Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 1:42
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 71 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 cooper discoverer M+S 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MilanBB píše:
Plný súhlas ! :wink:


Ja s Vami taktiez suhlasim. Osobne nemam nic proti "retiazkam" ale mne viac vyhovovalo toto a sa mi to aj viac pacilo....odporucam to kazdemu ale nenutim mu to. Toto je moj nazor a basta. Aj ty Milan si sa na ne vypytoval a povedal som ti o nich svoj nazor. Mam ta za to odsudzovat, ze si si ich nevybral? Ludia si to precitaju a mozu si utvorit svoj nazor.

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Štv, 14.12.2006, 22:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vypytoval, pretože keďže ich máš, môžeš mi povedať aj veci, ktoré sa predajcovi nechce. Napr. aké veľké je oko reťaze. Ja by som si samozrejme radšej kúpil to čo máš ty, ale je niekoľko faktov, čo mi v tom bránia. Prvý moment nie sú peniaze, na jednu nápravu som už odložené mal. Skôr práve ich robustnosť, keďže mám lálo miesta v blatníkoch, niekde by som skrížil a plasty by lietali do 5metrov.... až druhý bod sú peniaze... no a tretí je zrejme to, že by sa mi asi nechcelo ich nahadzovať, lebo niečo podobnej konštrukcie som raz v zime dával na UAZ sanitku a poviem Ti bol to pekelný pôrod. Také čo majú lanko v zadu a v predu jeden háčik a je to ešte aj farebné, že čo a do čoho sa má zacvaknúť je pre mňa asi lepšie. Ale v pricípe je tak ako hovoríš.


Štv, 14.12.2006, 22:43
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MilanBB píše:
Vypytoval, pretože keďže ich máš, môžeš mi povedať aj veci, ktoré sa predajcovi nechce.

Také čo majú lanko v zadu a v predu jeden háčik a je to ešte aj farebné, že čo a do čoho sa má zacvaknúť je pre mňa asi lepšie. Ale v pricípe je tak ako hovoríš.


Ved som ti aj napisal co som mohol...na tvoje auto by to bolo moc....ak mas miesto v blatniku tak fakt ziadny problem ich nasadit a to som robil aj na MT aj na AT. Samoztejme neuvazuj, ze ich nasadis bez zaspinenia.

Prave tie co maju lanko sa mi nepozdavaju. Pri silnejsich zaberoch praskalu lanka a roztahuju sa spoje laniek (hovorim o pracovnom nasadeni ked musis ist). Nie su az take flexibilne. Su vyrobene na urcity rozmer. Tieto dokazem obut aj na mensiu pneu. Napr ja mam retaze na rozner 285/75R16 a pouzivam ich aj na 275/70R16.

Milan uz dost bo vyzerane jak nepriatelia.... :-D

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Štv, 14.12.2006, 22:53
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
My dvaja a nepriatelia? Ale to nie !!! Kto by si to pre boha mohol myslieť? :lol: Že do seba občas rýpeme je úplne v poridaku. Na búdku si dáme až v Tisovci po šiestich pivách a ôsmich borovičkách, OK? :lol: :lol:


Štv, 14.12.2006, 23:01
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
DanoDEF píše:
Milan uz dost bo vyzerane jak nepriatelia.... :-D

Dano, nevyzeráte...
Ver, že pre toho, kto sa rozhoduje čo kúpiť, je taká debata dôležitá. čím väčšia polemika, tým viac informácií a následne rozumnejšia voľba...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Štv, 14.12.2006, 23:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MilanBB píše:
My dvaja a nepriatelia? Ale to nie !!! Kto by si to pre boha mohol myslieť? :lol: Že do seba občas rýpeme je úplne v poridaku. Na búdku si dáme až v Tisovci po šiestich pivách a ôsmich borovičkách, OK? :lol: :lol:


Nie nie na to ma nenahovoris...

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Štv, 14.12.2006, 23:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Just a joke of course 8)


Pia, 15.12.2006, 16:09
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Pia, 19.01.2007, 23:36
Príspevky: 28
Bydlisko: Zalesie
Odpoveď s citáciou
IgorLM píše:
Milan ako si spokojný s cooperkami, nehučia na mokrej ceste?

Ja sa zatiaľ neviem rozhodnúť medzi Cooper Discoverer M+S a DEAN WintercatObrázok
Nemáte niekto skúsenosť s týmito pneu? http://www.avonpneu.sk/index.php?module=wintercat


Ja sommal deany wintercaty na dvoch disko2kach, jazdil som ich celorocne, bol som spokojny, v zime podstatne lepsie ako BFG AT, nehucia a malo sa deru. Prvu diskosku som predavam, mali 40.000 km a neboli zodrate ani na 1/2, druhe som vyzul po zime, menil som rozmer. Doporucujem, dobre na vode, i snehu, v blate? ako kazda podobna pneu. Dezen nemaju hlbsi ako Cooperky. Dean a Cooper su sesterske firmy, deany su pre US trh. Mozem len doprucit. Ak je nieco lepsie na zimu, tak vsetko co ma maksiu zmes, ale to sa uz nada jazdit celorocne.


Sob, 20.01.2007, 1:02
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak ako diesel aj ja mám v zime prístup k domu cez les, do kopca, úzky a keď napadne sneh nekonečne dlhý. Sem tam prebehne obecný traktor s radlicou (raz za týždeň povedzme) ale efekt sa nedostaví, deti z dediny naštartujú sánky a hybaj do lesa. Mne zostanú len oči pre plač, hotová katastrofa. Mám izzardy,kúpil som ich s autom ale to je z kopca na zabitie, takže sa pýtam: zimne cooper? alebo BFG AT+retaze?, ešte plánujem kúpit radlicu aby som si mohol odhrnúť aspon tých úbohých 60m do garáže, úplne bez cesty kde ani ten traktor neodbočí.


Str, 19.09.2007, 22:04
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Marek11 píše:
...takže sa pýtam: zimne cooper? alebo BFG AT+retaze?


ono ide o to ci sa potrebujes prehrabavat snehom alebo to mas usankovane...

kazdopadne najlepsia volba bude zimne + retaze...tym urcite nic nepokazis

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Str, 19.09.2007, 22:17
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
usánkované, fest! no a ten kúsok ku garáži je obvykle hlboký sneh.
žena má tiež off a jej som už obul Pirelli Scorpion Ice&Snow 255/55 R18 tak som zvedavý čo dokážu.


Naposledy upravil Marek11 dňa Str, 19.09.2007, 22:35, celkovo upravené 1



Str, 19.09.2007, 22:29
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Marek11 píše:
usánkované, fest! no a ten kúsok ku garáži je obvykle hlboký sneh


to nem fasa...jednoznacne retaze a hlavne ak je to z kopca

mas na terane ABS ???

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Str, 19.09.2007, 22:33
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mám ABS


Str, 19.09.2007, 22:36
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Marek11 píše:
mám ABS


to je super vec na zjazd po usankovanom snehu da sa to na terane vypinat ?

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Str, 19.09.2007, 22:39
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
keď budem kupovať tak už rozmer 31x10.5 R15, sú to tieto?

http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/pneuma ... &prumer=15


Str, 19.09.2007, 22:40
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 71 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: