Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 2:19
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
 Identifikacia diskov na Jeepe 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Potulkami po internete som nasiel nasledovne disky na Jeepe ZJ a celkom rozmyslam, ze by som moje obite, pochybne nafarbene, znovu obite a osupane disky aj vymenil.

Obrázok Obrázok

Zo seriovych ZJ diskov sa mi nepacia viacmenej ziadne, tak kukam po inych. A tieto ked vidim namontovane, tak mi to celkom spolu pasuje.

Myslel som, ze su to nejake z Wranglera, ale co som hladal po internete, ani jedny nevyzerali presne takto. A kedze maju stredovu krytku Jeep, predpokladam, ze predsa len to budu nejake originalne disky.

Diky za hocijaku informaciu. Ak by ste mali aj nejaky komentar, potesi aj ten (su dobre, nie su dobre, nedavaj si ich lebo...).


Ned, 19.08.2012, 23:47
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
..ja len ,že poznam majitela tohto auta ,možem sa opytat :smt151 ale tušim už disky kupil aj s autom ..

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Ned, 19.08.2012, 23:52
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A cirou nahodou nepoznas historiu toho auta? Pretoze v inzerate su napisane vselijake upravy, ale fotky zjavne neaktualne. Nie ze by som mal zaujem o kupu, ale pozeral som. Na mojom aute je odvedenej kopec dobrej prace a jazdi tak, ako ma, ale hneva ma hrdza (kapota a piate dvere). Tak len tak obcas kuknem, co je v ponuke. Skoda len, ze je to iba 4-liter.


Ned, 19.08.2012, 23:56
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
..disky najdeš napr. tu:

http://moto.allegro.pl/jeep-cherokee-20 ... 29317.html

Neviem prečo je v inzerate tolko toho popisaneho,auto sa predava tak ako je a myslim ,že kto si ho kupi ,bude spokojny ,auto nebolo nejak zvlašt často jazdene a ked ,tak len po meste resp. pevnych cestach ,auto je udržiavane a čiste :smt151 viem,že tam boli kupene nove BFG,vyfuk,čire svetla a kpec inych drobnosti ,proste myslim ,že za tie peniaze sa to oplati a buduci majitel bude spokojny :smt151

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Pon, 20.08.2012, 0:03
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aha, vyborne. Uz som to dalej nasiel podla tej stranky, co si dal. Toto je dobra stranka na hladanie OEM jeepackych diskov - vyberies model a mas ich pekne zoradene.

Hentie disky su z Cherokeeho 2000-2001 model 16x7 Indented Spined 5 Spoke, farba strieborna. Takze mozem do buducna uvazovat, ci dat robit hrdzu ku klampiarovi, alebo nove auto takto za par supov. Odradza ma od toho akurat to, ze na mojom je urobena robota a viem co sa menilo a ze sa to dobre menilo. Takto by som to cele zahodil len aby som mal krajsie auto. Ale cena v inzerate prijemna, to zas ano.

Este som nasiel, ze sa tiez volaju Silver Icon. Musim zistit rozdiely presne. A ako som nanestastie zistil, predavali sa s limited ediciou XJ a su velmi popularne a drahe (nedostatkovy tovar). Tazko sa zhanaju, kazdy ich chce. Skvele.


Pon, 20.08.2012, 0:15
Profil ICQ
Začínajúci koumák

Registrovaný: Štv, 18.03.2010, 21:09
Príspevky: 126
Bydlisko: Krivan
Odpoveď s citáciou
Poslať 
klikni na bazos "jeep" tam su pekne za 600eciek-6ks.dado1


Pon, 20.08.2012, 6:54
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tie disky su pre XJ 2001 - 60 Years anniversary

preto su take drahe

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pon, 20.08.2012, 12:27
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 20.10.2009, 22:25
Príspevky: 713
Bydlisko: Namestovo
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ak ti vadi hrdza na aute :) tak mam na predaj zdravu kapotu na granda ZJ :)


Obrázok


http://auto.bazos.sk/inzerat/17586283/d ... EEP-ZJ.php

_________________
JEEP WRANGLER 5.2 V8 ,podvozok 4"fox,SYE,D30,D44,33/13,5r15 MICKEY THOMPSON BAJA CLAW,WARN,Led Bar,


Pon, 20.08.2012, 12:45
Profil ICQ
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hej s tymi diskami napisem tym poliakom, lebo z fotiek neviem zistit, ci su to tie Silver alebo Dark Grey. Je to nejak divne odfotene, tmave. Inak by som ich zobral, nechal opieskovat a bol by pokoj. Trochu roboty s tym, ale velmi sa mi pacia.

Ak by ich mal niekto tu na Slovensku, nech sa okamzite hlasi :).

ORKO: Videl som tvoj inzerat v bazarovej sekcii, ale ja moc nechcem menit kapotu. Nejako sa mi nepaci vymena celeho dielu. Predsa moje plechy su nejako rovnomerne opotrebovane (konare, prach, piesok, slnko) a tvoj je nejak inak. Ked to nahodim na auto, tak to tam bude uplne svietit. To uz by som snad kupil radsej nove cele auto :-). Taktiez sa mi zda, ze predne logo Jeep mas striebornej farby, kdezto ja ho mam take hnede/mosadzne ci ake.


Pon, 20.08.2012, 14:56
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 9 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: