Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 15:22
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Citroen na Panonskej v BA 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Chlapci, tak toto je komedia.
---------------
Cele to zaclo uz niekedy pred rokom, ked sa zacal na mojom citroene berlingo zasekavat spojkovy pedal. Pri pravidelnom servise pri 60000km mi ho vymenili (v zaruke). Pri prijmani auta do servisu som upozornil aj na kontrolku airbagu ktora občas svieti a vyslovil som moje zelanie aby mi nedolievali ziadnu napln do ostrekovaca. Kedze v minulosti mi tam ponalievali kadejake svinstva z ktorych mi smrdelo cele auto. Pre istotu som si v to rano dolial nadobku do plna. Zavolali v dohodnutom termine ze auto je hotove. Prisiel som do servisu a povedali mi ze vsetko je spavene a auto mam na parkovisku. Podpiste a mozte ist. Hovorim ze este som nevidel auto a nepodpisem to kym si neprevezmem fizicky. Prijmaci technik dost agresivnym sposobol povedal asi toto: tak dobre teda, podme si ho prevziat von na parkovisko. Prideme k autu a zacne rozpravat ze lanko je vymenene. pre kontrolu otvorim kapotu a pozeram ze naozaj je nove. Pozrem na chladic a z vnutornej strany pribudol krasny zretelny a dost hlboky skrkanec - evidentne sposobeny pri vyberani alebo instalovani spojkoveho lanka. Ked som povedal ze co to ma znamenat, povedal mi ze to som tam uz musel mat. Hovorim sak to auto servisujete iba vy tu v servise ja do toho nesaham a je to z vnutornej strany takze vonkajsi vplyv pocas jazdy je vyluceny. On ze: ano mohlo sa to stat pri vymene, ale sak to nebrani jeho funkcnosti. Tymto to povazoval za vybavene. Dalej hovori: doliali sme napln do ostrekovaca. Ja na to: a kam ked bola plna? On: aha tak to sa musim opytat ako to bolo. Dalej
kontrolka airbagu: napichli sme to na pocitac a je to v poriadku. To uz som bol celkom nasrany, sadol som do auta a nastartoval. Zostala svietit kontrolka airbagu. On na to ze mam ist naspat do dielne. Tak som siel. V aute som si pomyslel, ze dobre ze som si chcel auto prevziat.
Napichli to na pocitac a ten ukazal vadny konektor pod sedadlom vodica. Povedali ze to sa na tomto aute stava a ze to je vyrobna vada - je tam kratky konektor. Prestrekli to kontoxom a povazovali za vybavene. Vraj idealnym riesenim by bolo nepohybovat sedadlom do krajnych poloh, alebo vobec. Dobre riesenie, ze? A to si hovoria autorizovany servis. Ako ospravedlnenie za ten skrkanec mi navrhli ze mi spravia test zadarmo tlmicov.
Super - perfektna uzitocna vec na jeden a pol rocnom aute. Ako ospravedlnenie za napln ostrekovaca mi strcil do ruky nejaky sajrajt na odstranovanie musiek.
Cele toto trvalo cca 1hodinu!!!!
Nasrany som odisiel a dufal ze tam tak skoro nepojdem.

Servis pri 80000KM - mimochodom prvy po skonceni 2 rocnej zaruky.
Dal som si spravit standardne veci, dohodli sme termin kedy bude auto hotove. Pridem pre auto a technik spusti: No vsetko sme spravili a zistili sme ze je vadna lambda sonda. Spravil som vam aj taky rozpocet kolko to bude stat v najhorsom pripade. Hovori: privymene lambda sondy treba vymienat aj zberne potrubie v ktorom je nasrobovana, lebo na 90percent sa pri vyberani starej sondy znici zavit na zvodoch (vraj tiez konstrukcna vada). V najhorsom pripade to bude stat 18000SKK. Ja mu na to, ze sak to vymente ved auto je v zaruke. ON: no ale uz presli dva roky! A ja na to ze sme si priplatili zaruku plus o 1 rok. To ste mali vydit ten jeho pohlad a priam zdesenie v ociach. Ked uz povedal ze je to potrebne vymenit uz to nemohol zapriet.
Ta ze objednaju veci tesnenie a zvody. Sondu maju na sklade. Ze ked budu veci na sklade tak sa ozvu a dohodneme si termin vymeny. Presiel mesiac a nikto sa neozval, tak volam do servisu a povedali mi ze uz to maju a dohodli sme termin. Pri tomto servise mi niekde stratili servisnu knizku - povedali ze nevedia kde je, ale ze ju pohladaju.
Priniesol som auto do servisu na vymenu zvodov a lambda sondy cca 8:00. O 11:00 mi zvoni telefon. Volal primaci technik a polozil mi otazku ktora ma uplne dorazila: Prosim Vas, na co sme mali menit tie zvody?
Tak som to predychal a v klude som mu vysvetlil co mi bolo povedane o konstrukcnej vade. ON na to: aha uz si spominam a zlozil. Po obede mi volaju ze auto je hotove. Pytam si servisnu knizku a povedali ze este ju nenasli, ale ze mi daju novu. Cakam na novu asi 10 min a po tomto case prisla odpoved: momentalne nemame, ale budem na Vas mysliet. Od vtedy na mna myslia, ale ja stale knizku nemam. Sadnem do auta nastartujem a pomali odchadzam, ked v tom zacujem v istych nizkych otackach velmi neprijemnu rezonanciu. V dosledku momentalneho nedostatku casu a predchadzajucich skusenosti sa rozhodnem ze je.bem na to a nejdem sa stazovat. Co sa tyka vlatnosti motora, tak po vymene sondy sa motor choval ovela lepsie ako od novoty do konca o nieco klesla spotreba benzinu. Z toho som usudil ze ta sonda musela byt zla uz od novoty.

Po dvoch tyzdnoch, ked mi rezonancia uz riadne liezla na nervy som sa rozhodol zavolat do servisu ze od vymeny zvodov sa objavila neprijemna rezonancia. Odpoved bola asi taka ze sa mam hocikedy zastavit, ze sa na to pozru.
Prisiel som do servisu, technik sa previezol po dielni a k mojmu pocudovaniu povedal, ze on pocuje to rezonanciu a mam si sadnut ze daju auto na zdvihak a pozru sa na to. Za 10 min prisiel a povedal ze nic tam nie je povolene a ze to bude prepazka vo vyfuku a treba ho vymenit. Ja mu na o ze dobre tak ho vymente sak auto je v zaruke. On na to ze sak uz ma viac ako 2 roky. Ja mu hovorim ze mame zaruku plus. Mali ste zasa vidiet tu reakciu a zdesenie v ococh. Odpoved bola asi takato: to musite riesit cez zarucneho technika.
Tak idem za zarucnym technikom a zopakoval som mu vsetko co sa doposial udialo. Pozera do pocitesa a hovori: ale to auto ma uz skoro 90000km a vyfuk je lahkoopotrebovatelny diel a to nie je zaruka. Ja mu na to: A mate to niekde napisane, alebo to vas len tak napadlo? Zamyslel sa , odisiel od stola a vratil sa asi za minutu aj s nejakym technikom, ze ideme sa povozit nech to pocuju. Povozili sme sa a kupodivu tiez povedali obaja ze to pocuju a ze to nebude vyfuk a musim im doniest auto na cely dem aby zistili co to je. Dohodli sme termin asi o tyzden.
Mne uz to nedalo a doma som zacal patrat co to je, sak na 100 percent to musi suvisiet lez z tym co rozoberali pri vymene zvodov.
Doma pozeram pod kapotu a vsimam si akym odbornym sposobom vykonali vymenu zvodov. Zasa chladic cely dodrbany od zvodova kopec novych preliacin na vnutornej strane chladica. Po tomto zisteni som uz bol fakt nasrany a v obavach aby ma neobvinili z toho ze som to spravil ja, radsej som ani nic nerzoberal.
Doniesol som auto do servisu v dohodnutom termine na odstranenie rezonancie a koli zefektivneniu som nadiktoval aj zopar inych veci ktore treba spravit, ked uz je auto v servise.
1. Odstranit rezonanciu
2. vymenit chladic ktory ste poskodili
3. obcas svieti kontrolka airbagu
4. Zasekava sa spojkovy pedal
5. Vymenit ziarovku na podsvieteni ovladania kurenia
6. Ked vijde cas tak umyt a povysavat
7.dajte mi servisnu knizku
Pridem si pre auto v dohodnutom termine:
technik mi len oznami ze vsetko je spravene. Pytam sa na rezonanciu. Technik pozera do papiera a odpoveda: chalanisko tam nic nepočul!
To ma uz naozaj vytocilo a reagoval som trosku prudsie, ze ako je to mozne ked 3 vasi technici to pred tym poculi? On sa zamyslel a odisiel do dielne.
V tom som videl ako zdvihaju moje auto na zdvihak.Evidentne tam s tym nikto nic nerobil!!!!!!!!!
Po asi hodine cakania ma zavolali uz dvaja technici aby mi spolocne odovzdali auto bod po bode:

1.rezonancia je odstanena
2. Ten chladic - nooo to sa ani neda vymenit bez toho aby sa poskodil. to je len kozmeticka vada a nebrani funkcnosti. Ono je to konstrukcne zle vymyslene.
3. S tou kontrolkou airbagu sme vam to hovorili uz minule - je to konstrukcna vada na konektore
4. Spojkove lanko - skusali sme to niekolko krat a nam sa nezaseklo ani raz, ale slubujem ze ked sa to este zopakuje, tak ho vymenime znova.
5.ziarovka je vymenena asvieti
6. auto je umyte a povasavane
7. momentalne nemame nove knizky
Pri pocuvani tychto perfektnych argumentoch som sa mohol uz len usmievat a konstatovat ze berlingo je totalne zle konstrukcne vyriesene auto.

Ako ospravedlnenie mi ponukli ze to umitie a vysatie auta budem mat zadarmo. Mimochodom za taketo sluzby v ramci nejakeho servisu nikdy nikomu umytie a vysatie auta neuctuju.
Nemal som uz naladu hadat sa tam s nimi a odisiel som. Sadnem do auta, nastartujem a rezonancia stale rovnaka.
Vratil som sa do servisu a s kludnou tverou som im ozmamil ze s rezonanciou absolutne nic nespravili a ze ci si robia so mna srandu.
Na to reagoval zarucny technik velmi rychlo a schmatol baterku (vonku uz bola tma) technika a isli sme von k autu. Svietili na motor a tvarili sa dolezito a nakoniec povedali: To sem musi prist este raz na celi den a ziadne ine veci len tato rezonencia!!!!! Celo to vyznelo asi tak ze ja som debil ze som si dal spravit aj ine veci v ramci setrenia nakladov.

Dohodli sme sa na novom termine a priniesol som tam auto cca za 7 dni. Posas tychto dni som si vsimol ze spojkove lanko je nahodene nejako sikmo a ked ho narovnam tak po zmackuti spojky zostane vysiet pedal.

Prisiel som pre auto, ktore mimochodom nebolo v dohodnutom termine, ale az niekedy 2h po nom skonstatoval zarucny technik, ze nevie co stym.
A ze pri minulom servise uz to spojkove lanko vymenili a terazlen upravili jeho umiestnenie - na ktore som ich rano upozornoval.

Pri predoslom servise pri osbnom prislube technika ze vymenia lanko v pripade ze sa este niekedy zasekne, bolo lanko uz znova vymenene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Upozornujem ze ich ani nenapado rozobrat to co rozoberali pri vymene zvodov, aby prisli na to co to rezonuje.!!!!!!!!!!!!!!!

Do tohto celeho bolo zapletenych mozno cca 7 technikov z Citroenu na Panonskej v BA.
Skuste si len spravit obraz o fungovani jedneho znackoveho servisu a to som nespomenul vobec vsetko co za tie 2 roky co tam chodim povyvadzali (zly olej v motore, duplicitna vymena sviecok..........)

doma som na to pozeral a na sto percent je to plech na zvodoch.
Momentalne cakam na servis po 100000 km a uz som im lem prikazal odmontovanie plechu na zvodoch.

Nechcem to robit ja lebo tam treba rozobrat toho viac.

Inak servisnu knizku stale nemam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja by som odporucil vyhybat sa. Ja mam smolu ze je to este v zaruke a robim v Jarovciach. Do ineho servisu je to daleko!!!!!! Snad to prezijem este pol roka a potom na nich serem!!!!!

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pia, 04.01.2008, 22:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2568
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nie som sice citroen ale bol sol som dnes v TT v peudeotacko servise v BEGAME a uz som tam bo 2x a zatial si nemozem stazovat. pristup na uroni. aj odborny aj humoristicke ked zacnete. skratka na urovni. urobia co kazete. no zatial jednoducho bez probemov.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Sob, 05.01.2008, 2:17
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No ja neviem kam chodi s (firemnym) berlingom kolega, ale ...
Tot kukam pod auto (ani neviem co ma to napadlo), a divam sa ..nejaka hadica ... Hovorim kolegovi,
- musim povedat Jurovi, ze mu z auta nieco visi ...
- To si nevsimaj, to je len hadica z klimy
- Vole, sak bez toho je klima nanic
- no, je ... Uz to raz v servise robili, a zase to odpadlo. Do leta sere na to, sak v zime sa klima aj tak nepouziva ...


Nech mi fesaci v citroene netvrdia, ze utiahnut SK pasku (ci inac zaistit tu hadicu) je problem ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Sob, 05.01.2008, 11:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2568
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
inak vraj mali nasi na firmetaketo obdobne problemy v PD v peugeote v servise. a preto chodime do TT aj ked sme 10km od PD.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Sob, 05.01.2008, 11:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No hruza...všetko je to o ľuďoch. :? Keď sa zíde aspoň 5 kreténov v jednom servise tak to potom tak vyzerá. Len sa trochu čudujem tým značkám, že si to neukontrolujú. Ale vlastne asi majú iné starosti. Veď čože je malé slovensko...a kde to vlastne je? :D Ešte si počkáme tak jednu generáciu...alebo dve?

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Sob, 05.01.2008, 11:50
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7923
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
no ja som to iba precital a malom ma slachtrafil.cudujem ze si tam niektoremu jednu ,,,s prepacenim neprijebal..... to je hruuuuza.. :oops: :oops: :smt013 :smt013

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 05.01.2008, 18:27
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nastastie som to nezazil ja ... Je to prebrate z ineho zdroja ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Sob, 05.01.2008, 19:01
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takáto story by sa dala napísať o viacerých "autorizovaných" servisov. Aj osobnú skúsenosť má skoro každý (bohužiaľ) z nás. A asi platí úmera, čím väčší, tým horší. Ale je to aj o nás, zákazníkoch, nedať si skákať po hlave a nedať sa oje..ť. Prosto byť v strehu! :twisted:

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Sob, 05.01.2008, 19:35
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.07.2007, 22:47
Príspevky: 287
Bydlisko: Martin, Sklene pri Handlovej
Odpoveď s citáciou
Nieco podobne je v Martine, autorizovany servis Renault. A ako pozeram co vsetci pisete vsetko francuzi :lol: A dovolil by som si pochvalit JM Martin, co su autorizovany servis Nissanu, ale trosku drahsi.

_________________
www.4x4pneu.sk - offroad príslušenstvo, doplnky, úpravy a servis 4x4
Jeep Grand Cherokee ZJ 5,2 4" lift 34" MT
Jeep Grand Cherokee ZJ 4,0 5" lift 33" MT
ex. Chevy Niva 3" lift 30" MT


Ned, 06.01.2008, 19:01
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Josse píše:
A ako pozeram co vsetci pisete vsetko francuzi :lol:



Aby sme žabožrútom nekrivdili, tak ja osobne mám zlú skúsenosť aj v Bomarku - Ford aj v BNP - Seat. :smt071

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Ned, 06.01.2008, 20:14
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Josse píše:
pochvalit JM Martin, co su autorizovany servis Nissanu, ale trosku drahsi.

No asi ako na co ... Kamos mal od nich Nissan neviem co (nejaka nova plechovica) a furt sa tam srala elektrika (mal som tu cest), a oni furt len menili nieco (ked nie kablove zvezky, tak elektroniku ako taku, a to auto bolo v zaruke !!! ale zhodili to na obsluhu), a potom stratili nervy a a auto predali (auto bolo na firmu).

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Ned, 06.01.2008, 20:15
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7923
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nuz ale potom preco si hovoria ze su a u t o r i z o v a n y servis, ked zakaznikovy dodrbu auto, a neopravia. cakaju kym skonci zaruka a potom ho poriadne podoja. je to neludske a chrapunstvo, v nemecku som bol v niejednom servise,,, ale toto tam nebolo, tam mechanikov posielaju dost casto na skolenia, a dokonca aj specialne na jednotlive typi aut a ich agregaty. no neviem ako je to unaaaas ale podla tohoto asi nie. mozno len napapiery,, kvoli dakej kontrole, nuz ktovie,,,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 06.01.2008, 20:36
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.07.2007, 22:47
Príspevky: 287
Bydlisko: Martin, Sklene pri Handlovej
Odpoveď s citáciou
finder píše:
Josse píše:
pochvalit JM Martin, co su autorizovany servis Nissanu, ale trosku drahsi.

No asi ako na co ... Kamos mal od nich Nissan neviem co (nejaka nova plechovica) a furt sa tam srala elektrika (mal som tu cest), a oni furt len menili nieco (ked nie kablove zvezky, tak elektroniku ako taku, a to auto bolo v zaruke !!! ale zhodili to na obsluhu), a potom stratili nervy a a auto predali (auto bolo na firmu).


No myslim ze nieco podobne sa moze stat kazdemu servisu, my tam servisujeme uz cca. 7 rokov, a nie jedno auto, a zatial setko super a maximalna spokojnost.

A skoro by som bol zabudol "pochvalit" martinsky autorizovany servis Trezam co robia Ladu a popritom aj ine ruske znacky a aj nasu Chevy /no konkretne nasu uz nie po skusenostiach, teraz servisujeme v Ziline a tam spokojnost/. Mame tam velmi podobne skusenosti ako s tym Citroenom v BA. Boli dva mesiace co tam auto muselo chodit kazdy tyzden a niekedy aj dvakrat!!! co stale nieco nespravili a ked aj hej tak naprd. :?

_________________
www.4x4pneu.sk - offroad príslušenstvo, doplnky, úpravy a servis 4x4
Jeep Grand Cherokee ZJ 5,2 4" lift 34" MT
Jeep Grand Cherokee ZJ 4,0 5" lift 33" MT
ex. Chevy Niva 3" lift 30" MT


Pon, 07.01.2008, 10:20
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
No heské a asi platí všeobecne o servisoch, málokde je nejaká ochota niečo normálne riešiť, len čo najviac podojiť.

Mám kamoša čo robí v honde na Tomašikovej, tiež počúvam od neho podobné historky ako sa tam "servisujú autá" chalanisko je pedant, ked potrebujem helvne mi ale hold nad ním je šef a ten jak hovorí on rozhoduje a ked sa niečo posere šak zákazník príde ešte raz a mi ho skasírujeme. :-D Chrapúnstvo ale uplne bežné v servisoch.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 07.01.2008, 10:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Však oni vedia že si nemôžeš urobiť všetko sám. Myslím na aute. Ja som bol tiež asi 5 x u wizetkára, že vadná riadiaca jednotka, alebo káblový zväzok.... Nakoniec som si tie kábliky od čidla na prídavke zaletoval sám.

Niekedy mám pocit, že v servise ti niečo opravia a druhú vec dodrbú - žeby schválne? - mne to tak pripadá. Pol roka som nebol v sevise auto frčalo ako hodinky. Nechal som si vymeniť nejaké palivivé hadičky na prepade a teraz ledva štartujem. Bol som na výmene olejov - aj v serve - o týždeň sa odjebalo servo. To že pri výmene oleja v diffoch si musím pýtať aj aditívum o tom ani nehovorím. Ináč by ho tam nedali a asi ani nedali ako som zistil cez víkend. Ale zaplatil som ho. Už končím lebo sa naserem.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Naposledy upravil KOŤO dňa Uto, 08.01.2008, 1:09, celkovo upravené 1



Uto, 08.01.2008, 1:00
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: