Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 23:40
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Tuning na bruchoplazoch ... 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Sem tam zabrusim aj na nejake bezne fora, a cudujem sa, co ti chlapci robia s autami ... My zdvihame, oni znizuju ... My v zime nemame problemy, oni beru cestarom robotu, taky Sturec je pre nich neprekonatelny problem, pri buracke (tuku) vybehnes pozriet, ze kde streknut naraznik, on ma chudak hlavu v smutku, kde zozenie tazko zohnate veci na tuning a kto mu to zlepi, zastrieka a zlaminatuje, no stoji im to zato ???? :-D


Pia, 13.10.2006, 13:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To s tunningom je na dlhsiu debatu. Ono poviem pravdu aj mne sa paci tunning,ale s mierou,niekedy je mat menej na aute ovela krajsie.Len skuste mi vysvetlit aky vyznam maju zavarene dvere,popr. zadny kufor :roll: ? a to uz nehovorim o vselijakych,, zamracenych kapotach ,, made in doma. Ked to clovek vidi na starej S 120 tak nevie ci ma plakat alebo sa smiat. :smt017 :smt044

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Pia, 13.10.2006, 15:22
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
....tuning.... :roll: :roll: :roll: ... ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát... alebo .. keď sa dvaja dohodnú, na pohlaví nezáleží :-D

Ale aspoň sa uspokojujem takou myšlienkou... že tie veci čo si stále na aute prerábam ja, sú aspoň teoreticky na niečo dobré. :wink:

Ale zároveň ma trocha zarmucuje, že zatialčo tuning smerom dole je populárny, má svoje časopisy a televízne relácie, tuning smerom hore je dokonale neznámy.... Len teraz neviem či je to dobre alebo zle.


Pia, 13.10.2006, 15:38
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No to je celé diskutabilné na jednej strane sme inkognito defakto a nevenuja sa tolko pozornisti a tým padom nikto nerýpe, a na druhej niekedy to malo propagacie škodí, pretože našu povesť kazí tých par magorov na leštenkach čo sa správajú arogantne a tým padom sme všetci hádzaný do jedného vreca :x Čas ukáže ako sa čo vyvinie a budme radi že mame aspon to malo čo mame, nemuseli sme mať nič defakto niebyť pár nadšencou.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 13.10.2006, 16:14
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 29.12.2006, 0:52
Príspevky: 220
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Co tak spravit CAMEL TROPHY made in slovakia alebo 6 dnovu off TOUR


Pon, 01.01.2007, 1:58
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tohoroku..... teda vlastne už vlani som niečo podobné naznačil s Maniacoffroaders Pňovany (pri Plzni). Dva týždne sme sa trajdali vlasťou slovenskou podľa možností nie po asfalte.....

Ak by sa taká tour pojala nejak širšie, nbolo by to márne... :roll:


Pon, 01.01.2007, 2:12
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Treba na to mysliet uz teraz , aby sa urcil nejaky letny termin , povybavovali dovolenky - len tak sa da doceilit nejaka poriadna ucast ...


Pon, 01.01.2007, 11:57
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
peterB píše:
Treba na to mysliet uz teraz , aby sa urcil nejaky letny termin , povybavovali dovolenky - len tak sa da doceilit nejaka poriadna ucast ...


...to jo... ale ono je až skoro otázne či je nejaká megaúčasť žiadúca. My sme išli 4 autá a aj sme sa v pohode dokázali kdekolvek zakempovať, aj na Tisovec nás vzali, aj som sa s vzteklým majitelom lúky dohodol (keď sme mu po nej prešli) a aj to nebolo príliš oči kolúce.

Ako to vyzerá keď ide aj len 7 áut vieš.... čo to môže spôsobiť ..... :roll: ... a teraz si predstav trebárs 17 ... a to by sme s čechmi urobili lahko.


Pon, 01.01.2007, 12:51
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
Dva týždne sme sa trajdali vlasťou slovenskou podľa možností nie po asfalte.....

:roll:
Tak nad takymto niecim rozmyslam uz dva roky,co mam Patrola.Tyzden na to sa mi zda ako nedostatkovy tovar ktory si nemozem dovolit :D

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pon, 01.01.2007, 14:39
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...asi takto to vyzeralo :

http://www.4x4nazory.cz/phpBB2/viewtopi ... sc&start=0


Pon, 01.01.2007, 14:51
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ešte sa vrátim k začiatku tejto témy - k tuningu...
Naozaj človek niekedy krúti hlavou, čo niektorí domáci koumáci stvoria, no inak vydarené kúsky sú niekedy pomaly umeleckým dielom...ale iné som chcel...- ako trocha skôr narodený si veľmi dobre pamätám plné československo škodoviek, pomenej žigulíkov neskôr na lady prekrstených, voľačo trabantov, wartburgov a dácií, no a pre už ozaj vyvolených volgy, šestotrojky a ich mladšie šestotrinástky...(sem-tam prenikli renolty, fiaty a iné kúsky a to už bola bomba)
Na sídliskovom parkovisku rozoznať to svoje auto bol kumšt. Každá možnosť odchylky bola vítaná a v tejto branži mal človek aspoň čiastočne možnosť prejaviť svoju individualitu spoločnosťou potieranú v bežnom živote...
A teraz sa pozrime na seba, offroaďáci - sadnúť hoc aj do neupraveného tereňáku je dosť zaujímavý prejav individuality...a my to ešte zdvihneme, terénnejšie obujeme, namontujeme navijáky, rámy, prídavné svetlomety - veď to je tuning jak sviňa! Nech mi nik netvrdí, že namontoval na svojho miláčika naviják len preto, aby ho mohol v prípade potreby použiť, ale inak sa mu nepáči, že mu to pokazilo vzhľad a z navijaku je nutné zlo...trt, ten naviják vpredu je ako očko drahokamu v prsteni... TAKŽE NECH ŽIJE TUNING! a nech je naďalej veselo (ozaj, videli ste tuningované trabanty v TV toť nedávno? boli rozkošné a majú svoje podujatia dokonca na medzinárodnej úrovni)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 01.01.2007, 15:02
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja osobne som extrem ... jedno auto hore ... druhe dole ... ale uz sa zlepsujem :-D
Niekedy som jazdil na tomto a to boli obrubniky pre mna VEEEELKY PROBLEM!

Obrázok
Obrázok
Obrázok


Pon, 01.01.2007, 17:33
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
veď to je tuning jak sviňa! Nech mi nik netvrdí, že namontoval na svojho miláčika naviják len preto, aby ho mohol v prípade potreby použiť, ale inak sa mu nepáči, že mu to pokazilo vzhľad a z navijaku je nutné zlo...trt, ten naviják vpredu je ako očko drahokamu v prsteni...


jééžišíííí, tak preto ten môj chlapisko večne básni o navijáku!? Ale ja keď som mu hovorila o drahokame myslela som prsteňčok, taký na môj prstíček... tak konečne viem prečo miesto prstienku mám hupcuk :? a keďže som sa tvárila zduto, už som v historii netu našla stránky o nejakých warn-och a tak ..... tuším prestanem snívať o drahokamoch, bohviečo mi ešte dovlečie....

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Pon, 01.01.2007, 23:40
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jééžišíííí, tak preto ten môj chlapisko večne básni o navijáku!? Ale ja keď som mu hovorila o drahokame myslela som prsteňčok, taký na môj prstíček... tak konečne viem prečo miesto prstienku mám hupcuk :? a keďže som sa tvárila zduto, už som v historii netu našla stránky o nejakých warn-och a tak ..... tuším prestanem snívať o drahokamoch, bohviečo mi ešte dovlečie....[/quote]

....bud prakticka, prsten stratis lahsie ako navijak z auta...ja zas namiesto navsetvy povianocnych vypredajov musim setrit na vysielacku :-D

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Pon, 01.01.2007, 23:51
Profil ICQ
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
jééžišíííí, tak preto ten môj chlapisko večne básni o navijáku!? Ale ja keď som mu hovorila o drahokame myslela som prsteňčok, taký na môj prstíček... tak konečne viem prečo miesto prstienku mám hupcuk :? a keďže som sa tvárila zduto, už som v historii netu našla stránky o nejakých warn-och a tak ..... tuším prestanem snívať o drahokamoch, bohviečo mi ešte dovlečie....


:smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043

tuším tu bude mať niekto ťažký život......


Pon, 01.01.2007, 23:51
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: