Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 03.05.2024, 19:09
Dnes je piatok 3. mája 2024, meniny má Galina a zajtra Florián




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 156 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
 Kolko Stoji Svietenie? 
Autor Správa
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
... tak ja pridám aj o nočnom svietení ...

Tutoky včera večerom idem od Miláánka z BB (porovnávali sme si kto ho má väčšieho v rôznych polohách) a ako tak rubem po dialnici na Zvolen ide mi oproti asi kamión a veselo praží dialkovými na streche budky.

A už som sa hotoval že ho umravním mojimi dialkovými na streche (on mal len dve, ja mám štyry 8)) keď pozerám že tirkár to nejako ťahá hore kopcom. ....éééé... moment.. kde je medzi BB a ZV na ceste kopec... :roll: A zrazu maník dialkové zhasol a zostal len červený majáčik a červená a zelená pozičná lampička.

:lol: :lol: :lol: práve proti mne zo Sliača odštartoval L 39 Albatros :lol: :lol: :lol:

_________________
SLOW & FURIOUS


Štv, 20.09.2007, 8:31
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
:lol: :lol: :lol: práve proti mne zo Sliača odštartoval L 39 Albatros :lol: :lol: :lol:


Mal si ho poriadne vyblikat hajzla....co ta ma co oslepovat :D:D:D:D

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Štv, 20.09.2007, 11:23
Profil ICQ WWW
Učeň

Registrovaný: Str, 04.06.2008, 9:33
Príspevky: 42
Bydlisko: Presporock
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mne sa stalo nieco podobne na vychode, ked ma v noci osvetloval nejaky blbec, ktoremu dokonca iba jedno svetlo svietilo. Vyblikal som ho aby to zhasol, a on mi blikol naspat este silnejsim ultrasvetlom. chu.j jeden

Ked sme sa priblizili, zatrubil a vtedy som pochopil, ze to bol nakladny vlak na trati Bratislava-Trencin-Kosice a spat;-)


Str, 04.06.2008, 9:45
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
.. hehe... zákonodarca ti ukladá neoslňovať dialkovými vodičov ostatných vozidiel, strojvodcov kolajových vozidiel ba ani kapitánov plavidiel neslobodno.

Mám taký pocit, že lokomotívy majú v tom hornom svetle dialkové aj stretávacie. Ale že dokázal silno posvietiť ma prekvapuje, páč tie lampy na loko sú obvykle dosť biedne.

_________________
SLOW & FURIOUS


Str, 04.06.2008, 11:05
Profil WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 21.06.2007, 11:26
Príspevky: 224
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som onehda este mlady a prchky :-D asi tyzden po tom co som dostal vodicak vyblikoval kamionu v serpentinach na Krtis...odvtedy uz kok....iny zo svetlami nerobim :roll: :roll:


Str, 04.06.2008, 11:51
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo, a aby ste náhodou nezistili, kolko stojí nesvietenie, tak nezabudnite, že v našich susedných štátoch /HU, CZ, Slovinsko...../ je povinnosť celoročného svietenia.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pia, 20.06.2008, 2:00
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 156 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: