Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 10.05.2024, 17:36
Dnes je piatok 10. mája 2024, meniny má Viktória a zajtra Blažena




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Vyska Patrol Y60 pre 35" 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 14.03.2007, 19:04
Príspevky: 31
Bydlisko: L. Mikulas
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hehehehe.. :-D :-D :-D
Ako tu hovorite 1000 ludia 1000 nazory (alebo nieco take)
Ja som ale rozhodol ze pojdem s tychto ktory hovoria ze tam neni problem davat vatcie pneumatiky (ak ne si "horuci" offrodista -ako ja)
Dnes akurat som videl jedneho Poliaka s taky isti Patrol ako moj (nase) z 35"x12.5 Bfgoodrich A/T parkovany pri Hypernove v Mikulasi.
Cakal som ho asi 20 minut aby som sa ho opital o skusenosti ale zial neprisiel. Potom zacal som skumat jeho Patrolik a verte ci nie ten clovek mal len podlozky na original spruziny (odhadnem okolo 8cm) po domacky urobene s neake hrube rury a taku platnicku aby sadla ta spruzina na pozadovanu vysku, a bodylift asi zo 4-5 cm.
Svetlost okolo blatniky vyzeral az prilis velka (odhadom asi 25cm - od vzor pneumatiky do zaciatku blatnika smerom hore )
To co sa mi nepacilo bol vzor pneumatiky (vyzerali Suv-acky)
Ostatne mal asi vsetko, od rebriku na zadne dvere, narazniky, naviak, snorkel, a zahradka (ci ako sa to vola) s Thule X1.
Nie mal som moj mobil pri sebe aby som ho fotil a isiel som doma aby som to zobral ale ked som sa vratil auto uz nebol tam.

Teraz mi treba pozriet a neaky "ZIVY" Patrol s 35" mudzilla aby som porovnal s Bfgoodrich lebo vyzera to o vela tazsie najst mudlilly druha ruka ako som prestavoval, a za nove vcera mi povedal pneuservis 7930.-sk za kus :cry: :cry:


Sob, 17.03.2007, 3:05
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: