Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 2:52
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 STK 
Autor Správa
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 23.10.2006, 15:36
Príspevky: 195
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom
Odpoveď s citáciou
Poslať STK
Neviem kam to dat ale myslim ze sem to bude vhodne. takze Pani vcera som nepresiel cez STK :-D :lol: a to len koly tomu ze tomu trtkovi :smt075 sa nepacil rozmer pneu co mam. Inac som mal vsetko v pohode. a to pneu som mal 225/70 a mam mat 235/60. podla mna az taky veeelikansky rozdiel nieje v tom... ale co uz no... tak som dnes objednal nove letne, cestne pneu. a AT-cka dam na zvlast disky a ked budem chcet tak to lahko prehodim a hybaj ho do lesa alebo tak nejak :lol:

_________________
LR Defender, 2.4 TD, 32x9.25 R16 a usmiaty cloviecik za volantom...


Uto, 04.03.2008, 11:22
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nooo... myslím že si zaslúžiš zvláštne vyznamenanie... pretože asi budeš jediný, kto tu mal problém pretože má MENŠIE gumy ako má napísané v papieroch :lol: :lol: :lol:

Obvyklejší problém je, že namiesto 265/70/16 má podakto gumy 285/75/16 :-D

_________________
SLOW & FURIOUS


Uto, 04.03.2008, 11:29
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 23.10.2006, 15:36
Príspevky: 195
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no mensie su len sa sirku na vysku su kusok vyšie.
ALE mesie su preto bo BF nerobi moj rozmer teda aspon AT-cka a toto bol jediny pribuzny rozmer vecsie by som tam nedal bo by som odtrhol plasty pri krizeni :lol:

_________________
LR Defender, 2.4 TD, 32x9.25 R16 a usmiaty cloviecik za volantom...


Uto, 04.03.2008, 11:32
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
a nebolo lacnejšie ísť na inú STK? :oops:
2 Martin: pravdu má, prepočtom má tie nesprávne o 33 mm vyššie, kúrnik, to muselo tomu chlapovi riadne drbnúť do očí :lol:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Naposledy upravil Jano JP dňa Uto, 04.03.2008, 11:37, celkovo upravené 1



Uto, 04.03.2008, 11:32
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.02.2007, 15:29
Príspevky: 675
Bydlisko: stranske
Odpoveď s citáciou
jogistar píše:
Neviem kam to dat ale myslim ze sem to bude vhodne. takze Pani vcera som nepresiel cez STK :-D :lol: a to len koly tomu ze tomu trtkovi :smt075 sa nepacil rozmer pneu co mam. Inac som mal vsetko v pohode. a to pneu som mal 225/70 a mam mat 235/60. podla mna az taky veeelikansky rozdiel nieje v tom... ale co uz no... tak som dnes objednal nove letne, cestne pneu. a AT-cka dam na zvlast disky a ked budem chcet tak to lahko prehodim a hybaj ho do lesa alebo tak nejak :lol:
to co je v TP je svate,aj v pripade poistnej udalosti

_________________
a prejdem ...skype: haldir53


Uto, 04.03.2008, 11:32
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 23.10.2006, 15:36
Príspevky: 195
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
a nebolo lacnejšie ísť na inú STK? :oops:


Ak ti mam pravdu povedat ani nie bo budem mat aspon cestne pneu na leto co som aj chcel

_________________
LR Defender, 2.4 TD, 32x9.25 R16 a usmiaty cloviecik za volantom...


Naposledy upravil jogistar dňa Uto, 04.03.2008, 16:02, celkovo upravené 1



Uto, 04.03.2008, 11:37
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
len taká pikoška k STK:
kolegovi zobrali zeleňásci papiere za to, že nemal STK. Tak šiel na STK, ale tí mu ju nespravia, lebo nemá papiere..... no vyznaj sa v tom...

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Uto, 04.03.2008, 12:06
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 26.02.2007, 14:27
Príspevky: 400
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
len taká pikoška k STK:
kolegovi zobrali zeleňásci papiere za to, že nemal STK. Tak šiel na STK, ale tí mu ju nespravia, lebo nemá papiere..... no vyznaj sa v tom...


Zazil som to. Doporucujem si urobit fotokopiu novotechnicaku ktory je len jeden ks na svete. S tym sa da ist urobit STK. V opacnom pripade treba ist ku kliftoonom kde sidli zadrzany TP a pekne ich poprosit aby umoznili urobit fotokopiu.

_________________
unlimited


Uto, 04.03.2008, 12:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hmm podla mna by bolo lacnejsie a jednoduhsie zavolat dovozcovi znacky do SR, ze potrebujem papier na zapis pneu, s tym ist na policiu a zapisat gumy do TP.
Ja som to uz riesil(nie zrovna dobrovolne) a uz mam zapisanu celu kolonku "Dalsie uradne zaznamy"....

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Naposledy upravil Majo dňa Uto, 04.03.2008, 13:03, celkovo upravené 1



Uto, 04.03.2008, 12:36
Profil ICQ WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 23.10.2006, 15:36
Príspevky: 195
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
len taká pikoška k STK:
kolegovi zobrali zeleňásci papiere za to, že nemal STK. Tak šiel na STK, ale tí mu ju nespravia, lebo nemá papiere..... no vyznaj sa v tom...


Tak tomu sa poviem padadox :)

_________________
LR Defender, 2.4 TD, 32x9.25 R16 a usmiaty cloviecik za volantom...


Uto, 04.03.2008, 12:50
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
len taká pikoška k STK:
kolegovi zobrali zeleňásci papiere za to, že nemal STK. Tak šiel na STK, ale tí mu ju nespravia, lebo nemá papiere..... no vyznaj sa v tom...

ano, bolo to zverejnené v období, kedy začali vydávať tie sprosté nové TP; a na farbu mi to ai nechceli skopírovať, že sa nesmie rovnako, ako prachy, ale ukecal som a výsledok bol "na nerozoznanie" od originálu... a tak som naň radšej napísal, že kópia, aby ma nejaký debil neobvinil z falšovania úradnej listiny (kópiu nosila manželka pre prípad, že jej zabudnem dať originál...)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 04.03.2008, 12:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nemyslim si ,že je zase vhodne rozoberat kto a ake gumy a ine upravy ma či nema v TP resp ako prešiel cez STK .Však všetci dobre vieme ,že cca 90 percent z nas to nema celkom OK tak načo draždit? Ako sa hovori :,,Nešprtaj do h..a ,lebo začne smrdiet,, AJ ked zase vieme ,že čo sa tyka po technickej spolahlivosti su naše auta v možno 99 percentnom stave a to ešte neporovnavame so starymi žigulikmi či ,,embečkami,, Určite ked si dam na auto MT čka alebo ATčka s hoc inym rozmerom tak určite zvladnem viac resp. neohrozujem inych učastnikov premavky ako ,,predpisane ,, :roll: gumy s 2 mm vzorom .Tak ja len tolko :-)

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Uto, 04.03.2008, 13:01
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...Martino nám je to jasné .... a kupodivu aj 90% policajtov ... ale keď narazíš na 10% menšinu, tak si nepomôžeš ... :evil:

Preto je veľmo dobrá vec malé staré kartičkové osvedčenie o evidencii vozidla.

Ozaj... má niekto vedomosť či sa neplánuje zase návrat k dvojdielnemu techničáku? Pretože tá prax, že si máš súkromne neoverene skopírovať verejnú listinu a na základe takého zdrapu má ktosi spraviť úradný výkon (STK) je pritiahnutá nielen za vlasy, ale aj za kadečo iné :evil: . Ono to malo logiku, keď policajti neskúmali stav auta. Len dozerali či je platná STK a techničáky nebrali. Ale potom sa tak nejako vrátili o pol kroku späť a zase začali brať techničáky, ale už tomu spätne neprispôsobili doklady. Skoro by som očakával že by k tomu mohol niečo rozanalyzovať mozeg. Ako je možné, že ma štátny úrad nabáda, aby som si skopíroval verejnú listinu a kópiu užíval ako pravú ... a ako je možné, že STK sa takým pochybným papierom vôbec zaoberá... Keby mi niekto pri predaji auta chcel podstrčiť kópiu TP, tak ho budem v riť kopať až po križovatku.

_________________
SLOW & FURIOUS


Uto, 04.03.2008, 15:44
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no za firemné vozy mám takto naskenované všetky TP, v prípade potreby rôzne preposielam po celej SR, kedy kde koho chytia.... :-)

Ale fakt je to úlet, keď ti vezmú jediný doklad na základe ktorého je možné spraviť STK a v podstate preukázať, že si naozaj majiteľom. Nie každý má možnosť kopírovať, alebo skenovať a trebárs ťa to ani nenapadne hneď pri nadobudnútí onej krásnej skladanej vecičky...

... pričom ma ale napadá, že vlastne nemám nikde kópie TP našich súkromných áut... takže idem kopírovať :-D

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Uto, 04.03.2008, 17:59
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
... pričom ma ale napadá, že vlastne nemám nikde kópie TP našich súkromných áut... takže idem kopírovať :-D


Mna z teba :smt130 , tak šup šup.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 04.03.2008, 18:21
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: