Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 16:28
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 bezpecnostne skrutky (ako na ne bez medzikusu ???) 
Autor Správa
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="petertn"]Bezp. sroby /matky/ su dobre ale len na dobry pocit a proti amaterom. Ked ti chce niekto gumy+disky udrbat tak ho nezastavi nic.

Kolesa kradnu len amateri .Bezpečnostné zamky a alarmy "profik"otvori za par sekund.To neznamena ze nebudem zamykat.
Znama prišla rano do práce a každé koleso držal len jeden bepečák, tak , ak ich mate tak, kontrolovat lebo katastrofen.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 02.01.2007, 13:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nelestite kola a take zadrbane ich nebude chciet nikto :lol:

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Uto, 02.01.2007, 14:01
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milan píše:
Nelestite kola a take zadrbane ich nebude chciet nikto :lol:

Povedal by som, ze ciastocne mas pravdu ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 02.01.2007, 14:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.12.2006, 21:52
Príspevky: 561
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
....čiže najlepčia ochrana pred defektom je mať rezervu, knôty a kompresor?

Tak to ešte dokúpim dva tie spreje a som v suchu 8)

Ale iné by som chcel..... niekto znalý by mohol urobiť seminár spojený s praktickou ukáškou "ako pyrotechnicky namontovať velký balón na disk".

Napr. Igi už dva krát zrazil na traile gumu z disku a bolo potom okolo toho velikééé špekulovanie, pretože také velká guma sa velmi obtiažne prichytáva na disk :x

Takže by bolo načim naučiť sa fígel s benzínom alebo éterom (aj keď to vraj potom zvnútra leptá gumu :( )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
maš pravdu s benzínom to ide,mám skúsenosti!V zime je asi fakt lepší éter,lebo benzín pomalšie odparuje,len pozor na ofinu :!: :D .

Ja v servise mam na to vzduchove delo,a čo sa týka leptania myslím že to neni až taký problém,poprípade môžeš zopár krát vyfúknuť-nafúknuť.A navyše pneumatika má z vnútra bezdušovú(butilovú) vrstvu a tá je dosť odolná,preto sa aj pri opravách má obrúsiť

_________________
1. Moje pravopisne chyby kludne opravte, slovenčina nebola nikdy moj kobylka :smt124
2. Nerobim kvalitne, ale pomaly!


Uto, 02.01.2007, 20:13
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Moze byt aj benzin v spreji,napr.technicky.Ide o to aby v gume boli vypary a nie tekutina v podobe naliateho benzinu.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Uto, 02.01.2007, 22:13
Profil
Koumák

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 22:01
Príspevky: 183
Odpoveď s citáciou
Poslať 
k tym penam.. je to fajn vec ked je clovek v uzkych,ale ma to jednu nevyhodu. po case mi vzdy zacala opravovana guma pustat, tak otravne bolo treba dofukovat raz za tyzden atd. prip. vyfukla aj rychlo ked to clovek necakal, neviem od coho to zaviselo. blbe je ze ked mas defekt zalepeny a klinec vypadne, v pneuservise tazko hladaju dieru na poriadnu opravu, niekedy ani pod vodou nic nevidiet.. moze ti zostat skratka problemova guma.


Str, 03.01.2007, 10:48
Profil
Koumák

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 22:01
Príspevky: 183
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Jano JP píše:
sorry za poľovnícke intermeco, chcel som len povedať, že keď budem mať všetko na opravu, defekt nedostanem; keď zabudnem aj na rezervu, určite defekt bude... :-D

No, vedeli by ti oponovat chalani z Puchova, ked v sobotu pichli pickapa (Ze peto ?).
Aj hever nachystany, aj rezerva bola ... Ale .. Ouha .. Ako ju dostat z pod korby na zem ? Ako sa to robi ..? A co ja viem .. Este som nepichol ani raz .. A bolo vybavene... Ale potom nejaky menej pripity kolega zbadal dieru nad SPZ ...A naco tam je ? Ja neviem ..Aha, nepojde tam paka od hevera ? Strc to tam ... A skus tocit ... A rezerva isla k zemi ... Este ze bolo svetlo a moc nemrzlo :-D


:-D tak toto mi pripomenulo kamosa ktoremu som pozical kedysi pickup a vratil mi ho vynervovany, zablateny od valania sa pod autom, s odretymi rukami od toho ako kdesi pri ceste pilil platkom vo vreckovke styft na retazy ktorou sa spusta rezerva :-D
navzdy si zapamatam jeho tvar ked som ku ukazal tu dierku na SPZ a kurbel :-D :-D


Str, 03.01.2007, 10:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to bolo cool s tym menenim kolesa a vytahovanim rezervy doteraz si mlatim hlavu ze som to netocil. Ale treba uznat ze sme boli solidaci. Pojazdny krcmo patrol, ktory vysel na tom kopci isiel 1. zostal stat a pomohol, my sme boli za defektom a tak sme zostali tiez.
Ale tu kameru si neodpustim a za trest si spravim kavu bez mlieka, tak a som sa potrestal.

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Str, 03.01.2007, 12:02
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: