Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 23:12
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 RELEVANTNE POROVNAVANIE AUT 
Autor Správa
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
fajer píše:
...vyvarujte laskavo nasieracich testov typu HUMMER - WRANA.


S tymto nesuhlasim. Stretol som X ludi ktory si H3 pomylili z Wrangler Unlimited a naopak. Cize laik ich bude radit do jednej kategorie a aj ja, hoci jeden z nich ma obe tuhe napravy.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Str, 17.09.2008, 21:04
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Porovnávať jednotlivé značky a typy áut je , ako porovnávať svoje manželky. :?

...moja má o 5 cm vedšiu svetlú výšku, vedší kufor, predné aj bočné airbagy, nemá síce centrálny počítač, ale má košušinovú USB zásuvku, trojpolohový tempomat, nemá síce navigačné, ale má pripojitelný predný náhon.... :smt142

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Štv, 18.09.2008, 0:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
nemá síce centrálny počítač,


ale má, len beží pod iným OS, preto ho tvoj SW a HW nedetekuje... :wink: :D

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Štv, 18.09.2008, 6:18
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
Porovnávať jednotlivé značky a typy áut je , ako porovnávať svoje manželky. :?

...moja má o 5 cm vedšiu svetlú výšku, vedší kufor, predné aj bočné airbagy, nemá síce centrálny počítač, ale má košušinovú USB zásuvku, trojpolohový tempomat, nemá síce navigačné, ale má pripojitelný predný náhon.... :smt142


Presne tak, a duplom tu na fore kde je 90% upravenych.

Uvediem len taky priklad Liqui Moly Team skoncil v Rumunsku na 5 mieste s 1x jimny a 1x suzuki a dali dole auta vacsie , robustnejsie , silnejsie... Konkretne to Suzuki - samtrol sa da kludne porovnavat s H1, ale aj trolom, cherom, uaz -om.... Aleba treba aj povedat v com . V pohodli ? V spotrebe ? V pocte miest ? ...urcite nie. V krizeni ? V priechodnosti ? ... to uz tiez nie.
Takze nechajte ludi kludne porovnavat a debatovat a na konci sa aj tak nieco z toho porovnavania vykrystalizuje.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Štv, 18.09.2008, 6:19
Profil WWW
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Uvediem len taky priklad Liqui Moly Team skoncil v Rumunsku na 5 mieste s 1x jimny a 1x suzuki a dali dole auta vacsie , robustnejsie , silnejsie... Konkretne to Suzuki - samtrol sa da kludne porovnavat s H1, ale aj trolom, cherom, uaz -om....


TOTO JE TO CO NEMOZES DAT NA JEDNU KOPU..
vies si predstavit v danej trialovej sutazi HUMMER?? ja ano... po prvu jamu a strom..

neda sa to proste porovnavat , kadzy kto zrelo uvazi co porovnava , snad pochopi, ze hummer je zakopoe vozidlo US ARMY., ze ho maju namiesto lopat na vykopanie jamy pre tank. HUMMER NIKDY NEBUDE TRIAL. Vaha + dlzka + sirka + krizenie = rovna cesta

to KAPO: neviem co mas doma, ale ja mam zjavne zhavarovane jadro , SW nesedi s HW a nevie naist spravny .DRV a DLL na OFFROAD kartu. skusal som uz aj cez ine rozhranie,.. furt nic... sem tam neake echo o orechoch... inak furt len UNKNOW HARDWARE popr. BUFFER OVERFLOW

_________________
KAVA - strkova, nesca, bezkofeinova,
Varic - PB, el. konvica, ohnisko,


Štv, 18.09.2008, 7:17
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
asi by to chcelo vymenit hardware :D a daj na to nejaky open source system a pokukaj po forach a dolad to 8)

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Štv, 18.09.2008, 8:09
Profil ICQ
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
fajer píše:
TOTO JE TO CO NEMOZES DAT NA JEDNU KOPU..
vies si predstavit v danej trialovej sutazi HUMMER?? ja ano... po prvu jamu a strom...


Absulutne si ma napochopil. Tie otazniky, nieco znamenaju.
BTW. mozes kludne porovnavat kludne H1 a Samuraj v triale, ale trialova trat musi byt stavana pre H1. Uz chapes kam mierym vsetkymi svojimy prispevkami ?

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Štv, 18.09.2008, 8:35
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tento thread sa skutocne mina ucinkom.

kajo mal dobre predsavzatie, ale je prakticky nerealizovatelne v teoretickej rovine.

tieto porovnania sa predsa deju same od seba na sutaziach a zrazoch a urcite sa tam neselektuju auta tak, ze ty do toho nelez, ty sa tam nehodis, alebo ty sa tu odparkuj a nerob nic, lebo mas hummer.

a naviac. pripravili by sme sa o kopu srandy v prispevkoch typu hummer vs. samik...

to fajer: kasli uz na to, nechod hlavou proti muru :wink:


Štv, 18.09.2008, 8:44
Profil ICQ WWW
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dado píše:
Absulutne si ma napochopil. Tie otazniky, nieco znamenaju.
BTW. mozes kludne porovnavat kludne H1 a Samuraj v triale, ale trialova trat musi byt stavana pre H1. Uz chapes kam mierym vsetkymi svojimy prispevkami ?

ano to urcite.. samik by mu to v pohode nalozil.. pravdepodobne by islo o "skororovinu" a susinu.


trialova trat vo vydrnej nebola specialne stavana pre samik, ci trola... skus si tam predstavit hummer.. nedostal by sa ani hore na parkovisko, ani za sucha.. pochop ze ma cez 3t. to sa neda oklamat ani super vzhladom a boggerom. akurat tam tak vykope jamu a konci. ak si tam bol, mal si moznost RELEVANTNE porovnat SAMIK - WRANA - TROLO.
3 kusky s pribuznym podvozkovym systemom. no rad bych tu vydel toho humra , co by tu dokazoval.

to thunder: nejdem proti muru.. pekne si to tu ujasnime a nasledne moze admin cely thread hodit do hnoja, ale snad sa aspom trochu poucime v tom co napiseme .. pisat balast o porovnani samik hummer . to proste musi vyplodit niekto kto je kratkozraky , nerozozna farbu a ma seknute v krizoch natolko ze sa nezohne pod offa aby sa kukol na com vlastne jazdi..
PS: kludne teda porovnavajme DUNLOP WINTERSPORT a BOGGER.. je fakt ze DUNLOP bude asi na ceste lepsi, dokonca aj v lete. snad bude aj tichsi... paci sa vam taky test ??? ma logiku?? sme predsa na OFFROAD fore coz by malo vylucit prispevky typu : nerozoznam H3 od Wrany unlimited.

_________________
KAVA - strkova, nesca, bezkofeinova,
Varic - PB, el. konvica, ohnisko,


Štv, 18.09.2008, 8:57
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nechodíš-nevidíš.

Ja som bol a videl.


Štv, 18.09.2008, 9:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
fajer píše:
trialova trat vo vydrnej nebola specialne stavana pre samik, ci trola... skus si tam predstavit hummer.. nedostal by sa ani hore na parkovisko, ani za sucha.. pochop ze ma cez 3t. to sa neda oklamat ani super vzhladom a boggerom. akurat tam tak vykope jamu a konci.


no tak v tomto opatrne...
slovensky hummer tam chodil totalne bez problemov uplne gdekolvek. kto tam bol, ten vie... :-D


Štv, 18.09.2008, 9:40
Profil ICQ WWW
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
thunder píše:
no tak v tomto opatrne...
slovensky hummer tam chodil totalne bez problemov uplne gdekolvek. kto tam bol, ten vie... :-D


ano, prisiel este za prasneho pocasia , potom dllllho stal na mieste a ked zaprsalo tak isiel nasledovne...
http://www.ceknito.sk/video/199137
neviem preco sa snazime oklamat kinetiku, ono to proste asi nepojde..

_________________
KAVA - strkova, nesca, bezkofeinova,
Varic - PB, el. konvica, ohnisko,


Štv, 18.09.2008, 10:02
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 22:10
Príspevky: 356
Bydlisko: BA/SE
Odpoveď s citáciou
Mimochodom, vsimli ste si vysledkovu listinu zo spominanej akcie v Rumunsku (Samtrol s Jimnym na 5. mieste)? Na prvom a piatom mieste boli male auta, ale na ostatnych velke...! (Ak za male povazujem Wranglera, Vitaru, Samuraja, Jimnyho a za velke Defika, G, Patrola.)
Je to zaujimave. Vychadza mi z toho prekvapujujco, ze vaha asi nie je pre prejazdnost vozidla, tym s velkym odstupom, najpodstatnejsim faktorom. Pri tom samozrejme pocitam s tym, ze obutie vsetkych aut bolo, plus minus porovnatelne.

_________________
Nissan Patrol K260 - Biely Spaniel = BSP, kratky, 2,8TD
Obrázok


Štv, 18.09.2008, 10:06
Profil WWW
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
fajer píše:
ano to urcite.. samik by mu to v pohode nalozil.. pravdepodobne by islo o "skororovinu" a susinu.


trialova trat vo vydrnej nebola specialne stavana pre samik, ci trola... skus si tam predstavit hummer.. nedostal by sa ani hore na parkovisko, ani za sucha.. pochop ze ma cez 3t. to sa neda oklamat ani super vzhladom a boggerom. akurat tam tak vykope jamu a konci. ak si tam bol, mal si moznost RELEVANTNE porovnat SAMIK - WRANA - TROLO.
3 kusky s pribuznym podvozkovym systemom. no rad bych tu vydel toho humra , co by tu dokazoval.


Presne tak som to myslel.
Musis brat do uvahy aj ine veci, nie len cisto znacku.
Cize ked sa aj nejaky novacik pyta, "co je lepsie H1 alebo Samuraj ?"
Kazdy kto mu odpovedal, sa zatial opytal "A na co to potrebujes ? Kde stym budes jazdit ? Ako casto ho budes vterene vyuzivat ? Kolko mas finacii na prevadzku ? a pod."

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Štv, 18.09.2008, 10:13
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
H1.
Na samuraja žiadne baby neletia.


Štv, 18.09.2008, 10:17
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: