Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 15:57
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Pomoc Ozi Explorer a OZI Explorer Android 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.01.2016, 13:03
Príspevky: 23
Bydlisko: Mosonmagyarovar HU
Odpoveď s citáciou
Zdravim vas,

Chcel som si zaostarat lacnejsiu verziu navigacie na off, takze po citani vela forumoh som prisiel na to ze ideal by bol asi Ozi Explorer, z PC verzie posunut vybratu trasu do jeho bratranca OZI Android do Tabletu, 25eur ( Tablet samsung TAB3 7palc.)
Pouzivanie napriklad na rally BB ( aj vlastne trasy / prechadzsky ), zdal sa mi za idealnu volbu, z satelytnu mapu, .. predstava bola zadavat vse GPS body, potom vytvorit trasu s waypointmi a sup sup len sa nechat viezt po trase ked OZI android je aj navigacia, .. to je teoria, a realita ako sa hovori je kruta
Momentalne mam v tablete OSMAND a po novom ALL IN ONE, ucel akoze plnia, > mapa Off line kde su vidno GPS Body, ale je tam len smer jazdy, s Ozim sa da nadstavit trasa podla seba, napriklad odbacania v lese , podla realitu terenu.
ale, ... ten Ozi je dost zlozity, zlozitejsi ako som si myslel, preto zhanam niekoho co by mal s nym skusenost,

nasiel som mapy vo formate OZFX3, co je posledna verzia, ale nejde mi je v tom otvorit, .. a ked zacinam od 0, neviem kde s tym zacat, pripade typ na kde zohnat mapy, topo alebo sat mappy SK-HU-AT-CZ ( pripade aj ine Vychodne staty )

Ak by bol niekdo z okoli BA, vymenil by som rychlokurz za obed / veceru / kavu pripade dohodu,)

Vopred dakujem za kazdu radu, :-D

_________________
ON Road > Megane 2 RS 2L Dci
OFF Road > Toyota Landcruiser J10 4,7L


Pia, 22.01.2016, 10:59
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.01.2016, 13:03
Príspevky: 23
Bydlisko: Mosonmagyarovar HU
Odpoveď s citáciou
Cawte,

Stale aktualne.. babrem a babrem sa s stym a nic, .. nejde mi to, .. :smt017

Ziadny expert na Ozi ? aspon ozi PC a potom by som zvladol asi na androide, ..

_________________
ON Road > Megane 2 RS 2L Dci
OFF Road > Toyota Landcruiser J10 4,7L


Pia, 29.01.2016, 10:04
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron