Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 23:37
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 78 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Veselé/ Nezvyčajné prípady z roboty, garáže, domu? 
Autor Správa
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak Fefe, to ti nezávidím. S československými vlčiakmi mám osobné skúsenosti a úplne sa vymykajú z bežného rámca správania bežného psa.
Napríklad majú stále vrodené lovecké návyky /automaticky útočia na achylovky, vajcia a krk/ a nepribehnú zo štekotom a 2 metrový plot nie je prekážka a 100km nie je vzdialenosť.
Normálne sa čudujem, že si prežil... :lol:

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pon, 25.01.2010, 11:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
musím priznať pár štípancom som utržil do lítka a do zadku ale našťastie mali ďaleko od kúsancov alebo rafnutí. Pravdepodobne ma testovali a keďže som sa nebránil nechali ma tak.


PCO vykázalo narušenie objektu ktorý mal prístup z 2 strán ulíc. Kolegu som vyložil a ja som obehol autom z druhej ulice LENŽE v tej tme som si z podkladov zle odčítal číslo domu a na miesto 13 som zasahoval na čísle 18.
Ocitol som sa zoči voči statnému ovčiakovi ktorý "nechápavo" zízal čo to za ozbrojené čudo stojí oproti nemu.
Nič ma nenapadlo ako mu dať povel ľahni a on ľahol :shock: . Skončilo to dobre aj pre mňa aj pre psa. :P
----------------------

Počas nočnej služby v lete som mával otvorený kufor na kombíku kde bol pes a tak sme jazdili v noci. Pristavili sa kolegovia a jeden vystúpil z auta že " máte otvorený kufor blbci" a kým som stačil niečo povedať zachytil sa za majákovú rampu a vyskočil na strechu auta. Totiž z kufra sa vyrútil môj pes ktorý ho išiel nekompromisne zložiť ....... no sranda preveliká, štali sme od smiechu.

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Pon, 25.01.2010, 12:38
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Tak po dlhšej dobe dám aj ja :)
Ešte teplé :-D
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Tu vidno urvané z valca :-D
Obrázok
Obrázok

_________________
Končím........


Pon, 03.05.2010, 22:14
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 78 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: