Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 02.05.2024, 17:21
Dnes je štvrtok 2. mája 2024, meniny má Žigmund a zajtra Galina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Maly nakladiak skupiny B oplachtovany 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to Kao vidis ako pises mas skusenosti s ivecom kde osm pocul aj skusal a prisiel mi to bezproblemy motor na dlhe trasy ziaden problem .omluvam sa trochu mi vypadla moznost hyundia h1 s plachtou v tom pripade je to urcite lepsia volba ako mazda alebo daewoo,dadlej k tym duplakom na ducate som nevidel neviem ci pozaduje depel no na ivecu som mal ako na klasika skrinmovom tak aj na plachte a obe boli do 3,5t.....nepocul som o tom zeby bol sprinter nachylny nejako na naftu ako aj ine dodavky to je kravina je do dost nadcasovy motor co sa tyka vyuzitelnosti na cestach a ,odolnost a spolahlivost.......moj master ma spotrebu okolo 12l ked je naloze y spotreba sa dost znici ked mas na skriny aj spojler inak to priamo fuka do praveho uhla takze nic moc ...:)))

no je to tak ze ja a Kao kazdy ti odporuci ine to s cim ma skusenosti on ma s h1 ja nie ale s renaltom a ainymi ano a taktiez nesuhlasim jasan ze pises ze nech ma auto aj 400tis a bude dobre ked hoodskusam to je blbost renalta som kupi lma 402tis km a po roku a pol je tam uz 3motor a pritom isiel pekne ked som hobol skusat :)

tak nechcem si nikoho pohnevat KAo zle si pochopil nechem nikoho zhadzovat a viem ze aj ty a aj iny maju skusenosti stastne a vesele :)

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Ned, 25.12.2011, 19:07
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.01.2010, 22:27
Príspevky: 383
Bydlisko: TRENČÍN, LIPTOV
Odpoveď s citáciou
Beriem to tak, že sme sa zle pochopili skrátka ako nedorozumenie, pekné vianoce chlapci...

_________________
všetko čo má kolesa, pásy, nohy .......


Ned, 25.12.2011, 20:28
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
som rad kao ze nakoniec sa z nasich rad kt. mali len pomoct k danemu problemu nevyklula nejaka hadka :)

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Ned, 25.12.2011, 20:53
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No osobne by som Ti tiež doporučil tú H-1 trochu s nimi robím ale ak by sa Ti pošťastilo pozri sa motore 2.5 CDRi má to 103kw a je to ešte väčší držiak na motor ako tá 2.5TD-nehovorím že je zlá ale už som pár motorov na ňu predal.Len na to CRDi pozor aby nebol motor už v prdeli lebo zas oproti TD je drahší na ND a to odosť.Inak skús sa pozrieť aj po Mitsubishi Canter do 3.5t to je super robotník tu je vzor ako to vypadá ale sú aj len dvojdverové.
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
:wink:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Ned, 25.12.2011, 23:12
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 29.03.2009, 10:09
Príspevky: 122
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vitajte, tak aj ja dam jeden komentar. Uz ked som si precital o com to tu je a aka masinka sa hlada tak hned ma na tvoju situaciu napadol Hyundai H1. Velmi sikovne postavene na podobne ucely , a skusenosti snim som mal :smt023 :smt023 :smt023


Pon, 26.12.2011, 1:04
Profil ICQ
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4311
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mazdu E2200 derieme v práci už pár rokov. Zatiaľ bezúspešne :-)))
Máme síce skriňu a nie valník, ale to auto je tak blbé, že sa asi ani nedá pokaziť. Pri skoro nulovej údržbe to ide zima-leto, štartuje na brnk a vo svojej triede (cena, výkon, rozmery, nosnosť) je bezkonkurenčné.

Samozrejme v kabíne moc komfortu ani miesta nie je, motor by si tiež zaslúžil pár koníkov naviac (tých 44kW hladkého diesela robí z toho Aviu), ale na duhej strane máme k dispozícii skoro 12 kubíkov absolútne hranatej skrine, kde nezavadzajú žiadne blatníky, výlisky a výztuhy. Papierová nosnosť je 1540 kg, ale 2 tony sa už tiež bezproblémovo odviezli. Má to geniálny raid, otočí sa to pomaly na menšej ploche než osobák - vynikajúce v meste.

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pon, 26.12.2011, 23:12
Profil WWW
Koumák

Registrovaný: Uto, 07.09.2010, 11:42
Príspevky: 178
Bydlisko: Košice-okolie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zatial ma zaujal sprinter, h1, e2200. cenovo jednoznacne vedie mazda.
ked pozeram nahradne diely tak co sa pouzitych dielov tyka je nanu najmenej.
a kedze to ma jazdit 10km dookola tam spat to by relativne malo stacit.
sprinter a h1 je super na dlhsie trasy ta mazda ma slabucky motor no ked unesie 1600kg to je tak na hrane ale da sa.
na autobazare je len 1. pohladam este ostatne online bazare a uvidime co z toho vznikde.

_________________
Nissan patrol 2,8D (1998) Španiel
Dinli DL-802 (2010)


Uto, 27.12.2011, 0:50
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No keď pozeráš Mazdu tak to pozri aj Mitsubishi L300 valník alebo Hyundai H100 valník je to presne to isté ako tá Mazda
http://hyundai-h-100.autobazar.eu/pojiz ... 38528.html
http://mitsubishi-l-300.autobazar.eu/25 ... 50544.html

Linky som Ti sem vložil len pre ilustráciu ako to vyzerá,inak tých áut je málo valníkov ale asi s tých troch značiek Mazda,Mitsubishi,Hyundai ich najdeš v ponuke asi v Hyundai H100.

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Uto, 27.12.2011, 3:01
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: