Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 10:39
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 BFGoodrich MT T/A KM3 vs BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Taktiež je rozdiel či Ti vyvažujú kolesá na stredovej diere alebe na šróboch. Na plecháčoch by sa malo na šróboch, ale nikomu sa nechce s tým nástavcom na vyvažovačke prplať.
Ďaľšie možnosti dobre popísal Local.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 16.10.2018, 8:17
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 31.12.2017, 15:08
Príspevky: 79
Odpoveď s citáciou
[quote="local.sk"] ale s napravou mas urcite nieco nedobre, pretoze inak by tie kmity neboli take divoke.
ak si od BA, ozvi sa, mozme sa previezt spolu a pokecat. tento tyzden mam cas.


Náprava je úplne v pohode ako som písal robí to len na BFGoodrich Mud Terrain T/A KM2 dal som Druhé MT a všetko ok skúsil som aj zimne pneu a tiež v pohode .

nemám problem príst kam kolvek ale nechcem s tím moc behať tak jazdím na druhom ale našiel som servis ako si písal kde robia vyvažovanie pneu pod záťažou simuluje jazdu tak tam idem vo štvrtok tak som veeelmi zvedaví čo povedie a či to pomôže . Dik za radu


Naposledy upravil matoffroad dňa Uto, 16.10.2018, 17:07, celkovo upravené 1



Uto, 16.10.2018, 17:01
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 31.12.2017, 15:08
Príspevky: 79
Odpoveď s citáciou
Martinoff píše:
Taktiež je rozdiel či Ti vyvažujú kolesá na stredovej diere alebe na šróboch. Na plecháčoch by sa malo na šróboch, ale nikomu sa nechce s tým nástavcom na vyvažovačke prplať.
Ďaľšie možnosti dobre popísal Local.



v oboch servisoch vyvažovali na stredovej diere ako som písal vo štvrtok idem na lepšiu vyvažovačku tak si dám nato pozor . dik za radu


Uto, 16.10.2018, 17:05
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 01.08.2007, 12:41
Príspevky: 134
Bydlisko: Vydrná
Odpoveď s citáciou
matoffroad píše:
local.sk píše:
nepises ake auto, takze nevieme aka naprava, ci tuha, alebo nezavisle zavesenie, typ

Nissan pathfinder takže nezávislé zavesenie . bol som v dvoch servisoch na oboch ukázalo že perfektne vyvážene . celí podvozok riadenie atd je v top stave a ako som písal robí to len na týchto pneu ked dám iné MT ten istý rozmer všetko vpohode . a nieje je to jemné vibrovanie ale brutal trasenie jemne to vibruje pokial idem do 70km/h pri 90km/h je to hrozne . tiež som si myslel že ich treba trocha vyjazdiť mohli byť blbo skladovane ale spravil som na nich niečo cez 300km a stále to iste bez zmeny .



a čo tak RKS radiálna sila

_________________
Keď do hory,tak s flintou a OFFROADom


Pia, 26.04.2019, 3:11
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
... mám tie Cooper Discoverer STT PRO (265/70 R17) vyvážené granulátom (airsoft guličky 200g na každé koleso) a pri 140km/h idú krásne nehádže nikde nič. samozrejme treba mať v priadku aj gulové čapy a pod.

s KM2 k porovnaniu len toľko,že ja mám manuál a KM2 boli obuté na automate (totožný pathfinder) avšak na tom automate je iná technika jazdy v teréne a nemal som možnosť odjazdiť pár 100km aby som objektívne posúdil rozdiel medzi KM2 a STT PRO.

nejazdím žiaden offroad ale "expedičné jazdenie".

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Pia, 26.04.2019, 9:07
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: