Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 19:38
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Mrtvy uhol 
Autor Správa
Majster Slovenčinár
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:07
Príspevky: 957
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
Kmoter píše:
Kolega dosť často umiselne brzdí kamijony dokopca. Ja som to ešte sespravil ale pár krát som už bol z nich nervný a mal som sto chutí pred ním začať pribrzdovať.


...Kmoter... a už si karoval aj niečo ťažšie ako táčky zo železným kolečkom ? :evil:


Hej IVeco z gumeními kolečkami :-D
...ešte Zetori od 5211 až po 16045, kombajny, fergusona a 516, UN 320, starí dobrí ruský Kyrovec (18t), dokonca som istého času chodieval stavať z malím honom kozle.

_________________
Ja a slovenčina :-)
Toyota LC 61


Pia, 23.11.2007, 23:23
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tato tema prispela k tomu, ze ked obieham kamion "neutrem mu nos", ale radim sa pred neho vo vacsej vzdialenosti :-)

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Sob, 24.11.2007, 0:26
Profil ICQ WWW
Majster Slovenčinár
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:07
Príspevky: 957
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Majo píše:
tato tema prispela k tomu, ze ked obieham kamion "neutrem mu nos", ale radim sa pred neho vo vacsej vzdialenosti :-)


Aj sa sa snažím radiť pred kamijony vo vedšej vzdialenosti ale nie vždy to ide.

_________________
Ja a slovenčina :-)
Toyota LC 61


Sob, 24.11.2007, 22:54
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kmoter píše:
Majo píše:
tato tema prispela k tomu, ze ked obieham kamion "neutrem mu nos", ale radim sa pred neho vo vacsej vzdialenosti :-)


Aj sa sa snažím radiť pred kamijony vo vedšej vzdialenosti ale nie vždy to ide.


Sa snažíš málo , ja mám 18 m a ide to . Neboj za desať ročkov sa naučíš , ak sa dožiješ .

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Ned, 25.11.2007, 3:58
Profil
Majster Slovenčinár
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:07
Príspevky: 957
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vcelku dosť by ma zauimalo ked predbiham kamion a dostanem sa na jeho úroveň on pridá, potom zase ubere a zase pridá alebo pridá predbieha ma z prava. Prtečo to tý kamionisti robia? Stáva sa nám to dosť často :-( v pondelok som jedného predbiehal a asi 3x som si prečítam na jeho dverách že má V8 dostal som sa na jeho uroveň a on pridal naštasite predním bol ešte jeden pomalšie idúci kamion, takže sa dlho hrať nemohol. Kolega sa asi 20min sanažil predbehnúť jeden kamión a pri jeho 5tom pokuse (sledoval som to v spetákoch) som to už nevidržal a pribrzdil som mu tn kamijon (v kopci) nerád som to spravil ale už som sa dlchšie anto pozerať nemohol, on na oplatku rozsvietil všetko čo mal (asi 15min.) ešte že tie iveká majú elektronicky nastavitelné zrkadlá :-)

Ale spravil som aj jeden dobrí skutok :-) dvom kamijonistom z TO som zachránil život v nemecku, mali defekt na lavom prednom kolese a nevedeli otom. mUsel som ich 2x obehnuť a spraviť svetelnú šou :-) aby pochopili že čo sa deje a nasledovali ma na parkovisko, ale podarilo sa.

_________________
Ja a slovenčina :-)
Toyota LC 61


Sob, 01.12.2007, 20:19
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
keby vsetky komercne auta mali namiesto reklam vzadu nalepku HOW'S MY DRIVING? CALL 1-800-....... tak ak dane auto nejazdi s dobrymi mravmi...zavolas a postazujes sa. Tu v kanade mozes dat aj citizens ticket, ak ta niekto zo zadu umyselne oslepi dialkovymi svetlami. Jednoducho zavolas 911 na policiu, povies spz a co urobil a vecer u neho doma zaklopu policajti....

ale to by zase sa na slovensku nerobilo nic ineho len bonzovalo zo srandy. Este sme na niektore veci nedorastli... :-(


Sob, 01.12.2007, 22:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
laci73 píše:
keby vsetky komercne auta mali namiesto reklam vzadu nalepku HOW'S MY DRIVING? CALL 1-800-....... tak ak dane auto nejazdi s dobrymi mravmi...zavolas a postazujes sa. Tu v kanade mozes dat aj citizens ticket, ak ta niekto zo zadu umyselne oslepi dialkovymi svetlami. Jednoducho zavolas 911 na policiu, povies spz a co urobil a vecer u neho doma zaklopu policajti....

ale to by zase sa na slovensku nerobilo nic ineho len bonzovalo zo srandy. Este sme na niektore veci nedorastli... :-(


Ale toto som videl niekde na kamione aj na SK ,,Ak sa chcete stažovat na šofera tak volajte090......,, :lol:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Sob, 01.12.2007, 22:42
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Čau som šéfér s povolania ked sa pozerám do zrkadla vidím začiatok návesu ale čo je vedla mna už nie v spetné zrkadle to neuvidíš takto so m bol na dialnici sa radím do pravého jazdného pruhu pozrem nikto pozrem sa o chvilku a čo vidím romskí obivatelia na Lada 05 sa mi pchajú pod kolesá návesu ak si to nevšimnem včasta som ich mohol škrabat z asfaltu.Takže majte na pameti to že vás vedla kabiny šoferi nevidia .LOSOS

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Ned, 02.12.2007, 9:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no ja mam t.c. na aute a uz sa nejaky zavidenia chtivy chlapik stazoval sefovi... vraj sa mam obesit doma a pritom som ho nijako neohrozil a chlapik si pekne vymyslal. a vraj som ho vytlacal z cesty :roll: :lol: :lol: :lol:


Ned, 02.12.2007, 9:35
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
Ale toto som videl niekde na kamione aj na SK ,,Ak sa chcete stažovat na šofera tak volajte090......,, :lol:


Majú to na zadku kamióny firmy HOPI

_________________
SLOW & FURIOUS


Pon, 03.12.2007, 0:21
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 55 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: