vždy keď som tam bol som ho obzeral.Potom stade zmizlo a viac neviem.Je to asi ono.

_________________
LANDROVER DISCOVERY bývalá leštenka


Štv, 14.01.2010, 18:56
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.12.2007, 0:32
Príspevky: 145
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
V Dubravke na Saratovskej, jako je taky atypicky komunisticky panelak staval takyto na veteranskych znackach, ale mal myslim bielu strechu. Casovo si to az tak dobre zaradit neviem, ale mohol to byt zhruba aj ten rok 07. Dneska som tam videl stat zdvihnuty Y61 s pevnostnym naraznikom a tusim aj beadlockmi, takze mozno je to aj niekto, kto sem chodi na forum.


Štv, 14.01.2010, 19:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 23:39
Príspevky: 529
Bydlisko: ba//mi
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja len ci z neho nieje malotraktor so sklapacou korbou..))) sa ruham co?

ale dufam ze nakoniec sa dostal do dobrych ruk... pamatam si inzerat na autobazar.eu podobny veteranske znacky, biela strecha len sa mi zda ze bol kratky.. ale to je jedno.. no aspon sme potesili oko defenderistu...

_________________
www.khvmi.sk


Štv, 14.01.2010, 23:59
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: