Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 2:40
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 nakup z USA 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no to asi záleží od situácie...každopádne by som im tam napísal mail a skúsil to...ja sa to tiež chystám po novom roku takto urobiť...a dúfam štát na mne nezarobí :-D
inak sa spolieham aj na to že keď tá cena bude do 150Eur , že sa stým nebudú zaoberať, keďže nemusia...no 1 nikdy nevie :cry:

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Pon, 22.12.2008, 20:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jj ak chcu zarobit tak sa s vacsinou da dohodnut:bud mi na balik napisete $100 alebo to od vas nekupim a kupim to od konkurencie za vacsiu cenu ale oni mi napisu na balik a fakturu co chcem ja :wink:

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Uto, 23.12.2008, 0:29
Profil ICQ WWW
Mitsubishi Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.05.2007, 11:34
Príspevky: 1204
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hollyml píše:
prave dnes mi prislo oznamenie, ze mam v Bratislave balik na preclenie a mam si to prist zobrat a zaplatit clo. Myslite, ze sa da dohodnut s odosielatelom aby tam nieco oznacil a nemuselo sa platit clo?



ak uz mas balik na colnici a je tam cena nad 150 eur, tak uz s tym len velmi tazko nieco urobis, aj keby si nakrasne doniesol iny doklad o cene od odosielatela. podstatna je cena slkutocne platena, cize kolko dolacov si zaplatil ty jemu, nie kolko napise on ze to stalo. aj ked vynimky existuju vzdy...

_________________
Obrázok 4x4 za každých okolností


Uto, 23.12.2008, 10:03
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: