Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 22:05
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 
 Garmin 760 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Chlapi idem zajtra alebo pondelok kupiť tento stroj Garmin 760 na čo si mam dať pozor?

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Sob, 03.05.2008, 15:36
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.04.2008, 12:13
Príspevky: 28
Bydlisko: Prešov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Precitaj sa Garmin forum a potom uvidis.Kazdy tam na garminakov nadava :D Proste blud.mam mioA701 a som s nim nadmieru spookojny.Garmina v lese zasil na 100%.Skusali sme Garmina 660 a moje mioA701.Topo mapa bola garmin sk v2.Garmin to nezvladol a na ceste mal taktiez problemy.nie su az take SUPER ako sa o nich hovori.Precitaj si na www.forum.garmin.sk .

_________________
Obrázok mio A501
Obrázok E-Ten Glofiish M700


Ned, 11.05.2008, 11:40
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
Vdaka za odpoved ale už som ho kupil zvažoval som mio 720 a garmina 760,za niektorími vecami na tom miu je mi luto ale považujem garmina za lepší vyber.

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Ned, 11.05.2008, 21:13
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.04.2008, 12:13
Príspevky: 28
Bydlisko: Prešov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ok ja som len chcel poradit a aby si teraz nelutoval.napisal som svoje osobne dojmy z oboch navigacii pri celodennom teste a aj odporucanie.ale na to forum sa mrkni.cus

www.forum.garmin.sk

_________________
Obrázok mio A501
Obrázok E-Ten Glofiish M700


Ned, 11.05.2008, 21:56
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.03.2007, 10:25
Príspevky: 1808
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Garmina 760ku mame aj my doma...nejaku dobu som to testoval po Bratislave a aj po SR a posledna skusenost z cesty do Madarska ma utvrdila v presvedceni ze GPS navigacia je dobra akurat na urcenie presnej polohy...inak navigovanie stoji za babkinu pi**...serie ma na tom hned niekolko veci:
1. neda sa pohybovat mapou na obrazovke tak ako sa da posuvat mapa v PC..cize zobrazuje to stale polohu vozidla a ked chcem vidiet dalej musim zvasit rozlisenie cim sa zase stracaju detaily
2. opakovane sa mi stavalo ze ma navigovalo na dialnicu aj ked som zadal do obmedzeni vylucit dialnice
3. pri zadani prejazdoveho bodu ma vzdy tvrdohlavo navigovalo do centra zadaneho mesta, bolo potrebne prejazdovy bod vymazat pocas jazdy cim manipulacia so zariadenim neprispieva k bezpecnosti premavky
4. niekolko krat sa mi stalo ze po ignorovani nezmyselnych pokynov na odbocenie navigacia resp. jej pocitadla zblbli a na displeji sa mi zobrazila primerna rychlost 230 km/h, raz dokonca nieco vyse 3 tisic km/h a namiesto prejdenej trasy 200 km tam zrazu bolo 4 tisic km
5. cez mesta kde bola dopravnym znacenim vyznacena trasa ktorou som chcel ist ma navigacia snazila smerovat cez sidliska a uzke ulicky...chyba mi tam zadanie nejakeho obmedzenia co sa tyka sirky ciest, resp. obmedzenie ciest II. a III. triedy...so supravou tazne vozidlo + obytny prives cca 11 metrov sa neda trepat cez bocne ulicky a parkoviska
6. pri jazde po ceste I. triedy ma navigacia odporucala odbocit a ist subeznou cestou kde je dokonca obytna zona a po asi 1 km sa vratit spat na povodnu cestu I. triedy - proste totalna debilina
Tot moje doterajsie skusenosti.

_________________
Jeep Grand Gherokee WJ 4,7 V8 Limited QadraDrive + LPG


Pon, 25.08.2008, 20:06
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 09.11.2006, 10:56
Príspevky: 318
Bydlisko: PD
Odpoveď s citáciou
To Romo11:

add 1. - totalna blbost (mapa sa da posuvat)
add 6. - mas nastavenu najkr. vzd. preto Ta smeruje inak ako ide hlavna...

skus si pozriet manual a mozno sa to zlepsi a budete spolu vacsi kamosi... :-)

_________________
.--. .. -. .. -.


Pon, 25.08.2008, 20:16
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.03.2007, 10:25
Príspevky: 1808
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak teda porad ako mapou posuvat...ddoteraz som na to neprisiel...
...a skusal som zmenit aj najkratsiu aj najrychlejsiu trasu a stale to blblo...to co som popisoval v bode 6 bola situacia kde mi navigacia kazala odbocit vpravo na subeznu cestu a na jej konci zas vlavo a vratit sa spat na cestu ktora sla priamo...cize to bola vlastne dlhsia trasa a nie skratka...preto mi to pripadlo ako totalna dezinformacia

_________________
Jeep Grand Gherokee WJ 4,7 V8 Limited QadraDrive + LPG


Pon, 25.08.2008, 20:55
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
prstom na mape

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Pon, 25.08.2008, 22:06
Profil
Koumák

Registrovaný: Sob, 16.06.2007, 21:16
Príspevky: 197
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja mam momentalne Mio C520, existuje nieco take pre tento model ako Topo Mapa Sk pre Garmin?

_________________
KAKTUS


Pon, 25.08.2008, 22:22
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Majod píše:
prstom na mape


Presne tak, prstom! :-D

Romo, okrem toho že si odpovedal na otázku vo vlákne ktorá už asi nie je úplne aktuálna (nevadí, možno to niekomu inému pomôže), odpovedal si úplné hlúposti. :smt101

Odporučil by som Ti podrobne si preštudovať užívateľskú príručku k danému prístroju, hlavne časť o nastavení prístroja. Veľa Tvojich problémov s G by sa tým vyriešilo. Netvrdím, že G je neomylný, ale v Tvojom prípade (usudzujem s toho, čo si popísal) je to neznalosť obsluhy. Sorry. :smt131

A možno by bolo zahodno upgradenuť mapu. :smt102 Lebo väčšina GPS navigátorov je taká dobrá, ako dobrá je mapa v ňom.

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Pon, 25.08.2008, 22:31
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mám Garmin 750 - čo je trochu oklieštená 760, a to čo popisuješ ty, ja vôbec nepoznám. Proste nemám s tým problémy. Mapy som si stiahol aj do N95 a tak isto spokojnosť. Akurát mám pocit, že topo mapa SK je úplne na pikaču. Tam kde sa pohybujem ja, sú aj skoro všetky lesné cesty na SK Roads.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Uto, 26.08.2008, 0:37
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.03.2007, 10:25
Príspevky: 1808
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Michi: nechcelo sa mi zakladat nove vlakno ked uz toto bolo o G760.
To posuvanie mapy vyskusam, v navode som to bud prehliadol alebo to tam nebolo...preverim.
A k nastaveniu fakt neviem co dodat ked dam do obmedzeni dialnice a bezhlavo ma to stale naviguje na dialnicu, dokonca aj po prejdeni niekolkych kilometrov mi kaze aby som sa otocil do protismeru a vratil sa k odbocke na dialnicu.
Inak mapa je tam podla mna dobra, su tam dokonca aj polne cesty presne zaznacene, len ta logika navigovania mi nejak nevyhovuje, ale skusim sa s tym este pohrat.
A dakujem vsetkym za ohlasy, aj ked som napokon z toho sam vysiel ako blbec :roll:

_________________
Jeep Grand Gherokee WJ 4,7 V8 Limited QadraDrive + LPG


Uto, 26.08.2008, 7:23
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 12 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: