Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 19:02
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 vojenská policia a MB G co nato poviete ??? 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To Nemo:
"Tak treba uznat, ze tie G-cka nie su na hard-core offroad a trial,ale na uplne ine ucely."
Žiadna armáda nikdy a nikde nemala vozidlá na hard-core offroad a už vôbec nie na trial - všetky autá sú viacúčelové, a tak sú aj vyrábané, sú proste na robotu. A Mercedes G je naozaj dobré auto vo svojej kategórii, to mi ver. A ako každý stroj potrebuje zdatnú obsluhu, keď je v pracovnej činnosti.
Keďže sa odjakživa armáda pohybuje aj v rôznom a vopred nepreskúmanom teréne (pavol 2078), má terénne autá. :-D A platí to odkedy armáda začala používať autá.
Úlohou šoféra vojenského auta je použiť najmenej náročnú cestu a pokiaľ možno obísť prekážku - klasický offrouďák vyhľadáva zložitú cestu a prekážky, a tom je zásadný rozdiel.

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Pia, 25.06.2010, 18:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jENKI presne tak zlozitu cestu a prwkazky ano MBG je dobre auto aj na cestu aj do terenu vyzera super ale ako jatdi tu cest someste nemal je to viacucelovi stroj o tom niet pochyb....

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Pia, 25.06.2010, 20:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1847
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nechcem polemizovať, ani mudrovať, ani narúšať diskusiu, chcem len toľko povedať, že vzhľadom k tomu, že sused mal v minulosti Géčko, tak som ho ako fanúšik Offroadov dôkladne obhliadol, no a potom samozrejme som ho aj riadne vyspovedal, o jazdných vlastnostiach. Ten pán mal už všetko možné, z Offov by som spomenul Pajero 3.5, Nissan Patrol, ten MB-G 500, momentálne má porsche.
Takže, čo som sa od neho dozvedel o Géčku, že to je proste jeden z najviac sofistikovaných vozidiel, ktoré sa dá kúpiť, mimo Hummera, čo sa týka pohodlia a celkových vlastností. Motor, pohon, podvozok, všetko je na veľmi vysokej úrovni a zhruba 99 % majiteľov nikdy v teréne nesiahne Géčku na hranicu jeho možností. Toľko z tvrdenia suseda, ktorý aj na tom Géčku najazdil ukrutne veľa.
Jeho nevýhodou je možno len cena, ktorá býva hodne vysoká.


Pia, 25.06.2010, 22:42
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.12.2009, 16:26
Príspevky: 316
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Videl som na Tisovci jazdiť MBGečka z L.M. a myslim, že si počinali velmi zdatne, škoda že sa nezapajaju do diskusie :shock:

_________________
čo neurobím,obkeciam


Pia, 25.06.2010, 23:35
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
roman lh píše:
Videl som na Tisovci jazdiť MBGečka z L.M. a myslim, že si počinali velmi zdatne, škoda že sa nezapajaju do diskusie :shock:

ano naši chlapci z VOLF týmu z LM maju skusenosti s týmito autíčkami, mal som možnost s nim i absolvovat nejden zraz a je to auto co s tojí za to, len problem je jeden a to je cena...inak bi som ho bral hned... :D

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Sob, 26.06.2010, 10:46
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 18:30
Príspevky: 275
Bydlisko: NM
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to jenki: Ved pisem,ze armada pouziva vozidla ako MG na uplne ine ucely ako nejaky hard-core offroad. Ale nesuhlasim s tebou v tom, ze nema vozidla na to urcene. Samozrejme nasa armada nie, ale spomeniem napriklad Izraelcov : http://www.jeepolog.com/UserFiles/engli ... 20test.htm

Tomu hovorim masina. :twisted:

_________________
Jeep WK2 5.7 Hemi...love it or leave it.
Ex Wrangler TJ 4.0

Tankove dni Laugaricio : www.tanklaugaricio.sk
Old Duty Trucks : www.odt.sk


Ned, 27.06.2010, 12:15
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.12.2009, 16:26
Príspevky: 316
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To už ano :shock:

_________________
čo neurobím,obkeciam


Ned, 27.06.2010, 12:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: