Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 19:58
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 11 ] 
 Garmin nüvi 200 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poradte aké to je funkčne či oplatí, užívatelské prostredie a pod. Mám to možnosť dostať ako bonus k nejakým službám vo firme tak uvažujem žeby to zobral. Dik za info.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 07.11.2007, 9:44
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.01.2007, 14:19
Príspevky: 205
Bydlisko: Bratislava vidiek
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jednoduchy, monofunkcny, relativne prehladny. co mi vadilo bola absencia qwerty klavesnice, pismena su zoradene od a po z v riadkoch. co sa tyka hladania, v mestach ma trochu bordel, pri jednom meste tam da mesto ako mesto a aj ako mesto v okrese, spravna volba je iba jedna, inak nenajde ulicu. vhodne pre technicky menej zdatnych userov. nema nabijacku do 220, ani usb, iba do autozapalovaca. mozno pre niekoho vyhoda je, ze sa da dokupit sd card slovakia topo, ale pre nuvi200 len v lite verzii, nezvlada narocnejsiu grafiku. komfort i-go nedosahuje. nastavit si mozes iba 1 prejazdovy bod. mal som obi2 (garmin aj pda), ale garmin som dal svokrovi. ten je s tym nadmieru spokojny. ale on je technicky antitalent.


Str, 07.11.2007, 10:57
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
andrej a nie je to od prevadzkovatela internetovych sluzieb za predlzenie ´´pausalu´´ :-D a za cca 2000sk


Str, 07.11.2007, 11:09
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milos píše:
andrej a nie je to od prevadzkovatela internetovych sluzieb za predlzenie ´´pausalu´´ :-D a za cca 2000sk


Mno hej niečo také musel som prehadzovať telfony a internet z jednej firmi na druhú a núkajú mi toto ako bonus alebo MP3 a cenovo 999,- ja skor uvažujem že to posuniem tatkovi do auta, len bajradšej by to videl osobne v činnosti. Osobne radšej kupim PDA a o ostatnom sa tu dosť popísalo.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 07.11.2007, 12:24
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.01.2007, 14:19
Príspevky: 205
Bydlisko: Bratislava vidiek
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tatkovi postaci. nemyslim to v zlom, ale asi nebude mat take naroky ako ty a neviem ako je na tom so vztahom k vypoctovej technike. svokor ma 65 rokov a ma z toho radost. plne mu to vyhovuje, lebo tam vicemene nema co posrat. akurat na tom co som mu dal bola iba sk mapa. mrkni ako je to s mapami tam. ak s tym nemas nejake specialne vydavky alebo zavazky, tak mu to zober. tebe by to pravdepodobne nestacilo, pripada mi to ako stvorene pre generaciu nasich tatkov.


Str, 07.11.2007, 13:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
SittingBull píše:
tatkovi postaci. nemyslim to v zlom, ale asi nebude mat take naroky ako ty a neviem ako je na tom so vztahom k vypoctovej technike. svokor ma 65 rokov a ma z toho radost. plne mu to vyhovuje, lebo tam vicemene nema co posrat. akurat na tom co som mu dal bola iba sk mapa. mrkni ako je to s mapami tam. ak s tym nemas nejake specialne vydavky alebo zavazky, tak mu to zober. tebe by to pravdepodobne nestacilo, pripada mi to ako stvorene pre generaciu nasich tatkov.


Mno hej tatko v pohode PC a softvare nerobí problem. Tuna dávaju aj nejaké iné mapy čo by docela bodlo. A tel či net potrebujem a kedže od T-com je to najlacnejšie tak to budem brať.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 07.11.2007, 13:20
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 12:07
Príspevky: 22
Bydlisko: Praha, CR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja ho dostal k novemu autu zdarma, ma par much, ale zadarmo je to super :)

_________________
Vitara dily: http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?t=7176

Admin: www.terenaky.cz | www.offroadforum.cz | www.komanche.net | www.toyotaklub.cz
Support: www.el-diablo.cz | www.quicktec.cz | www.autoservis-praha.cz | www.wdm.cz


Uto, 18.12.2007, 21:27
Profil ICQ WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.07.2007, 0:06
Príspevky: 178
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jjj. Ja som to teraz zobral fotrovi pod stromcek. Jeu to bude stacit az nad hlavu. Uvidime ako sa to bude spravat v lietadle-ci bude stihat zaznamenavat. Potom zreferujem.


Str, 19.12.2007, 9:09
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
prisiel ti teda?


Sob, 22.12.2007, 13:51
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som ho tiez dostal ako bunus k zavedeniu internetu, ale zatial neprisiel.
Akurat ten internet som musel nakonfigurovat uplne inak ako je to v navode. S Vistou asi este neratali. Ale funguje super. Najviac sa mi paci tahanie veci z rapidu, len vypnem router a po 2 min. mam free link zase volny. :-D "Mikrovlnka" sice tahala rychlejsie (1,5 MB/ s), mam ju v praci, ale dost vypadavala pri dazdi, vetre, snehu a pod. Na doma to Turbo 2 staci.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Sob, 22.12.2007, 19:22
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.07.2007, 0:06
Príspevky: 178
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milos píše:
prisiel ti teda?


ano dosiel diki moc


Ned, 23.12.2007, 11:14
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 11 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: