Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 20:17
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Odťah auta 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Ned, 01.07.2007, 15:24
Príspevky: 3
Bydlisko: bratislava
Odpoveď s citáciou
cavec,
kto z Vas ma skusenosti s odtahom auta v BA a naslednim prispenim odtahovej sluzbe sumou 2800,- Sk?
V zapise o vydaji vozidla sa odvolavaju na zakon 315/1996 Z. z., avsak nie je tam uvedeny ziadny konkretny paragraf, ani odsek ani nic.. Odvolavaju sa len na zakon. Po precitani zakona sa ani velmi necudujem, nakolko som tam nenasiel ani ciarku o plateni za odtah :)

Takze co navrhujete, zaplatit :evil: alebo nezaplatit 8) ?

_________________
-dodo-


Pon, 24.09.2007, 21:27
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
dodo78 píše:
cavec,
kto z Vas ma skusenosti s odtahom auta v BA a naslednim prispenim odtahovej sluzbe sumou 2800,- Sk?
V zapise o vydaji vozidla sa odvolavaju na zakon 315/1996 Z. z., avsak nie je tam uvedeny ziadny konkretny paragraf, ani odsek ani nic.. Odvolavaju sa len na zakon. Po precitani zakona sa ani velmi necudujem, nakolko som tam nenasiel ani ciarku o plateni za odtah :)

Takze co navrhujete, zaplatit :evil: alebo nezaplatit 8) ?


Dodo čo Ti odtiahli auto??

No záleží kto ako je natom fyzicky :smt126

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 25.09.2007, 8:10
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 01.07.2007, 15:24
Príspevky: 3
Bydlisko: bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jj, zmrdi.. na zamockej.. je tam pekny odrb spraveny.. pred znackou zakaz zastavenia je na zemi spravena asi 3 metrova zlta ciara :) ta znamena tiez zakaz zastavenia..
kua, len ked na nej zaparkujes tak si ju nevsimnes :-D 8) podla mna to nie je normalne pred znackou kreslit na zem zltu ciaru,lebo tam na to nie je absolutne ziadny dovod..

ked som sa policajta pytal, ze preco mi nedali papucu, ked uz im tak strasne vadilo to 2minutove parkovanie, tak len pokrcil plecami :evil:

najlepsie je, ze kym som cakal na kamosa , cca. 10 minut, ktory po mna isiel, tak sa tam odtahovka naprazdno otocila 2x!!!! policajt potom priznal farbu, ze na tom velmi dobre ryzuju..

_________________
-dodo-


Uto, 25.09.2007, 12:52
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dodo78 píše:
ked som sa policajta pytal, ze preco mi nedali papucu, ked uz im tak strasne vadilo to 2minutove parkovanie, tak len pokrcil plecami :evil: najlepsie je, ze kym som cakal na kamosa , cca. 10 minut, ktory po mna isiel, tak sa tam odtahovka naprazdno otocila 2x!!!! policajt potom priznal farbu, ze na tom velmi dobre ryzuju..

Chod na kavu s pravnikom a spiskaj zalobu na spravcu cesty, UIS PZ, pripadne aj na odtahovku.

Policajt nema co len tak krcit plecami, ale fundovane odpovedat ...

Auto pravdepodobne skor nedostanes ak nezaplatis, takze je otazne ci potom pokutu dostanes spet a ci sa ti chce sudit, ale minimalne tomu policajtovi by som zavaril ... Nejaky sulin si nieco na cestu nacarbe a policajt sa samozrejme toho chyti ... Ak este existuju dopravny inzinieri (niekde na urade dopravy by mala byt taka funkcia), tak by mal objasnit ci ta ciara tam je opravnene alebo nie a do toho sa odrazit pri preukazovani (ne)opravnenosti odtahu ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 25.09.2007, 13:02
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: