Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 06.06.2024, 15:30
Dnes je štvrtok 6. júna 2024, meniny má Norbert a zajtra Róbert




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 kupa auta 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
Zdravim vsetkych chcem kupit auto konkretne Santanu PS 10 vedel by mi tu niekto kto ma skusenosti poradit recenzie a podobne veci som cital lenze tam ich chvalia ti co ich maju v podnikoch zase ze nieje horsieho auta tak ci nenajdem nejake info tu......dik za kazdy postreh a nazor


Pon, 15.12.2008, 13:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
fero detva píše:
ti co ich maju v podnikoch zase ze nieje horsieho auta ......dik za kazdy postreh a nazor


Ahoj kolego,

Ono to asi s tým chválením a hanením bude tak ako u každého "podnikového" auta. Priamych súkromných majiteľov (teda aspoň tu na fóre) veľa nebude, skôr podniky. A tam zas zrejme čo vodič to hrdina a autá dostávajú na ....u. Z môjho pohľadu a skromných skúsemostí (či už na ceste, diaľnici, alebo light or hard teréne) je to zaujímavé auto s niekedy až prekvapivými schopnosťami.
Ale asi kompetentnejšie k tomuto bude vyjadrenie importéra.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pon, 15.12.2008, 14:15
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tu sa Santana chvíľu rozoberala:
viewtopic.php?t=321

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Pon, 15.12.2008, 14:18
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martinoff píše:
Tu sa Santana chvíľu rozoberala:

no ja som to cital len som myslel ze ma niekto trosku viac skusenosti uz som o nej precital dost len treba aj nejaky nazor od nejakeho sukromneho vlastnika a dufal som ze sa uz nejaky najde...


Pon, 15.12.2008, 16:23
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
Pato Zvolen píše:
Ale asi kompetentnejšie k tomuto bude vyjadrenie importéra.

no skusal som CB ONE len sa mi neozvali ale je mozne ze zlyhala technika a neprisiel mail :? tak skusim este raz len je tam problem ze kazdy si predsa bude chvalit co predava a k tym podnikovym autam no je to tak ja robim sofera uz 16 rokov tak viem zhruba ako to chodi :lol: kazdy len zobrat a jazdit a potom ked pride ten na ktoreho je auto napisane tak s nim stravi 2 mesiace v servise aby mohol pokracovat v jazdeni :roll:


Pon, 15.12.2008, 16:31
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
fero detva píše:
Martinoff píše:
Tu sa Santana chvíľu rozoberala:

no ja som to cital len som myslel ze ma niekto trosku viac skusenosti uz som o nej precital dost len treba aj nejaky nazor od nejakeho sukromneho vlastnika a dufal som ze sa uz nejaky najde...


Ako som uz napisal vyssie - sukromnych vlastnikov vela nebude - vid vlakno o Santane PS 10. Povacsine boli vlatnikmi Armada, Lesy , montazne firmy a pod. Cize v tejto suvislosti mi je vcelku aj divne odkial to xces kupit (je ma sice do toho trt, ALE auto - OFF z Lesov, energetiky a SPP - zbohom tech. stav) tak aby to esta aj zachovale bolo.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pon, 15.12.2008, 16:51
Profil ICQ
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
Pato Zvolen píše:
Cize v tejto suvislosti mi je vcelku aj divne odkial to xces kupit (je ma sice do toho trt, ALE auto - OFF z Lesov, energetiky a SPP - zbohom tech. stav) tak aby to esta aj zachovale bolo.

nieje to ziadna s tychto institucii bolo by to zo zahranicia mam svagra v zahranici a ten ma zase brata niekde inde tak zhanaju uz nieco maju je to 2005 rocnik aj ja sa obzeram po niecom po nete a tak dalej


Pon, 15.12.2008, 17:00
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Neviem ako sa cenovo pohybujú Santany, ale prečo rovno neriešiš Defendera? Rozhodne je to rozšírenejšie auto - viac referencií, dielov atď.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Pon, 15.12.2008, 17:03
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
fero detva píše:
Pato Zvolen píše:
Ale asi kompetentnejšie k tomuto bude vyjadrenie importéra.

no skusal som CB ONE len sa mi neozvali ale je mozne ze zlyhala technika a neprisiel mail :? tak skusim este raz ...


Skús určite ešte raz, Lubo odjazdil na Santane hodný kus, bude Ti vedieť čo to povedať.


Martinoff píše:
Neviem ako sa cenovo pohybujú Santany, ale prečo rovno neriešiš Defendera? Rozhodne je to rozšírenejšie auto - viac referencií, dielov atď.


Tiež by som tak uvažoval. Napodobenina nie je originál.

Vieš, že Santana má vzadu listové péra?

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Pon, 15.12.2008, 17:46
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aj vpredu 8-)

_________________
discovery td5


Pon, 15.12.2008, 17:55
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
Poslať 
michi píše:
Tiež by som tak uvažoval. Napodobenina nie je originál.

Vieš, že Santana má vzadu listové péra?

hm len defender je trosku nad moj rozpocet este to preskumam ale myslim ze su drahsie :cry: volba by to urcite nebola zla ....no o tych perach viem :D a mam z nich radost :-D :-D dufam to nieje kvalita ala italia s tymi nemam dobre skusenosti tie praskali aj na prazdnom aute na rovnej ceste


Pon, 15.12.2008, 18:21
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 19.11.2008, 10:12
Príspevky: 25
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Fero,ked uvazujes realne o kupe Santany,tak si priprav hodne velku davku trpezlivosti na zavady(detske chyby pre ktore to auto mnohi odsudzuju )ktore ked odstranis,tak mas velmi odolny terenak.Zalezi len na tebe na kolko si sikovny a odhodlany sa s nou pobit..... :wink:


Pon, 15.12.2008, 20:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
Určite radšej santanu ako defendera.Celkovo konštrukcia auta je dosť blbuvzdorná ,auto ma excelentý motor iveco,problematická môže byť otazka hrdze na karoserii,ale da sa s tým bojovať.

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Pon, 15.12.2008, 20:33
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
Poslať 
baho 73 píše:
Zalezi len na tebe na kolko si sikovny a odhodlany sa s nou pobit..... :wink:

nooo tak to by nemal byt problem ale zalezi od toho co si predstavujes pod pojmom detske chyby :-D pre niekoho to moze byt napr.zadrety motor :D a pre niekoho nieco ako defekt......neviem trufol by som si aj na nieco vecsie ako defekt :P mal som kedysi davno zigula a tam som sa naucil dost prinutil ma aj spravit generalku motora :lol:


Pon, 15.12.2008, 21:06
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 19.11.2008, 10:12
Príspevky: 25
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
fero detva píše:
ja robim sofera uz 16 rokov :roll:

Tak to nebude problem,su to bežne veci,len by ich človek nečakal pri relativne zanovnom aute,prosto pri inych km. :shock:


Pon, 15.12.2008, 21:17
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: