Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 02.05.2024, 1:29
Dnes je štvrtok 2. mája 2024, meniny má Žigmund a zajtra Galina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Buracky 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
V piatok 2 tyzdne dozadu (t.j. 22.09) som bral kocku z Novej dubnice a isli sme do DCA, bolo cca 22:05. Cca 22:30 telefon, ze cesta DCA-ND je uzatvorena, buracka. Musela to byt fasa buracka, ked zatvorili celu cestu zevraj az do 04:00 rano ... Uz viem aj preco. Dosli mi fotky.
Kto pozna server ogrish, asi vie co tam maju ... Toto je dost vazny kandidat do ich galerie.
Kto sa na to citi, www.finder.sk/2209
Dodam, ze cyklistu zrazilo auto, auto bolo v protismere, sundalo cyklistu v (jeho) odbocovacom pase, smutnrznama krizovatka DCa-ND-Nemsova ma dalsiu obet. Mozno to urychli vybudovanie kruzaku, po ktorom tak dlho ludia kricia ... Ist tak par minut neskor z ND, a ktohovie, co by som zazil a uvidel ... :(

Chlapi, kurwa, opatrne na tych cestach :cry:

Neskor niekedy tento thread zmazem, len som chcel ukazat na VELMI RYCHLU pominutelnost zivota ... Ak sa tu rozbehne nejaka inteligetna debata, necham to.
Nepiste veci, ako - ble, to je humus ...


Sob, 07.10.2006, 0:58
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Patrim medzi brzdy premavky a z R.S. do NR (200 km) som schopny ist aj 4 hod. Za tych 14 rokov co mam vodicak som mal 1 lahku buracku (nikto nemusel byt osetreny). Nie uplne som spokojny zo zakonom " vodic musi predvidat" Ako mal vodic predvidat, ze tento cyklista nebude osvetleny ? Nechcem tym obhajovat vsetkych vodicov, vedia ma nasrat napr. chlapci v octaviach, passatoch + dealery (nechcem nikoho urazit) vacsinou s Eč. KE, BA ktorych evidentne omrzel zivot. Ale neosvetleny cyklista je na 50% mrtvy clovek.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Sob, 07.10.2006, 7:51
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No Dado uplne suhlasím z Tebou ohladom našich zákonov. Len akosi sa v tm pozabudlo, ked niekto bude chcieť skočiť pod auto skočí a vodič ťažko predvída, rovnako napr. opilca čo stojí na zástavke kde je spústa ludí a ked ideš skočí ti pod kolá, tiež nič moc. Bohužial som toto zažil ked mal ešte 120 škodovku, nestihol som ani zareagovať defakto som brzdil a to už bol na kapote. čelne sklo v halzly, rovnako predný blatník. Našťastie bol spytý ako čík a po 1 dnovom pozorovaní ho pustili domov, nič mu nebolo. Samozrejme krv mu neodobrali aj ked bolo evidentné že to z neho ťaha ako z putiky. Čo nasledovalo si asi viete predstaviť poťahovačky, polícia, dokonca rodina dedka podala trestné oznamenie, že som ho naročky zrazil atď. Našťastie sa vtedy volil naš prvý prezident a ja dostal amnestiu, ale keby nie nechcem vedieť ako by to skončilo a kde ja, vzhľadom na naše zákony a sudnictvo.

Jazdím defakto celých 15r pomaly najme ked som mal kombíka a teraz jepinku, vela veci vodič odfiltruje ale určite nie nejakých sebevrahov a opilcom ked im rupne v bedni. Toš moje skúsenosti. Tak isto nemusím tých holohlavých na rýchlich autách čo sa spravaju arogantne, mal som tu smolu že ako majitel daewa som asi bol považovaný na chudaka a 2x ma takýto vytlačili z cesty našťastie sa to obišlo bez kolízií a raz z prerazenou gumou, ked sa vyhýbal stlpom na bajkalskej. Takže pozitívum v terajšom mojom autíčku vidím aj v tom že si už kadejaký chuji moc nedovolujú. A defakto okrem toho incidentu som nemal žiadnu buračku ani havariu.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Sob, 07.10.2006, 10:03
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Andrej píše:
.... ked niekto bude chcieť skočiť pod auto skočí a vodič ťažko predvída, rovnako napr. opilca čo stojí na zástavke kde je spústa ludí a ked ideš skočí ti pod kolá, tiež nič moc.


Na taketo pripady som nemysle. Potom musis, uz len dufat na akeho sudcu natrafis. Ak mate takych ako unas, tak zbohom zdravy rozum.

(niekolkokrat medializovany pripad sudcu z R.S. ktory najprv zabil v opitosti niekoho a nic sa mu nestalo, potom mu zobrali vodicak lebo bol ozraty, potom bol ozraty a havaroval mierne, samozrejme vodicak nemal, naposledy havroval ozraty, prekrocil povolenu rychlost o 40 km a zdemoloval auta a nejake smetne kupy. A co mal z toho ? Nic, len pozbavenie funkcie)

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Sob, 07.10.2006, 11:04
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo hold presne ako sa vraví všetci sme si rovný a niektorý rovnejší, preto je aj paragraf taký pokrutený jedny sedia hore iny dole na jedných platí na druhých nie.
A maš jedno kde su sudcovia všetci su rovnaký. Ako firma sa sudime o tovar a čo ja viem čo ešte zdravému rozumu je všetko jasne a učtovne podklady nepovolia ale dotyčný sa satale ma možnosť odvolať a defakto si robiť čo chce a sice nie ja ale moj tatko sa sudi z jednou firmou čo sme robili projekty a oni nezaplatili už vyše 3r a stale s anič nedeje a potrvdili to všetky sudy dokonca aj okresný. Takže škoda reči na naše zakony a sudy.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Sob, 07.10.2006, 11:09
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Este doplnim, ze cyklista mozno osvetleny bol, ale keby aj nie, ako vravim, ten chumaj to musel svihnut cez odbocovaci pruh !!m co znamena, ze tam asi je plna ciara, a mozno aj zebra (takto z hlavy neviem) ...

Dnes po ceste zo ziliny domov (Miro, uz som mohol byt tatam :( ), ma skoro sundal polsky kamion, ktory si to vyfroval od PB na most, v smere na Cadcu, a vobec ho nezaujimalo, ze niekto ide po moste, nehovoriac o tom, ze som bol v priebeznom pruhu, a on v ukoncovacom (idiot).
Ked som si svihol pred neho (uz som videl jeho pravy roh na mojich dverach), az vtedy sa zbadal, a asi sa urazil, ze co sa mu pcham pod kolesa, trubil ako mojko ... Poliaci - no comment ....


Sob, 07.10.2006, 17:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:50
Príspevky: 822
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Ak chceš prežiť (nie je to 100%) musíš si kúpiť poriadne auto (min. Hummer), neustále sledovať ostatných!!!!!!!(čo ten k...t urobí?, resp. môže urobiť) a nevychádzať (len v nevyhnutných prípadoch) na cestu.
Najlepšie je sedieť doma u frajerky.
P.S. Tie fotky sú husté. Ja som takýchto búračiek zažil už niekoľko a nie je to nič príjemné.
Ináč tým rôznym frajerom za volantami by som v krvi týchto obetí nehôd močil nos a takého ako ten Poliak by som vytiahol z auta a minimálne mesiac by doňho nesadol.


Sob, 07.10.2006, 18:45
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 07.10.2006, 13:08
Príspevky: 50
Bydlisko: Velky Meder
Odpoveď s citáciou
Taketo fotky a filmy by mali premietat vo vsetkych autoskolach.Pred dvoma tyzdnami sme boli pri jednej nehode,/4mrtvy /.Museli sme ich vysekat lebo auto bolo natolko zdemolovane.rychlost cca 160,smyk,plnou rychlostou do stromu,vodic mal iba osemnast a vodicak 2mesiace.


Ned, 08.10.2006, 20:36
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
majko píše:
Taketo fotky a filmy by mali premietat vo vsetkych autoskolach.Pred dvoma tyzdnami sme boli pri jednej nehode,/4mrtvy /.Museli sme ich vysekat lebo auto bolo natolko zdemolovane.rychlost cca 160,smyk,plnou rychlostou do stromu,vodic mal iba osemnast a vodicak 2mesiace.

:-D No comment ... Niekde som cital, ze mladym by sa auta s objemom nad 2.5l mali davat na zbrojak ... Celkom suhlasim, aj s 2l sa daju stvarat kusky, nieto este 3L a viac ...


Pon, 09.10.2006, 9:49
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nielen "hlavohrude" na rychlych sportakoch su samovrahovia.

Minule som siel domov a v tiahlej zakrute na Dlhe Diely v BA si idem v lavom pruhu, v strede dvojita plna ciara...a kukam a oproti mne si to sinie dodavka, Iveco alebo take daco.
V prvej sekunde som zostal taky oplesteny ze som len kukal kde je ta ciara a ci som ja v spravnom pruhu.
Minuly sme sa len-tak-tak a priznam ze som bol taky soknuty ze ani poriadne neviem ako vlastne.
Neviem ci chlapik neodhadol rychlost a proste ho vynieslo, ta zakruta je fakt nahovno robena, ale mohlo to byt "zaujimave".

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Pon, 09.10.2006, 14:13
Profil ICQ WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 12:07
Príspevky: 22
Bydlisko: Praha, CR
Odpoveď s citáciou
majko píše:
Taketo fotky a filmy by mali premietat vo vsetkych autoskolach

skoda ze u nas v TV nebezi takovyhle BESIP... respektive u vas ;)
http://terenaky.cz/foto/albums/uploads/slow.avi (2MB)
http://terenaky.cz/foto/albums/uploads/drink.avi (3MB)
http://terenaky.cz/foto/albums/uploads/seatbelt.avi (3,4MB)
http://terenaky.cz/foto/albums/uploads/walk2.avi (2MB)
http://terenaky.cz/foto/albums/uploads/walk1.avi (2,2MB

_________________
Vitara dily: http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?t=7176

Admin: www.terenaky.cz | www.offroadforum.cz | www.komanche.net | www.toyotaklub.cz
Support: www.el-diablo.cz | www.quicktec.cz | www.autoservis-praha.cz | www.wdm.cz


Uto, 10.10.2006, 11:34
Profil ICQ WWW
Majster Slovenčinár
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:07
Príspevky: 957
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tie videá sú fakt sila, už nebudem jazdiť rýchlo a nezodpovedne.

Takéto videá by mali pravidelne púšťať pred TV novinami


Str, 11.10.2006, 12:30
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kmoter píše:
Tie videá sú fakt sila, už nebudem jazdiť rýchlo a nezodpovedne.

Takéto videá by mali pravidelne púšťať pred TV novinami

Kolko ludi s tych co robi buracky (Resp. jazdi ako prasa) myslis ze pozera noviny ??? V tej dobe sa vsetci bavia niekde v podnikoch a nasavaju ... :evil:
Btw - vcera som mal rec so sefom nasho DI, a povedal, ze pokial buracka na kamione, tak isto poliak.. Ze to su debili, ktory nahanaju hodiny, a o nic ine im nejde ... Zase sa niekde (vcera?) pri Sverepci vydrbal kamion, bol ho tahat najaky transporter ci co ...


Str, 11.10.2006, 12:51
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 07.10.2006, 13:08
Príspevky: 50
Bydlisko: Velky Meder
Odpoveď s citáciou
Poslať a
Minuly rok v decembri havaroval kamion v obci Jahodna na moste cez Ciernu Vodu.V celej obci je obmedzena rychlost na 40km/h.Tento debil/sory ale ine slovo nanho nenachadzam,kvoli nemu som premrzol totalne na kost./to tam valil 68.Usek musel poznat ,lebo tade predtym prechadzal cca 2x do tyzdna.Na moste bola namraza,on zalomil do jednicky a odhodil protiiducu Skodu 120 do zvodidiel.Dvaja tazko zraneny v skodovke, a debilny arogantny poliak,kecal do vsetkeho.Este sa chcel sudit,ze pri vyprostovani sme mu poskodili 4 hmlovky.


Str, 11.10.2006, 17:18
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:50
Príspevky: 822
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
www.chcizit.cz
Odporúčam tieto stránky pre tiež vodičov našich blížnych, s ktorými sa stretávame denne na cestách.


Sob, 04.11.2006, 9:22
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: