Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 23.05.2024, 15:16
Dnes je štvrtok 23. mája 2024, meniny má Želmíra a zajtra Ela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Audi story 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Chlapi, toto je pecka ..
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006100804

A preco to je vo funny ? Lebo neviem ci sa mam smiat, alebo plakat .. :(


Uto, 10.10.2006, 19:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak to je horor. :shock: O automechanikoch, policajtoch ani poisťovákoch som nikdy ilúzie nemal ale keď to človek číta takto pokope.....mne z toho neni ani do plaču ani do smiechu ale lomcuje mnou zúrivosť nad tými hajzlami zasranými a súcit s bezbrannými "obeťami". :!:

PS: hlavne nehovorte že sú aj poctiví automechanici/taxikári/opicajti :-D ...je to s nimi ako s cigánmi...ten jeden poctivý z desaťtisíc nestojí za zmenu postoja.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Uto, 10.10.2006, 20:42
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 8:57
Príspevky: 237
Bydlisko: Belper UK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak toto me naprosto neprakvapuje. Uplne normalni. Zajimave je ze vsichni zlodeji vezou auta do chebu. Kdyz mi bylo dvacet tak jsem mel lestenku, Mitsubishi Samuraj, takovy sportak, dva karburatory, nahon na zadek atd. No kockolap. A auto mi ukradly po mesici. Za pul roku volal policista ze ho maji a ze je v chebu, zajimave. Tak jsem vse vyridil a ze si pro nej pojedu, otazka je pojizdne?
Je pojizdne byla odpoved. Oka, dejte mi cislo do toho chebu kdyby neco.
Domluvil jsem kamarada ze me tam veme. Volam tam pred odjezdem a dovidam se ze jo, at si ho vemu, ale ze je polovicni, nabourane do stromu a roztrilene na padrt. Pachatel pry nechtel zastavit. Koal se nekam stratila a auto je na cihlach. Kdyz jsem se ptal kam se stratil tak mi rekl ze vubec netusi, ze ten objekt maji v pronajmu a ze neni hlidany.
A jak to dopadlo?
Auto jsem jim nechal po shlidnuti a pry jsem na tom vlastne vydelal, rekl jeden policista. Ze auto s takovou spotrebou se dnes uz nevyplati. TAkze dekuji zlodejum ze mi pomohli od vozu ktery by me sezral.

Fucking all polis

_________________
***********************************
Mitsubishi Pajero 2.5 Td
Original Japan import
***********************************


Uto, 28.11.2006, 13:12
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: