Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 0:44
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
 Sygic McGuider: Výborný, slovenský a multiplatformový 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Na trh navigačných softvérov pre mobilné telefóny a PDA prichádza ďalší hráč - slovenská firma Sygic, so svojím navigačným softvérom McGuider. Sľubuje výborné mapové pokrytie, jednoduché ovládanie a kompatibilitu s Windows Mobile, Symbianom i desktopovými Windows.

http://www.mobilmania.sk/Dalsierubriky/ ... XPS=&EXPA=

Vraj - McGuider dostal do vienka balík najaktuálnejších máp Európy od Teleatlasu. Najviac nás potešilo detailné pokrytie slovenskej cestnej siete. S novými mapami sa nestratíte ani na tých najmenších lesných cestách. McGuider nás rovnako spoľahlivo viedol v mestách, ako aj v najzapadnutejších dedinkách na Orave.

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 22.04.2008, 19:09
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hmmmmmm...uvidíme...

_________________
SLOW & FURIOUS


Uto, 22.04.2008, 21:37
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Slečinko, nikto Vám nemôže dať toľko, koľko Vám môžem ja nasľubovať! :-D

Myslím, že táto firma má pred sebou ešte dĺĺĺhú cestu. :roll:

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Uto, 22.04.2008, 23:43
Profil WWW
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
hmmmmmm...uvidíme...

hmm...
uz sme videli :?

nedobehne ostatnych, ani keby mu sli oproti...

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Str, 23.04.2008, 8:14
Profil ICQ
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 13.04.2008, 20:56
Príspevky: 137
Bydlisko: Piešťany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Cital som skusenosti ludi na forach venujucich sa navigacii. Chvalili (pri Slovensku) novsie mapy. Ale inak vraj nic moc. Ja pouzivam iGo a TomTom na PDA a plan spokojnost. Nemam dovod menit. iGO dal asi pred tyzdnom novu mapu SK takze snad bude rovnako aktualna (podklady su tusim rovnako od Teleatlasu). Este som nikde nebol, aby som ju otestoval.
Ale s touto navigaciou by som asi este nejaku verziu pockal ako to dopadne.


Str, 23.04.2008, 13:16
Profil ICQ WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.04.2008, 12:13
Príspevky: 28
Bydlisko: Prešov
Odpoveď s citáciou
Nazdarek.Ja sa venujem navi uz dlhsiu dobu.Skusil som igo 6+, miomap v 3.2 a 3.3, navgon, teletrek, igo8(neofik) , garmin, vsetko co je (aj nie je) dostat na nasom trhu.Co sa tyka tejto navi, dufam ze bude lepsia ako garmin topo v2 alebo klasicke cestne navigatory.Je to v podstate mozne.Najviac sa mi pozdava a ktoru aj pouzivam je iGO6+.Aj ked aktualizacie map su na nizkej urovni.K prikladu: v Prešove mame Rusinsku ulicu co je aj cesta pre vozidla a v mape stale nie je.Nechcem trepnut ako dlho tu uz je ale nejaky ten rocik urcite.A v ziadnej mape ani navigatorovi sa este nevyskytla.Je viacero prikladov ako od ludi firmy tahaju peniaze za mapy ktore su podla mna rovnake.V kazdej navigacii som mal akoze ine slovensko ale vsetko bolo to iste.Podla mna delit slovensko ze Garmin ma 100% a iGO 99% je somarina.Stale je to jeden zdroj a mapu si kazdy upravi na svoj soft a hodi tam aj licenciu pre svoju firmu.Nechcel som tymto nikoho urazit ani zhodit ale toto je moj nazor.Overene a otestovane mapy sk su vsade mozne a nemozne.Ak by ste mali niekto problem s navi staci sa mi ozvat.Caute

ICQ: 265947380 (kamil.f)


Štv, 24.04.2008, 8:13
Profil ICQ
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 13.04.2008, 20:56
Príspevky: 137
Bydlisko: Piešťany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No zdroje map su minimalne 2 velke teleatlas,Navtec (snad som sa nezmylil). Tusim Garmin ide este cez niekoho ineho. Nemam skusenosti s inymi ako cestnymi navigaciami, aj ked teraz ked som zacal s offroadom, chystam sa viacej pozriet na OziExplorer. Nejake mapy mam.
Jazdim na navigaciu aj po SK casto, lebo som lenivy sledovat cestu a premyslat. V podstate mozem povedat, ze niektore veci (kruhovy objazd v PN) sa nevedia do map dostat hodne dlho. Stal sa mi opak v Rakusku, kde iGO trval na ceste, ktora sa este len stavala. Navigacie (mapy) nie su zdaleka dokonale, ale v kombinacii s troskou rozumu sa da s ich pomocou dostat do ciela, aj ked nie vzdy zrovna najlepsou cestou.
Ale mozem povedat, ze za tych 4-5 rokov co mam nejake GPS sa to hooodne polepsilo.
Mozno keby som mal za navigacne softy platit, tak by ma viacej hnevali ich nedokonalosti, ale ako si pisal mapy su vsade mozne ;-)
S navigaciami na PDA kludne mozem pomoct aj ja.


Štv, 24.04.2008, 10:28
Profil ICQ WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 13:15
Príspevky: 206
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mudro vravis - kolko uz len firiem sa venuje vektorovemu mapovaniu Sovenska, ze ano... Zdroje su preto rovnake a ide len o to, ako to kto prevedie do navigacie. Ja som osobne hooodne zvedavy, kedy navigatorom dojde, ze SNPcko v BA nie je uz par rokov prejazdne. Netrpim blavacentrizmom, ale myslim, ze informacia o (ne)prejazdnosti najvacsieho namestia v centre hlavneho mesta je pre turistov celkom dost podstatna... Osobne pouzivam tiez iGo, teraz som supol najnovsiu mapu - a, samozrejme, dalej veselo naviguje napriec SNPckom... No potes panbu...

_________________
Zlaté zlatíčko so 150 koňmi pod kapotou... /Hyundai Terracan CRDi/


Štv, 24.04.2008, 10:32
Profil ICQ WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: