Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 23:15
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Amatérský pevnosták na L 200 A navyják 
Autor Správa
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nechcem kritizovať, keď sám som lepšie (žiadne) nevyrobil, ale pár postrehov dám

tá veliká predná rovná plocha vypadá hrozivo, ale spolu so skrátením hĺbky nárazníka oproti originálu nehovoriac oproti "klasickému" pevnosťáku predstavuje aj slabinu pri prípadnom dôraznejšom opretí bez ohľadu nato, ako sú tam robené výstuhy...

s tým hriatím je to otázne - nikdy som na žiadnom mitsu nemal problém s chladením a myslím si, že ani svetlá ani pevnosťák by nemali zhoršiť prísun vzduchu v teréne - tam sa totiž o náporovom prúdení vzduchu nedá pre malú rýchlosť ani hovoriť, rozhodujúci je prísun vzduchu ťahom vrtule a ten svetlá ani nárazník nezastavia...
...akurát malý červík pochybnosti človeku predsalen nedá spať a tak na mojom nárazníku budú aj mriežky...

ps: jo a aby som nezabudol, do tohoto nárazníka naviják určite nevlezie

ale netvrdím, že je ten nárazník nafigu (ak vyhovuje autorovi, je to ok)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 01.07.2008, 12:03
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 09.11.2006, 10:56
Príspevky: 318
Bydlisko: PD
Odpoveď s citáciou
... riesenie vetrania - pre inspiraciu...

Obrázok

_________________
.--. .. -. .. -.


Uto, 01.07.2008, 12:27
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 15.01.2008, 20:53
Príspevky: 83
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ked bude v tom narazniku navijak bude to inak vyzerat, a ked sa mu motor neprehrial teraz ako s tym bol v chorvatsku tak by to nemalo robit ani na dalej, v terene aj tak ziadny napor vzduchu nieje pri malych rychlostiach, ...je to dobre Losi :smt125

_________________
pokiaľ sú ženy krásne, ľudstvo nezahynie
ISUZU TROPER 2,8TDI ...MT ...CB,,, MITSUBISHI PAJERO 2,5TD
OFF ROAD CLUB NOVE ZAMKY


Uto, 01.07.2008, 14:11
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak dakujem za vaše pripomienky a teraz odpoviem na vaše otázky .
Motor sa neprehrievá bol som aj v RS a všetko OK .
Ano je to velká plocha trošku som to premeral navyják mám dostol som ho od Marcusa musím ho spojazdnit pod ten pevnosták sa zmestí lebo je tam pripravené už miesto na upevnenie navyjáka. Aj ja som rozmíšlal na iných smerovkách ale bolo to rýchlé riešenie na cestu do RS.A je tážké niečo spravit doma na kolene obrazne ked nemáš vybavenie ale mne sa páčí a nieste prví ktorý hovoríte že to vizerá ako alygátor. Je to aj možno dobré lebo moja polovička tiež dost často používá naše autíčko aspon má rešpekt na ceste,nie rz sa stává že ked zastavím za autom reakcia ludí je že sa nepozerajú do predu ale do zadu a teraz nevedia čo :smt119 .Tie oká dám preč viem nemajú tam žiadnú funkciu bolo to skor na dekoráciu namiesto nich dám strmene.

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Uto, 01.07.2008, 18:04
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 09.11.2006, 10:56
Príspevky: 318
Bydlisko: PD
Odpoveď s citáciou
Poslať ...
...ako moja stará mama hovorí ... "Proti gustu žiaden dišputát" . Je to na Tvojom aute a Ty musís vediet co a ako ti sedí.

_________________
.--. .. -. .. -.


Uto, 01.07.2008, 20:09
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jasné, ak si s ním spokojný, nie je čo riešiť a nie každý tu by aspoň taký vykúzlil :wink:

ten navijak sa mi nechce veriť - origo nárazník trčí riadne dopredu a vliezol nám doň tak akurát

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 01.07.2008, 20:14
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
PEKNY naraznik. Vzdialene mi pripomina staru vojensku Dodge - sa nedivim ze sa verejnost obzera. Na prvy pohlad je to priserne, ale sedi to k autu a budi mierne americky dojem. Je to presne ten styl, ktory je na robotu a aj tak vyzera - a nestara sa ci by nahodou nemal vyzerat inac. Vec nazoru, ale mne sa paci. Co na to policia?

Tie smerovky su ale chujove. Pocet, tvar, a umiestnenie je dobre, ale chcelo by to asi nejake trosku ine svetielka.

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Uto, 01.07.2008, 20:46
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
jasné, ak si s ním spokojný, nie je čo riešiť a nie každý tu by aspoň taký vykúzlil :wink:

ten navijak sa mi nechce veriť - origo nárazník trčí riadne dopredu a vliezol nám doň tak akurát


AK si mal dole náraznik tak si všimni že je tam aj oleoví chladič ktorý som premontoval do hornéj časti masky auta takže sa nachádzá v úrovni rámu preto tam mám tlko miesta na navyják ak tam ho namontujem určite dám aj foto :smt115

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Uto, 01.07.2008, 20:47
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
mas to dobre, videl som to v RSje to fasa masivne, esteticke, bo v skutocnosti to vypada lepsie ako na foto, enom tomu chyba navyjak,no ale asi ho tam uz aj mas,,inac je to super,, :smt023 :smt006

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 02.09.2008, 7:47
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: