Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 14:18
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 78 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Veselé/ Nezvyčajné prípady z roboty, garáže, domu? 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.11.2007, 23:14
Príspevky: 302
Bydlisko: Alemagne, BA, BB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
presne tak milan, no idealne sa to robi na LKT, vypustis vzduch, pritlacis radlicu o gumu a je dole :)
a asi by bola blbost ist z terenu do pneuservisu, vsak ano :)

_________________
OFF - `97 JEEP ZG 5.2 MAGNUM V8
ON - `05 Chrysler 300C 5.7 HEMI V8 NA PREDAJ
SUV - `14 JEEP WK2 kachle


Sob, 23.01.2010, 15:43
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jasné pohoda :wink: aj výmena motora v žigulíku je zážitok :-D
dado ? 20eur koleso ? za 40 komplet prezutý off disky vystriekané pneu čisté... pneubox / matador / je v pekných sračkách /teda aspoň u nás tu a to je pobočka takže predpokladam.../ za také ceny čo robia... no koment :oops:


Prišla prezuť ženská na bmw dala auto na zdvihák vystúpila motor bežal ta reku vypnite to že sa tu nepodusíme... ona nemôžem lebo to potom nenaštartujem to vie iba manžel... pozreli sme sa z bratom na seba zasmiali no tak to vypnite a bude dobré..... prezuli sme a ona teraz sa pozrite nenaštartujem sadla do auta dala kľúč do spínačky poloha jedna poloha dva tlačila dalej a nič :-D :-D Hus... nevedela štartovať... tak sme jej ukázali ako sa to robí poloha 2 vtlačiť "dnu" a poloha "štart" celá vyhúkana že aké kúzlo :-D

_________________
Končím........


Sob, 23.01.2010, 16:15
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
EssoSk píše:
Hus... nevedela štartovať...


Predpokladám, že asi nevieš upiecť jablkový závin...


Sob, 23.01.2010, 16:48
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Niesom kuchár pekár alebo neviem čo .... ale predpokladám že prešla autoškolou ták ? Mne otec hovoril že keď on robil autoškolu tak sa brala aj údržba CMV...... a dnes ? Keď vidím tie 30kilové blondínky v X5tke z mobilom pri uchu a druhou rukou sa maľuje tak mi je zle a pochybujem že prešli autoškolou bez úplatku či už finančného alebo... / česť výnimkám / áno prvý krát som maturoval ako naštartovať hybridný lexus / stlačiť plyn / ale prišiel som na to ... a nie volať niekoho aby mi naštartoval auto :lol:

_________________
Končím........


Sob, 23.01.2010, 16:52
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.11.2007, 23:14
Príspevky: 302
Bydlisko: Alemagne, BA, BB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
enem ludia maju tiez povacsine problem vytiahnut kluc zo spinaca u jeepa zj: povacsine hodia vsetci polohu poslednu ACC, ergo -1, alebo neznalost ze pri 0-le zatlacit pred vytiahnutim, to ani mna kedysi v autoskole neucili :)
je to pripad od pripadu, ale preco to manzel tej pani nevysvetlil, ako sa startuje, hmm...

_________________
OFF - `97 JEEP ZG 5.2 MAGNUM V8
ON - `05 Chrysler 300C 5.7 HEMI V8 NA PREDAJ
SUV - `14 JEEP WK2 kachle


Sob, 23.01.2010, 17:17
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
EssoSk píše:
Niesom kuchár pekár alebo neviem čo .... ale predpokladám že prešla autoškolou ták ? Mne otec hovoril že keď on robil autoškolu tak sa brala aj údržba CMV...... a dnes ? Keď vidím tie 30kilové blondínky v X5tke z mobilom pri uchu a druhou rukou sa maľuje tak mi je zle a pochybujem že prešli autoškolou bez úplatku či už finančného alebo... / česť výnimkám / áno prvý krát som maturoval ako naštartovať hybridný lexus / stlačiť plyn / ale prišiel som na to ... a nie volať niekoho aby mi naštartoval auto :lol:

Predseda isto pochopí, že som si to musel quotnúť; takéto perly treba rozhodne uchovať aj pre ďalšie generácie.


Sob, 23.01.2010, 17:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
( y )


Naposledy upravil laci73 dňa Ned, 24.01.2010, 2:08, celkovo upravené 1



Sob, 23.01.2010, 19:45
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Sú z toyoty viem presne na čo narážaš .... ale keď normálnemu človeku stúpne do červeného poľa zastane poprípade spomali :-D podruhé keď mu zasvieti mazanie tak už duplom...a keď mu začne všetko výstražne pískať nezastaví.... a keď mu niečo zarachotí a auto chcípne tak to NEPOKÚŠA ROZŤAHOVAŤ :lol: A taký človek vie poj... kovadlinu gumeným kladivom....
Nevravím že toyota je dokonalá alebo čo.... nechcem sa z tebou hádať áno vy v USA máťe všetko najlepšie a my vieme hovno.... a nebudem vravieť čo všetko aké koncepty sú z japonska lebo by som ti podrazil to americké ego :wink:

_________________
Končím........


Sob, 23.01.2010, 19:55
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
myslim ze o ojnici co prerazila blok na toyke sme sa uz bavili......Esso...teraz nehladaj ospravedlnenia.

marian f: ja za to nemozem ze sa to toyote stalo...viem....zahryznem si do jazyka.



:smt019


Naposledy upravil laci73 dňa Ned, 24.01.2010, 3:04, celkovo upravené 3



Ned, 24.01.2010, 0:47
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Ale takto to vyznieva... poviem pravdu nebudem sa hádať nech nevyzerá že všetko viem.... tvoje príspevky čítal šéf /môj/ Toyota/Lexus predaj servis autorizovaný robil aj mitsubihi ... A smial sa! chlap ktorý má z tými autami 15rokou skúsenosť :lol:
a dosť ma dokáže naštvať JPP jedna pani povedala .... viem robím z tým denno denne .... som mladý chalan ale po hlave si skákať nenechám :?

_________________
Končím........


Ned, 24.01.2010, 0:52
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 22:10
Príspevky: 356
Bydlisko: BA/SE
Odpoveď s citáciou
"Veselé/ Nezvyčajné prípady z roboty, garáže, domu?"
Hmm, chlapi, veselost sa akosi vytratila... :(

_________________
Nissan Patrol K260 - Biely Spaniel = BSP, kratky, 2,8TD
Obrázok


Ned, 24.01.2010, 1:07
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Juraj, veď je kríza. Akosik som si už zvykol na smutné tváre fotrov a zhulenú mládež..... :roll:

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Ned, 24.01.2010, 1:24
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
EssoSk píše:
Keď vidím tie 30kilové blondínky v X5tke z mobilom pri uchu .... tak mi je zle a pochybujem že prešli autoškolou bez úplatku či už finančného alebo... / česť výnimkám / :lol:


Momentalne si urazil mna, moju manzelku a dalsich na tomto fore. A naviac neglobalizuj. To "cest vynimkam" si tam ani nemusel davat. A radsej si 2x premysli co napises.

Sorry za offtopic.

Btw. argument : moj sef je 15 rokov sefom servisu Toyoty ... si robis standu ? :shock: To z neho robi odbornika ?

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Ned, 24.01.2010, 8:14
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
juroBSP píše:
veselost sa akosi vytratila... :(

Poviem ti aku veselost som teraz zazil na lodi par dni dozadu.
V strojovni bola plechova krabica na kable a pretoze uz bola nefunkcna,rozhodol som sa ju odmontovat a vyhodit.Viedlo do nej zopar starych kablov ktore neboli zapojene a jeden hruby asi 4 cm.Tie tenke som odpojil a ten hruby mi neisiel,reku odrezem ho pilkou.Isiel niekde na kormidelnu ale nikde som nemal elektriku a bolo v nom cca 15 drotov.Boli to rozvody na 24 volt.Tak som ho zacal smidlad.V momente ako som ho dosmidlal zatrubila z kormidelne v strojovni vystrazna sirena z majakom ked je neaky problem.Tak som vybehol ku kapitanovi ze co sa deje.Hovori mi"vsetko mi tu vypadlo a ideme na breh.Vypadol kormidelny pilot,budiky a ukazovatele polohy kormidiel"Boli sme v Rakusku v tak skurvenom useku ktory je problematicky aj ked vsetko funguje.Hovorim mu"co vsetko nam ostalo a ide."Tak sme v rychlosti prepinali a ostalo fungovat nudzove ovladanie kormidla.Samozrejme ze som si hned spomenul na kabel co som odrezal.Moc som tomu neveril ale niekedy ide elektrika aj po trubkach.Zacal som na kormidelnom pulte vyhadzovat dekle kde su istice a vsetky v poriadku.Tak som zbehol do strojovne a isiel po poistkach.Vsetky boli dobre.Jednu po druhej som povolil a znova zatiahol.Ked som vybehol do kormidelne ,vsetko nabehlo.Doteraz neviem preco to vypadlo.Mozno zly kontakt.Ak by som mal na sebe EKG,konstatovali by mi smrt na infarkt.A vesele?Vtedy som sa nesmial, :smt139

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Ned, 24.01.2010, 11:44
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
.... ja by som chcela byť 30-kilová blondínka v X5ke...

a kľudne by som si nechala, nech sa mi smejú, lebo ten, kto by mi tu X5ku kúpil a zaplatil všetky tie tréningy a špeciálne kozmetické a chirurgoplastické programy aby som mala tých 30 kíl by mi na zavolanie určite do 5 minút poslal niekoho, kto by mi naštartoval, vymenil koleso alebo hocičo iné a ešte by mi ako bolestné niečo pekné kúpil....

(tak dobre, aspoň 50, nech ma neodfúkne)

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Ned, 24.01.2010, 11:48
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 78 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: