Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 23:37
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 62 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 Navigacia - babo rad 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nakolko som do navigacii laik tak sa len pytam :oops: od zajtra je toto v Tesco ponuke za 4999 sk s DPH čo Vy na to? :( Dakujem :-)

http://www.svettv.cz/mio-c-250-gps

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Uto, 01.04.2008, 22:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Master píše:
Me bylo doporuceno TOMTOM ONE NEW, tomtom je to jediny typ do ktereho se daji sehnat mapy z internetu zdarma.


Ahoj kolego,

Dúfam, že vyššie popísané konštatovanie :"je to jediny typ do ktereho se daji sehnat mapy z internetu zdarma" bol IBA žart na zmätenie nepriateľa.
Osobne nie som fixovaný na žiadny produkt (či už Tom Tom, Mio Map, iGO, atď.), ale nedalo mi nereagovať na tvoje konštatovanie, aj keď odhliadnem od skutočnosti že si asi myslel legálnu aktualízáciu máp (ak náhodou nie, tak o to je to vypuklejšie). Skúsim to trošku pootočiť. Skôr by som dnes veeeľmi ťažko hľadal niečo, na čo sa NEdajú stiahnuť z NETu mapy.

Pre fajnšmekrov : Objavil som postup ako "narvať" GARMINácke TOPO mapy do PDA a to je úž čo povedať, keďže Garmin je čo sa týka mapovej spolupráce so zbytkom sveta taký aký je.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Str, 02.04.2008, 11:59
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 62 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: