Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 22:02
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 78 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Veselé/ Nezvyčajné prípady z roboty, garáže, domu? 
Autor Správa
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
EssoSk píše:
........ Keď vidím tie 30kilové blondínky v X5tke z mobilom pri uchu a druhou rukou sa maľuje tak mi je zle a pochybujem že prešli autoškolou bez úplatku či už finančného alebo...


Švagrinka /pneukatusova stará/ má síce o 10kg viac, ale teraz si dorobila vodičák na kamion C-E. A bola najlepšia z kurzu. Dokonca taký traja hustý šraci neurobil testy a jeden jazdy. Takže až si budeš robiť vodičák, tak sa snaž.... :lol:
A keď chceš teda súperiť z babami, tak si začni trénovať pôrod.... :smt075

Milane a čo s toho vyplýva ? Že nestrihaj káble, kým je lietadlo vo vzduchu..... :twisted:

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Ned, 24.01.2010, 13:18
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milan? Nemal si príbuzného niekoho na Titaniku v posádke? :P Ktovie ako to bolo s jeho potopením. :?

Apropó.. ... Ženy a volant. ......... Ja neviem ani zďaleka tak dobre odšoférovať , ako väčšina ženských. Určite jazdia bezpečnejšie ako my muži. A že jedna " dajaká blondínka" dačo dakde spackala? A čo? Aj ja som kdesi čosi zle urobil.

Ale tento názor mi nebráni obveseľovať sa vtipmi o blondínkach a ženách za volantom. :-D

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Ned, 24.01.2010, 14:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo,ono to nemalo nic spolocne s tym kablom co som rezal.Blba zhoda nahod a adrenalin.
Toto sa mi stalo na inej lodi pred par rokmi ked sme plavali po Mosele z Francuzka.Bol som mazat hriadele pod ubytovacou castou lode ked za mnou dobehol botsman s tym ze na kormidelni nejde elektrika a nefunguju kormidla.Tak som sa s tej diery vyskrabal a isiel na kormidelnu cez strojovnu.Z ubytovacej casti sa vchadzalo do velinu kde boli vsetky budiky a pristroje v ako tak odhlucnenej malej miestnosti a odtial boli odhlucnene dvere do strojovne.Ako som behol do velinu,zastavil ma husty stiplavy dym ktory vychadzal spoza rozvadzacov.A teraz co.Hasit alebo letet na kormidelnu povedat co sa robi dole.Vybehol som hore zistit co nejde.Neislo 220 V a 380 V.Horsie ze na 380 V isli cerpadla na kormidla,skor neisli.A na 220 V bolo ovladanie masin.To sa dalo aspon prepnut na rucne z velinu.A tak v tom dyme som ovladal masiny aby sme to niekde zapichli a vyhadzoval som dekle z rozvadzacov.Nastastie nic nechytilo plamenom.A problem?
Uvolnil sa jeden drot napajania od generatora a ako v rozvadzaci padol,zoskratoval kable na spinacoch pod nim.Do rana som to polepil a plavalo sa dalej.
Bol som na lodi ktora sa zez prasklinu topila.Na dalsej sa mi chytil horet hlavny motor od turba,zazil som ked sa mi hlavny motor ako na lokomotive rozobral za plnej sily.Ojnica bola na druhej strane strojovne.Dobre bolo ze tam bol este jeden motor,zle bolo ze to bolo nad Devinom a ked sa prechadza rieka Morava tak tam treba nasrobovat co to da.Uz mi chyba len zazit ked vyhram na sportke ktoru som nepodal. :-D

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Ned, 24.01.2010, 17:08
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 08.10.2009, 1:36
Príspevky: 161
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som bloncka za volantom ale nejake anomalie na sebe nepozorujem ...

pomalejsie jazdim nez moj brat napriklad ale to aj zato ze mam uz aj ovela viac odjazdene... zial nevim si ani pneu vymenit ked mam defekt a tiez niesom ani mechanik takze ked nieco nejde/bucha/skripe tak mi neostava nic ine nez stopnut nejakeho dobraka co pomoze :) ale inac nastartovat viem a myslim ze mytus o zene za volantom s maskarou v jednej ruke a telefonom v druhej je trosku hyperbolizovany...

lepsie bloncka za volantom nez pretekar na ceste ;)

a kedze ma byt toto sekcia funny :):

Policajt vidí ísť po ceste nádherné športové červené auto. Nedalo mu to a zastavil ho. Vystúpila z neho prekrásna dlhonohá a prsnatá blondínka. Policajt si od nej vypýtal doklady a spojil sa s dispečingom, či to auto nie je kradnuté.
“Sedí v ňom taká nenormálne krásna blondínka?” opýtal sa dispečer.
“Áno”
“Vráť jej doklady a stiahni si nohavice.”
“…ale to predsa…”
“Nestaraj sa a urob čo ti hovorím.”
Policajt vrátil blondínke doklady, poodstúpil od auta a stiahol si nohavice.
“Pre boha, zasa dychová skúška?!” zvolala blondínka.

_________________
Dodge Ram 1500 5,7HEMI
xx-radka

EX Jeep Grand Cherokee 3,1td


Ned, 24.01.2010, 17:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
.... ja by som chcela byť 30-kilová blondínka v X5ke...

a kľudne by som si nechala, nech sa mi smejú, lebo ten, kto by mi tu X5ku kúpil a zaplatil všetky tie tréningy a špeciálne kozmetické a chirurgoplastické programy aby som mala tých 30 kíl by mi na zavolanie určite do 5 minút poslal niekoho, kto by mi naštartoval, vymenil koleso alebo hocičo iné a ešte by mi ako bolestné niečo pekné kúpil....

(tak dobre, aspoň 50, nech ma neodfúkne)


no Kapo, a je to vonku! :-D už vieš čo máš Jance kúpiť na narodky. A ne ze to odbijes farbou na vlasy!

PS:vyzerá to, že kvotovanie dostáva nový rozmer...lokálna archivácia...(ale to nie na Janwayz)

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Ned, 24.01.2010, 19:26
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
blahos píše:
A ona truba nezapla kluč v zapalovaníí!!!!!!!!!!!!!!!


to vobec nemusi byt ona.. to moze byt aj on. A dokonca aj z tak vyspelej krajiny ako je nemecko. :) kto poznate Rematu tak viete ze su tam same zakruty a to vsetko v klesani, cesta tak na jeden autobus, miestami aj na motorku vedla neho :lol: , ideme na nive na poniklec, zrazu nemec mava stojaci vedla svojho auta (nepamatam ake), vysvytlo z neho ze chce roztlacit tak sme sa 2ja opreli a tlaciliasi 200m mu to len skakalo ako sproste a nechcelo odpalit. Nakoniec vysvytlo ze panko mal vypnuty klucik. :-D



a ked ste uz spomenuli ako sa rezu kable kltore nie su pod napetim tak ja vam poviem ze skuste kombinackami cvaknut zilu s 220 :o to vam je zeleneho svetla :smt125 ale potom som sa skoro od strachu alebo co to na mna prislo poblil.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Ned, 24.01.2010, 22:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MILOS keď na jar zbieraš kvetiny tak ich nemenuj nevieš kto to tu prečita a maš maler :twisted: ber to ako dobru radu :wink: bo nigda nevieš kto ťa sleduje a to mam podobnych skuseností aš aš.


Ned, 24.01.2010, 22:28
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tibik pohoda... kto ma zazaluje tak spor vyhram ja :) Poniklec je podnik

resp. chata + restika :lol: :wink:

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Ned, 24.01.2010, 22:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
EssoSk píše:
Niesom kuchár pekár alebo neviem čo .... ale predpokladám že prešla autoškolou ták ? Mne otec hovoril že keď on robil autoškolu tak sa brala aj údržba CMV...... a dnes ? Keď vidím tie 30kilové blondínky v X5tke z mobilom pri uchu a druhou rukou sa maľuje tak mi je zle a pochybujem že prešli autoškolou bez úplatku či už finančného alebo... / česť výnimkám / áno prvý krát som maturoval ako naštartovať hybridný lexus / stlačiť plyn / ale prišiel som na to ... a nie volať niekoho aby mi naštartoval auto :lol:


pre istotu :-D

esso ja som teraz bol v autoskole a tie 45 kilove (a ne zadnych 30 :roll: ) osemnastky sa dodnes ucia ako funguje motor, brzdy, zapalovanie na skodlivke 120 a podobne... a NACO? v dnesnej dobe? ked aj s vymenou zarovky musis ist do servisu? alebo ako nejaka 5O kilova baba vymeni napr len 30 kilove 20" kolo na tuaregu?
no a este potom na skuskach jeden policajt- uniformovany idiot a tam trapil vsetkych na konstrukcii. a este museli ukazovat ako sa meria tlak v pneu a podobne... jeeej jaki su doleziti a ja ich tak nemam rad... :twisted:


no..a k teme... robim si pevnostak, rezem velkou karbinou 4mm plech a naraz nieco teple na nohe: zhorali mi maskace :-D

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Ned, 24.01.2010, 22:57
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
biker píše:

naraz nieco teple na nohe:

Uz som padol od smiechu na zem.Kamosovi polovnikovi sa takto do gumaky na polovke vystal pes.Tiez nieco teple na nohe :smt126

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Ned, 24.01.2010, 23:07
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jj ... takého som tiež onehdá videl ... rezal karboškou do joklíka a asi tak uprostred zapochyboval či reže na správnom mieste. Tak vybral kotúč z rezu, vypol stroj a premeral. Bolo dobre, tak uchopil flexu a než sme mu v tom stihli zabrániť dal stojaci kotúč do rezu a spustil...
:shock:
ani moc nevrieskal, jak sa mu koliesko zarezalo do kolena.
Vtedy som si prvý krát struhol jednosmerku k dolnej bráne špitálu proti srsti.

_________________
SLOW & FURIOUS


Ned, 24.01.2010, 23:07
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To je akože veselé? Čo to bol Fico? :-D

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Ned, 24.01.2010, 23:44
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 22:10
Príspevky: 356
Bydlisko: BA/SE
Odpoveď s citáciou
Nie, to bola skor ta druha kategoria, "Nezvycajne"! :-D

_________________
Nissan Patrol K260 - Biely Spaniel = BSP, kratky, 2,8TD
Obrázok


Pon, 25.01.2010, 1:26
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
S karbobruskou mam aj ja dobrí zažitok vyrabal som vsperu na traktor a ako si režem pílim naraz spustila dcera náramný smiech aja reku čo sa deje a ona oci pozri na rukáv na bunde a ono fakt už bol skoro do pol v plameňoch :-D :-D :-D aj sa mi zdalo nejak teplejšie ale bolo to vzime tak reku je to od práce :smt121 tak som tomu ani nevenoval nejaku zvlaštnu pozornosť :D
Druhí zažitok mam s praci v bani sme mali tak pred par rokmi takeho pomaleho udržbara , že by ho prekonal v rýchlosti aj zabrzdení slimak kamarati si už nevedeli dať s ním rady tak keď mal šlofíka natreli mu kladivo dynamitom mali by ste vidieť jeho prekvapený výzor v tvári keď mu kladivo po naraze na koleso bagra vyletelo z ruk a zaletelo tak 5m zaň :twisted:


Pon, 25.01.2010, 7:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nebol som pritom:

... dopravná nehoda na jednom nemenovanom úseku, nemenovaného typu vozidla ... ktorú spôsobil "čávo"

čávo zakliesnený, hustý, drzí,oplzlý ... ,všetkých chcel postrieľať, no skrátka katastrofa. Zdravotne bol na tom v celku OK ale aký "trest" takému koko.ovi. Vyslobodenie sa zvolilo netradične čoho následkom mu roztrihali komplet káru tak,že sa musela naložiť hydr.rukou na odťahovku. Čávo nakoniec plakal ako malé decko ktorému zobrali jeho oblúbenú hračku.


Bol som robiť prevenciu a ako chodím po RD vedel som,že majú troch československých vlčiakov. Zvonček nemali ale bránku mali vždy odomknutú. Zabúchal som viackrát,žiadna odozva,psi ticho tak reku asi sú zavretý na zadnom dvore alebo s nimi odišli preč. Tak som vošiel,poslušne za sebou zabuchol bránku a vybral sa ku vchodu domu (staršie dlhé typy kde vchod bol skoro úplne vzadu) no lenže po pár krokoch sa vyrútili 3 vlkošedé kur.y ktoré ma pozorovali z chládku stromu kúsok od vchodu. Von som už mal ďaleko, ku vchodu domu ďaleko, na strom ďaleko a jeden mi zavadzal v ceste. Ostal som hneď pasívne stáť a čakal čo sa bude diať. Odrezali mi všetky možné únikové cesty a keď som sa snažil pohnúť-začali vrčať, zakričal som-začali vrčať, na všetky moje možné pokusy reagovali vrčaním a nechceli sa skamarátiť. Stál som tam na slnku asi 4 hodiny a za ten čas sa mi podarilo urobiť pomaly pár skurvene pomalých krokov aby som sa dostal na úroveň prvého okna domu a modlil sa aby ma niekto zbadal.

Mal som šťastie že domáca išla vešať prádlo a zbadala ma stáť obkoleseného 3 psami ktorí ma poslušne strážili.

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Pon, 25.01.2010, 11:27
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 78 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: