Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 18:01
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 SUV-cam 
Autor Správa
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 13:15
Príspevky: 206
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Videl som video z tej Marinovej kamery (teda nie z JEHO, ale z jej sestricky) a musim pripadnych zaujemcov kuscok varovat - je to skoro rovnaky smejd, ako FlyCamOne 2, akurat inak zabaleny. Ostrost obrazu je dost mizerna (aj ked mi pride trochu lepsia, ako u FCO) a co je najhorsie, nema takisto nic, co by obraz stabilizovalo. Tj. ak vas kuscok trasie, tak z obrazu je v podstate mazanica. Tu je ukazka:
http://www.topgun.sk/downloads/Kuzelnik/G200kolizia.wmv
Bacha je to dost velke. Horizontalne pasy sposobuje vrtula (kamera tocila ciastnocne cez nu). Na videu, hlavne pri nizsich preletoch vidiet, ako sa svet okolo 'vlni' - prave kvoli absencii stabilizatora obrazu. Takze ak to myslite trochu seriozne, pozor na stabilizator!

_________________
Zlaté zlatíčko so 150 koňmi pod kapotou... /Hyundai Terracan CRDi/


Štv, 19.06.2008, 18:04
Profil ICQ WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 22:10
Príspevky: 356
Bydlisko: BA/SE
Odpoveď s citáciou
Jameson, videl som video z Martinovej kamery na notebooku a absenciu stabilizatora som si nevsimol - obraz bol stabilny - neroztraseny. Martin hovoril, ze to mal pevne prichytene na stresnom nosici - to zamedzilo drobnym vibraciam. Predsa len, auto je ina konstrukcia, ako lietajuci model a teda da sa z neho natocit, dobry (neroztraseny) obraz i bez stabilizatora.

_________________
Nissan Patrol K260 - Biely Spaniel = BSP, kratky, 2,8TD
Obrázok


Štv, 19.06.2008, 19:06
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: