Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 10:09
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Luther píše:
mohla si ešte požiť pár pekných rôčkov :smt134

Nemohla,starobu neojebeš,ta sviecka ti dohori ked by si robil cokolvek.Aj moja babka zomrela 94 rocna ale este pred 6 rokmi.Len ci mi dovtedy vydrzi aj Patrol lebo do poslednej vole chcem napisat aby ma pochovali v nom.Usmev na tvari a cigaro do huby :smt033

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 20.01.2021, 22:06
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Bahno - Prečítal som si ten článok MUDr. Mário Jurovčíka: „Mám veľa otázok ohľadom COVID-19.“

Prvé, čo ma napadlo, že načo napísal do novín ten článok, kde vymenoval veľa otázok.
To akoby sa usvedčoval z toho, že vlastne má nejaký titul, ale v podstate nevie nič, tak preto sa pýta. Neviem, či ten titul má získaný tak ako naši politici, ale tie otázky – no takto dať najavo, že vlastne lekár ktorý sa má starať o zdravie ľudí je absolútne neinformovaný – koho už len vylieči, ked nič nevie ?

Ďalšia vec – akosi utíchli správy o tých všakovakých štrajkoch v Bielorusku. Prečo ? Vieme, že sa tam štrajkovalo rádovo v tisíchkach, možno aj desaťtisíckach. Pri takých štrajkoch zrejme tie rozostupy a pod. neuplatňujú. Už tam mali byť zamorený krížom krážom, už mali padať ako muchy. A čo je výsledok ? Keby tam padali, tak naše objektívne médiá by už s tým dávno dávno vyrukovali. Lenže je ticho. Čo to znamená ?


Str, 20.01.2021, 22:08
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Znamena to,ze lukasenka sa nepodarilo zkorumpovat a pre nase ''nezavisle'' :smt121 media je politicky nekorektne pisat,ze sa tam ziadna pandemia nekona.Aj kolegovia bielorusi vravia,ze je tam celkom pohodicka.
Ten doktor aspon priznava,ze o kovide nevie nic(presne ako ostatni) a nehanbi sa to priznat.Na rozdiel od nasich ''odbornikov'' vo vlade,ktori o tom vedia menej ako nic,ale tvaria sa,akoby pozrali vsetku mudrost sveta.A on sa ich pyta uplne logicky a caka na odpoved,ktoru samozrejme nedostane.Nevidim na tom nic cudne.Skor sa mi zda cudne to,ze kompetentni nekompetentni sa tvaria,akoby sa ich nikto na nic nepytal.


Str, 20.01.2021, 22:27
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 208
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Také krásne počasie na 4x4 a my musíme komunikovať len takto, cez fórum :smt022

Aj keď mi motor nejde na 100 percent, obetoval by som jazdu niekde po zasneženej krajine :smt162

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Str, 20.01.2021, 22:46
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Bahno - no doktorko popísal veľa pekných a fundovaných otázok, ale on akoby sa pýtal publika, či mu niečo nepovedia, či nejak mu nepomôžu v jeho neznalosti. Mal postupovať podaním na svoje ministerstvo, každá štátn ainštitúcia j epovinná prijať podnet a vybaviť ho čím skôr najpozdejšie do 30 dní a on by už potom mohol publikovať národu slovenskému, akými múdrosťami ho zaplavili z ministerstva zdravotníctva. Tak by sme mali aspoň prehľad o tom čo vlastne dostal doktor od svojho najvyššieho predstaviteľa. Ja osobne si myslím, že práve doktori, čoby ľudia študovaní, by mali byť odbornou oponentúrou vláde. Údajne, tie prvotné zasadania krízového štábu a ostatných vládnych komisií za kovid tak tam sa vraj nepísali ani zápisnice, ktovie, či vôbec je stade nejaký záznam zvukový, či obrazový. Čudujem sa prokuratúre, že nič s tým nerobí. V parlamentnej demokracii sa výkon práva riadi zákonmi a nie nejakými vyhláškami hygienika. Na toto poukazovalo plno právnikov, ale zdá sa, že tu to nejak nefunguje, že nič sa nedeje, že sa takto obchádza zákon. Pokiaľ by sa takéto niečo stalo za Fica, tak zrejme by bolo povstanie. Tak ako to robili tí slušní za slušné slovensko s kiskom. No a teraz je klídek, nič sa nedeje. Ja sa úplne čudujem ľudom, ktorý tvrdia, že pred r. 1989 tu nebol právny štát, že bola diktatúra a čojaviem čo. No a teraz títo kritici zrazu zmizli, vyparili sa. Zvláštne. Veľmi som zvedaví, do kedy vydrží táto vláda a budúca vláda čo vlastne bude robiť.


Štv, 21.01.2021, 3:30
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Podla mna si ho nepochopil :smt139 .On sa nepyta publika,on dava publiku navod nato,aby sa svojich ''zamestnancov'' ktori na svoje publikum :smt141 zmysluplne pytalo.Odpoved samozrejme nedostane ani on,ani publikum.
Nechapem,comu sa cudujes...sak som vravel,ze vecsina naroda si do vlady zvolila fasistov.Tak sa predsa musia chovat ako fasisti,ne :mrgreen: ?Inak by mohli byt narceni z toho,ze neplnia svoje predsavzatia.Mna praveze utvrdili,ze som sa rozhodoval spravne ked som nikoho z tych tvorov nevolil :wink: .
Teraz by som si musel mlatit hlavu o mur.Takto len konstatujem,ze som ich a aj ich debilnych volicov odhadol spravne :cry: .
Kritici toho,co bolo za sociku nikde nezmizli...su stale tu.Len vedia,ze ak su pricetni a keby teraz otvorili hubu,museli by aj sami pred sebou vypadat ako chuji :-D .
Tu dalsia otazka na zamyslenie....preco ''odbornici'' tak tvrdosijne odmietaju ostatne formy liecenia?
https://www.hlavnespravy.sk/preco-vlada ... ek/2411738
...odpoved,-lebo byznys a byznys.Z izoprinosinu a ivermektinu ziadne benefity pre ''nasich'' ludi neplynu....jdu blejt.


Štv, 21.01.2021, 14:45
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Ano, čítal som, a tuto je novšie:

https://www.topky.sk/cl/10/2043287/Anal ... j-tragedii

No ešte jedna na záver. Včera som čakal, že tam v usa sa niečo odohrá a – nič. Trump stále vravel, že voľby boli falšované, že má dôkazy, že má tím právnikov, že on vyhral, že ...atd, no a napokon vysvitlo, že dokonca aj najvyšší súd usa sa na to vykakal. Ani sa nezaoberal so žalobami. Vôbec si neviem predstaviť tú situáciu – najvyšší inštitút, ktorý má rozhodovať o takých najvážnejších žalobách sa s tým nezaoberá. Teraz to vyzerá tak, že Trump úplne zbytočne machroval. Ak niečo nepodnikne vo veľmi krátkej dobe, tak už nikdy. Bidenisti ovládnu všetko. Nepustia ho k ničomu.


Štv, 21.01.2021, 17:31
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
A comu sa divis :shock: ?Predstav si,zeby sa tymi cinknutymi volbami sud zaoberal.Logicky by mu muselo vyjst,ze boli cinknute a dony vyhral.Dokazes si predstavit co by sa tam dialo,ked si spomenies,co sa tam dialo po smrti toho ,na zivote ktoreho zalezalo?Sak by ''demokrati'' rozflakali komplet vsetko a nasledujucu obciansku vojnu si ziadny sudca na zodpovednost nevezme.Tak sa tym pre istotu ani nezaoberali.Vedia,ze republikani trocha pomraucia,mozno bude par protestov a to bude asi tak vsetko.Amici su ako ini ludia vo ''vyspelejsich'' statoch a uz su tiez riadne zblbnuti konzumom a vymyvanim mozgov,ktore ide mediam v juesej daleko efektivnejsie,ako svojho casu komousom u nas.Sa pozri u nas....duce sluboval pred volbami,ze media zkorumpuje uplatkom a vysledok vidis :-D.Co potom v takych juesej,kde vsetky smer udavajuce media patria jednej urcitej skupine :wink: .
Takze dony bol uplne bez sance a ja sa cudujem,ze nejaky ''nespokojny'' amik nezacal zhanat dakeho karkana :wink: . Teraz je moderne neodstrelit neziaduceho politika flintou,ale zablokovanymi uctami v banke a na nete.
Mesik nepise nic nove....vieme,ze ivermektin,isoprinosin,vitamin d,selen a zinok pripadne oxid chloricity dobre pomahaju proti virusu(vyskusane na vlastnej kozi),lenze vieme aj to,ze v tejto dobe je zdravotnictvo byznys a byznys je o ziskoch.No a tie z tych vitaminov a lacnych liekov neplynu,ci :wink: ?Zisky plynu z predrazenych nefunkcnych testov a vakcin vyrabanych tymi sice skandalmi preflaknutymi,ale ''spravnymi'' firmami.
https://www.eurorespekt.sk/matovic-vere ... u-bruselu/
Tento to povedal na plnu hubu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ ... pad-vlady/
Prelozene do slovenciny,/narod moze kludne vykapat,len aby sme my boli pri koryte/
Luther,este stale sa ti vidi,ze vecsia cast slovenskeho naroda niesu debili?Mohol aspon trocha pricetny clovek volit toto?


Naposledy upravil bahno dňa Pia, 22.01.2021, 10:14, celkovo upravené 1



Štv, 21.01.2021, 21:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
CNN posol pravdy:
https://www.youtube.com/watch?v=sodhVlX8bm4

Obrázok

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pia, 22.01.2021, 10:13
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Čítajte, dejú sa tu veci ! Že by pandémia sa zle vyhodnocovala ? Alebo nové pravidlá, nová hra ?

https://www.hlavnespravy.sk/who-aktuali ... ii/2415180

Bahno:
Naďabil som na alternatívnych médiách, že Trump je možno väčším lišiakom ako sa zdá. Že ešte sa bude niečo diať.


Pia, 22.01.2021, 18:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 25.12.2013, 16:15
Príspevky: 557
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
ano, to su veci, ved to pisu na hlavnych spravach!

kto by to bol povedal, ze v USA pouzivaju hodnoty 37 a 40 (samozrejme okrem tych, co to uz vedia davno)

ale ze by v tom clanku spomenuli, ze u nas sa pouziva hodnota 35, to je asi zbytocne.. ved zabojasteri a iluminati hlasuju za bidena, na tom veru urcite nieco pravdy bude

_________________
Jeep Cherokee XJ 5.3


Pia, 22.01.2021, 18:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
To,ze virus ma pomoct zhodit donyho sa uz suskalo davnejsie :wink: ...ba gejc uz mesiac ci dva pred zaciatkom ''pandemie'' robil generalnu skusku :wink: .No a kedze je na kazdom sprochu pravdy trochu a tzv.konspiracia je len o trocha skor ci neskor prevalena pravda,tak by to bolo aj uveritelne.''zachranca'' bajden to da doporiadku :mrgreen: ,potom mu nejaky ''trampovec'' daco urobi a do kresla konecne zasadne kamala,ako bolo zamyslane.Nepripomina to jedneho maliara,pod vedenim ktoreho sa zdecimovana risa ''nahlym zazrakom'' :wink: postavila na nohy?Vtedy sa tiez predchadzajuca vlada snazila ako mohla a vsetci od nej davali ruky prec a akonahle sa k moci dostal maliar,situacia sa zmenila o 180 stupnov.A ktoze to toho maliara hlavne podporoval?
Nuz,uvidime,ci sa v juesej bude este nieco diat....to je tazko povedat.Ja si tipujem,ze to nechaju vyhnit do stratena.Donyho stupenci mi pripadaju ak vecsina ludi u nas.A aj u nas to ma vecsina u prdele,alebo je taka miernejsia oproti roznym mensinam a pometencom....preto sa u nas roznej havedi tiez tak dari.Dalsia vec je,ze normalni ludia radsej buduju ako nicia a tak ked(ak) im ''demokrati'' prestanu nicit majetky,tak si donyho sympatizanti zvyknu.Na druhu stranu..... :smt139 moze sa stat,ze im vsetko ukradnu a znicia a republikani sa dostanu do tej spravnej polohy(na dno),tak sa mozno pozviechaju.Ale moj nazor je,ze sa teraz beelmaci(na pokyn zhora)ukludnia a ludia si zvyknu...uvidime.Osobne by som donyho videl ako daleko mensie zlo...ale to je len moj nazor.


Pia, 22.01.2021, 22:13
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
''precitnuty'' :smt121 duce....
https://www.facebook.com/13906043278305 ... 125357814/
...od -4.30 znova potvrdzuje moj dojem,ze vecsina slovace su tvory,ktore si zasluzia aby im vladol podobny tvor :-D .Sam tam povedal,ze ak ludia budu chciet aby bol nadalej v parlamente......a oni chceli.


Sob, 23.01.2021, 19:27
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Mám to otvorené, ale nejdem to pozerať, nechcem si kaziť náladu.
Kto si chce pokaziť náladu, tak nech pozrie toto:
https://www.infovojna.sk/article/video- ... kou-vladou


Sob, 23.01.2021, 20:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Uz to nedokazu tutlat...cas od 17.40

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/256903#1068
Uz len cakam,kedy krajcuska s krajcim zalozia firmu na vyrobu ivermektinu a duce to od nich kupi za 10x vyssiu cifru,nez za aku to ja kupujem v polsku :-D


Ned, 24.01.2021, 9:31
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: