Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 01.05.2024, 18:01
Dnes je streda 1. mája 2024, meniny má nikto a zajtra Žigmund




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
 na svete nová konkurencia 
Autor Správa
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
- na svete je nová konkurencia, Rado máš sa čo obracať, tá nemenovaná - renomovaná firma ale nadobro končí...
- toto sa mi povaľuje pri dome keď ja ležím pod pájom a jeepkom...

Obrázok

- takto skúša prechodnosť terénnymi nerovnosťami...

Obrázok

- toto sú štandardné úpravy, "monštrumka na Ladogu", ako hovorí, sa ešte len projektuje



Obrázok

- mno a takto sa tie úpravy projektujú... :smt122 :smt121 ...(aj by som vám ukázal, ako, ale zaboha to na ten internet nejde, aj keď veľkosť je ok a postup je rovnaký ako predtým... :evil: :evil: :evil:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 28.11.2006, 19:18
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mno, konečne to ten hnusný internet zožral, takže na obrázku je ako sa monštrá projektujú, hehe...

Obrázok

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 28.11.2006, 19:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Janík toto nemá chybu ! Však jeden z projektov mám už hrdo aj pri svojom nicku :-D Pozdrav Samka !


Str, 29.11.2006, 0:51
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MilanBB píše:
Janík toto nemá chybu ! Však jeden z projektov mám už hrdo aj pri svojom nicku :-D Pozdrav Samka !

Milanko, díky. Inak práve som pozeral tie jeho výkresy a odhadujem ich na minimálne 500kusov :smt123 ale možno ich je raz toľko a to ešte svoje návrhy neustále rozdáva... :smt128

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 29.11.2006, 9:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano pekne foto,cakal som kedy to sem hodis tak ako to bolo na starom fore, :wink: pekne :smt038 Off road ho uz priucas,ale tu ,, zdochnutu macku,, mu do postele dat nemozes :smt015 ,tak co bude z neho aj polovnik? P.S. Synator nehodi dajaky navrh na nalepku fora :smt039

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 29.11.2006, 10:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na prvej foťke sa mi zdá, že tá H2ka vôbec nieje dostatočne zaistená na prácu pod autom. :roll: U koho videl malý majster takýto postup, tatino? :shock: :-D

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Str, 29.11.2006, 10:26
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
Jano pekne foto,cakal som kedy to sem hodis tak ako to bolo na starom fore, :wink: pekne :smt038 Off road ho uz priucas,ale tu ,, zdochnutu macku,, mu do postele dat nemozes :smt015 ,tak co bude z neho aj polovnik? P.S. Synator nehodi dajaky navrh na nalepku fora :smt039

zdochnutá mačka bude perfektnou voňavou podložkou, neboj sa...
čo z mladého vylezie netuším, ale už skoro rok kreslí denno-denne tereňáky a nie a nie ho to pustiť, takže neviem...na poľovačke ešte so mnou nebol, ale pozorovať orly skalné už áno; keď idem na polovačku, káže mi doniesť medveďa, tak neviem...a tých kreslených návrhov je toľko, že sa z toho nedá vôbec vyberať, ale nasmial by si sa dobre :smt124

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 29.11.2006, 10:47
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diesel píše:
Na prvej foťke sa mi zdá, že tá H2ka vôbec nieje dostatočne zaistená na prácu pod autom. :roll: U koho videl malý majster takýto postup, tatino? :shock: :-D

- tatino má veľký rešpekt, keď lezie pod auto, ale malý majster už dnes vie veľa vecí o tereňákoch lepšie, ako tatino, takže získava vlastné skúsenosti (neboj, keď začne liezť pod ozajstné, nenápadne dohliadnem, či je všetko ako má byť...) :smt122

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 29.11.2006, 10:52
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: