Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 3:19
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Poistky a poistovne 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2007, 15:23
Príspevky: 122
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
inak je praobyčajné svinstvo do neba volajúce, že na vypovedanie zmluvy PZP v zmysle toho posraného zákona musí človek zmluvu osobitne vypovedať; všetky ostatné zmluvy s lehotami platnosti automaticky zanikajú uplynutím v zmluve uvedenej lehoty platnosti a nič netreba vypovedať...

no oni automaticky predĺžia zmluvu, hm, hm, hm, ... :evil:


Štv, 22.11.2007, 16:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.02.2007, 18:42
Príspevky: 566
Bydlisko: senk
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Za mnou prisla do prace taka panicka ze ci mi moze ponuknut vyhodne PZP. Tak som jej nadiktoval udaje z mojho kratasa [3,2 l] a ona ze pride na druhy den. Prisla a ze mi vie spravit akciovu cenu 16 L, ja na to ze to je moc a ona ze to vie stiahnut na max. 10L a ze to je bezkonkurencne, nato som jej povedal ze mam ponuku na 7,5L a ona " neni problem a este aj nejaku stovku dve viem stiahnut, ale to je fakt maximum". Dobre nie?? :-D :-D Takze kolko ste uhadali najmenej ja na 7,3L ale este som jej povedal ze si pockam.


Štv, 22.11.2007, 20:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Jano JP píše:
asi som to už tu dakedy spomínal, ale ja som poisťovni jej neochotu dať zľavy pri predošlej zmluve uzatváranej počas roka vrátil aj takým spôsobom, že som jej vypovedal zmluvu a následne som uzavrel zmluvu - no znova s tou istou, ale s inou pobočkou a za zlomok pôvodnej sumy; keď ma z pôvodnej pobočky asi tretíkrát otravovali s tým, akú mi zrazu dajú zľavu a ja som nechcel, spýtala sa ma tetuška, či môžem povedať, kto mi dal lepšiu ponuku...a dodnes mám pocit že počujem, jak jej padla sánka, keď som jej povedal, že "vy, akurát v inej pobočke"... :lol:


Áno s tými pobočkami je to tak ako vravíš. Ja osobne som bol na Niva zraze veeeľmi prekvapkaný keď mi poniektorí chalani povedali aké majú poistky, ťažko sa mi tomu verilo, ale po tohtoročnom sondovaní som to pozrážal pod ich ceny. Zaujímavejšia však bola reakcia pracovníčky na pobočke "mojej" poisťovne keď :

a) zistila akú som mal doteraz poistku - podľa nej už teraz na jej pomery extrémne nízku s poznámkou: "ja by som vám takú (akože pre rok 2007)nedala" a ak nepotvrdíte túto cenu do zajtra, tak vám príde predpis na cenu PZP na 2008 o cca 2000 Sk vyšší - tento nátlak v jej pozícii (keď som už mal zistenú atraktívnejšiu cenu v inej poisťovni) ma fakt dojal ...

b) Ďaľší jej šok prišiel, keď som je povedal, že v iných pobočkách v iných mestách je na takýto typ a kubatúru auta rapídne nižšia poistka (podotýkam že poisťovňa neberie do úvahy geografické členenie SK) an to povedala, že mám doniesť dôkaz. Bohužiaľ (ako som na môj údiv zistil) nie za účelom podlezenia ceny, ale s uštipačnou poznámkou ku "kolegom":"však oni si to odskáču -predpokladám za tie nízke ceny ktoré dali

c) je mi z toho jednania poisťovacích agentov tento rok tak nanič, ze už radšej končím ....

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Štv, 22.11.2007, 22:15
Profil ICQ
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2007, 15:23
Príspevky: 122
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
PACO píše:
Za mnou prisla do prace taka panicka ze ci mi moze ponuknut vyhodne PZP. Tak som jej nadiktoval udaje z mojho kratasa [3,2 l] a ona ze pride na druhy den. Prisla a ze mi vie spravit akciovu cenu 16 L, ja na to ze to je moc a ona ze to vie stiahnut na max. 10L a ze to je bezkonkurencne, nato som jej povedal ze mam ponuku na 7,5L a ona " neni problem a este aj nejaku stovku dve viem stiahnut, ale to je fakt maximum". Dobre nie?? :-D :-D Takze kolko ste uhadali najmenej ja na 7,3L ale este som jej povedal ze si pockam.


* nič v zlom, ale toto patrí do sekcie "funny", alebo sa mýlim :lol: (myslím tým veľký rozdiel v korunkách)
* keď je moc zle /drahé poistky/, uzavrel som ich 4 u tej istej pani, zrušil som ich po roku u jej riaditeľa ... áno, ušetril som aj na poistkách za nehnuteľnosti, cca 2t. Tá pani mi potom volala, ako že prečo, že je z toho rozruch, ... 8)


Pia, 23.11.2007, 9:00
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: