Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 11:22
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Auto alcohol testery a povolenie startu auta 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Vcera davali na CT2 taky pekny dokument, nestihol som cely, ale zaujala ma tam uz trosku starsia vec, ze v aute bol umiestneny detektor alkoholu, ktory musel vodic pred jazdou pouzit, a az po negativnom priebehu skusky mohol otocit klucikom....

Dat to povinne je blbost, to proste neprejde .. Nebavme sa ani o pripadoch kedy si sice opilec sadne s volant, ale nafuka mu niekto z triezvych kamosov. Napadla ma vsak ina vec - co nejake velmi zaujimave zlavy od poistovne na poviinom, havarijom alebo neviem ako poisteni auta ? ? (ci dokonca zdravotnom) ...

Ta sranda nebude stat malo, ani montaz .. Tak ked uz je niekto uvedomely, tak ho motivovat to kupit a pouzivat ... Ale riadne motivovat ...

Hat, pokial by boli nejake zaujimave motivacne bonusy, preslo by to ?

Alebo aky je na to vobec vas nazor ?

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pon, 14.05.2007, 12:22
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 13:15
Príspevky: 206
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Podla mna to nema vyznam - ak by to bolo mimoriadne vyhodne na instalaciu, namontuje si to kazdy a ak je pod parou, necha fukat ineho, alebo si vymysli daky fukaci mech, proste sposob ako to obabrat. Takze by sme boli tam kde teraz... Jedine, ze by to bolo povinne, a to sa, ako spravne pises, proste neda nanutit. Jedine riesenie je fakt ze nad urcite promile v krvi zobrat papiere na rok/dva a hotovo, nacapaju ho znovu, pripadne bez papierov, tak rok nepodmienecne... Co slovacisko nemusi, to neurobi, je to blbe, ale je to tak... Nedavno bola v Reflexe ci kde reportaz o tom, kolko ludi jazdi roky uplne bez papierov a v tazkej pohode... A potom sa divime, kolko je nehod...

_________________
Zlaté zlatíčko so 150 koňmi pod kapotou... /Hyundai Terracan CRDi/


Pon, 14.05.2007, 12:57
Profil ICQ WWW
OFFROAD PYRO
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 26.01.2007, 11:50
Príspevky: 297
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Neviem mozno trepnem blbost ale poistovni to moze byt asi jedno oni skodu vzdy vymozu hm v pripade smrti vodica opilca neviem.Su auta ktore to maju zamontovane uz od vyroby znacku nepametam ale davali to v nejakom auto-moto magazine v telke a nemyslim si ze sa to ujalo.Tam to bolo tak ze auto proste nenastartovalo je to presne o ludoch kto chce osali to.

Inac ja si planujem kupit alkoholteser ten taky rucny na nete je toho spusta od 1000sk az do Drager za 25000sk.Mate to niekto doma?Alebo doporucit nejaky model?

_________________
td5
http://picasaweb.google.sk/gaboinfo


Pon, 14.05.2007, 17:42
Profil
OFFROAD PYRO
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 26.01.2007, 11:50
Príspevky: 297
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zatial ma zaujal tento:
http://alkohol-tester.cz/alkoholtester/ ... 0-autoset/

Obrázok

_________________
td5
http://picasaweb.google.sk/gaboinfo


Pon, 14.05.2007, 17:46
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tuším sa tu niekto nudí :twisted: ,čo takto tester zaniesť do bazáru a prachi minúť na niečo užitočné ,napr. dobre vychladené pivečko ?

Abstinent takú pičovinu nepotrebuje ,a my alkoholici to investujeme lepšie :smt146 .

Napr. raz som použil lekárničku pri prvej pomoci , a potom som dostal pokutu za neúplnú lekárničku . Odvtedy lekárničku nepoužívam , nepožičiavam .:smt142 .
A potrebujeme na seba ďalší bič ?VeĎ jA soM taKý ZOšlaHaný . :smt106

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pon, 14.05.2007, 17:55
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
Tuším sa tu niekto nudí :twisted: ,čo takto tester zaniesť do bazáru a prachi minúť na niečo užitočné ,napr. dobre vychladené pivečko ?

Abstinent takú pičovinu nepotrebuje ,a my alkoholici to investujeme lepšie :smt146 .

Napr. raz som použil lekárničku pri prvej pomoci , a potom som dostal pokutu za neúplnú lekárničku . Odvtedy lekárničku nepoužívam , nepožičiavam .:smt142 .
A potrebujeme na seba ďalší bič ?VeĎ jA soM taKý ZOšlaHaný . :smt106

Kapo, chlope! :smt017 Hmmm. :smt139 Ty sa mi zacinas pozdavat :smt146 :-D


Pon, 14.05.2007, 22:07
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron