Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 11:54
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
".....Kua,ked som v 2020 vravel aby mi na igora nesiahali a nechali ho v opozicii,malokto mi veril....."

- komu si to vravel ?
- kto ti je ten igor, že ti na neho siahli ?
- kto ti mal veriť a keby ti aj niekto veril, tak sa malo čo stať ?


Ned, 29.01.2023, 20:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
V robote sefstvo volilo igora(ty nevies kto je /volajtemaigor/ :smt126 ?),tak som im vravel,ze je to podvodnik a nech ho nevolia,aby ostal v opozicii.Tam bol dobry,lebo ako podvodnik a zlodej presne vedel co robia ini podvodnici a zlodeji a dobre nato ukazoval.Zbytocne,lebo ti zlodeji a podvodnici zas ziskavaju stratene hlasy.
Igor mi je dobry zlepsovac nalady,lebo urobil presne to,co som od neho cakal a paradne vyjebal so svojimi volicmi :smt023 .
Verit mi mali ti z okolia co ho volili a keby mi verili,tak by sa stalo to,ze by sa igor so svojou bandou do vlady nedostal.Neverili mi a tak to odsrali.Teraz odseru to,ze srali na referendum.Skoda,ze aj ja s nimi,aj ked som igora ani nikoho z tej bandy nevolil a na referende som sa zucastnil :cry: .


Ned, 29.01.2023, 20:48
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
.........Verit mi mali ti z okolia co ho volili a keby mi verili,tak by sa stalo to,ze by sa igor so svojou bandou do vlady nedostal.Neverili mi a tak to odsrali...........

Hmmm, neviem aké početné je to "okolie, co ho volili", ale reálne by si musel ovplyvniť desiatky a desiatky tisíc ľudí....teda komplet na celom území štátu....to by si musel disponovať celkom slušnou výbavou či už technickou alebo mentálnou...každopádne je fajn vedieť, že výsledok volieb je za to taký, lebo "ti neverili".
OK, nabudúce povyprávaj niečo o červenej čiapočke.


Ned, 29.01.2023, 21:20
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Co ti uleteli vcely,alebo si vstal zlou nohou :shock: ?Uznavam,ze som to napisal dost debilne a ty si ma chytil za slovo :oops: .Nemal som napisat,ze keby mi verili,ale skor,ze keby to vnimali tak ako ja.Spokojny :smt156 ?


Ned, 29.01.2023, 22:41
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 208
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Treba v prvom rade vysvetliť voličom, že keď budú srať na svoje volebné právo, tak nám tu bude vždy vládnuť banda debilov, ktorú si zvolia paštekári.
Na voľby nechodí ani polovica voličov (ak áno, tak len výnimočne).
Pri takej účasti sa potom "víťaz" volieb domnieva, že ho volilo 24 percent oprávnených voličov (olajno 2020)
Získali 24 percent hlasov z 50 percent voličov.
Neviem presné počty, ale u náš je tuším okolo 4 000 000 voličov.
Výsledky sa prepočítavajú na tento celkový počet.
Čiže matelko debilko si potom myslel, že ho volilo 1 000 000 ľudí. Ale v skutočnosti ich bolo 500 000.

Preto treba chodiť voliť, už len pre ten pocit, aby niekto nemohol povedať, že som dal hlas kokotovi len preto, že som nebol hlasovať.

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Pon, 30.01.2023, 0:03
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Suhlas :smt023 !Na druhu stranu treba pozerat na to,ci ten novy ''mesias'' nahodou uz u koryta nebol a ak bol,ako sa jeho povolebne ciny zhodovali s predvolebnymi slubmi.A co robil tak 10-15 rokov predtym ako sa rozhodol ist ryzovat do politiky.Lenze ludia maju kratku pamet a tak sa nam vo vlade striedaju kadejake divne tvory a len si menia fleky ako 12ti mesiacikovia.
Potom by mali byt uplne zakazane kadejake ''nezavisle'' prieskumy,ktore velmi ovplyvnuju myslenie volicov,kazdy kandidat by mal mat v statnych mediach rovnaky cas na oblbovanie volicov a kazda strana by si svoju cinnost mala platit zo svojho.
A samozrejme by malo byt statom kontrolovane financovanie kadejakych mimovladok tak,ako to maju v ''baste'' :smt126 demokracie a v totalitnom rusku.V obidvoch to funguje.


Pon, 30.01.2023, 7:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
[quote="bahno"]Co ti uleteli vcely,alebo si vstal zlou nohou :shock: ?Uznavam,ze som to napisal dost debilne a ty si ma chytil za slovo :oops: .Nemal som napisat,ze keby mi verili,ale skor,ze keby to vnimali tak ako ja.Spokojny :smt156 ?[/quote]


Pán Boh daj šťastia, zdravia !

Nejde o moju spokojnosť, ja som to čítal a podľa textu to tak vyzeralo, že ten igor ti je nejaká súčasť, alebo nejaký veľmi blízky príbuzný, keď si sa o ňom tak vyjadril.
A že máš možnosť ovplyvňovať výsledok volieb.
Preto ma to tak zaujalo, preto som napísal tie otázky.


Pon, 30.01.2023, 12:37
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
O voľbách písať je zbytočné, aký národ, taká vláda...

Chcem napísať niečo o motoroch, energiách.
Teraz sa veľmi tlačia elektromobily, ale už sú články o tom, že teraz je hospodárnosť taká ako u normálnych autách s klasickým motorom a palivom. A že v tuhých mrazoch tie autá veľmi slabo kúria, a tým pádom dojazd je veľmi malý.

No ale potenciál spaľovacích motorv je veľký a občas sa nájde vynálezca, ktorý vymyslí niečo radikálne. Dávam link na video maďarského vynálezcu, ktorý vynašiel a skonštruoval funkčný prototyp motora, ktorý má parametre z ríše fantázie. Video je po maďarsky, kto nevie, nech si to dá preložiť, lebo je to fenomenálne. Neviem v akom štádiu je to v súčasnosi, ak som tú maďarčinu správne pochopil, tak pán tie motory chce vyrábať sám, alebo to mať pod 100% kontrolou.
https://www.youtube.com/watch?v=EXhiqxmr9SY

Ďalší pán vedec (zase Maďar...) vynašiel zariadenie, pomocou ktorého sa dá používať voda ako palivo napr. v autách. Je to zas po maďarsky a ak som správne porozumel, tak nemecký patentový úrad mu o jeho vynáleze vydal osvedčenie, on svoj vynález ponúkol maďarskej vláde, ale zatiaľ je okolo toho ticho.
https://www.youtube.com/watch?v=6MkkpxmpThI


Pon, 30.01.2023, 13:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Vo vychvalovani tychto fenomenalnych vynalezov by som bol opatrny.Som to video narychlo prebehol,ale nikde som v nom nevidel ten motor v chode na brzde....iba par grafov a kecy v reci kmena ktoremu nerozumiem.
Ten pan vedec co vynasiel zariadenie na rozklad vody....povedal aj kolko energie to zariadenie vezme na rozklad litra vody,ci oddeli kyslik od vodiku alebo pusti do motora tu traskavu zmes?To,ze patentovy urad vyda na nieco patent vobec neznamena,ze ten patent sa bude dat vyuzit v praxi.
Dalsi dickovia kvetnanski :wink: ?Asi pred 10 rokmi bolo riadne halo okolo jeho motora so ''studenou'' :smt126 expanziou a ''odbornici'' ho vychvalovali tak,ze aj robo fico sa fotil s dickom v nadeji,ze si tam omoci zobak.A utrel hubu :-D .
hospodarnost baterkacov.....kazdy kto trocha rozumie technike musi vediet,ze to je obycajny ojeb kolosalnych rozmerov.Bud su ti co tahaju za povrazky totalne jebnuti a nevedia ratat,alebo to naopak maju vyratane velmi presne a vedia to,co my niektori len tusime :mrgreen: .
Tuto sa vraj vlado smeje.....
https://cz24.news/brusel-nechava-do-zem ... nani-do-b/
...tak ked sa na tom vlado smeje,tak xi sa musi od rehotu valat po zemi.


Str, 01.02.2023, 21:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Na internete je veľa videí o tom motore, čo som našiel všetko po maďarsky a ja len čiastočne ovládam ten jazyk, okrem toho technické výrazy v tom jazyku sú veľmi komplikované, ale našiel som aj video, kde v ňom vystupuje vedec Dr. Egely Gyorgy, inžinier spaľovacích motorov, ktorý ten motor opisuje zo svojho pohľadu vedca. Ak som správne pochopil, tak sa motor do sériovej výroby zrejme nedostane, lebo by úplne odpísal klasické spaľovacie motory svojou účinnosťou, výkonom, jednoduchosťou a hospodárnosťou, takže veľký výrobcovia motorov by skrachovali. To tvrdí ako vedec, po tom čo sa oboznámil s tým motorom.


Druhý prípad paliva ako vody - pán čo to vymyslel, je tiež nejaký vedec, má všetko pripravené, prepočítané, spravené funkčné vzorky už cca 20 rokov. Osvedčenie o vynáleze obdržal z toho dôvodu, lebo jeho vynález funguje. Hovorí, že už dostal zmluvnú ponuku na odkúpenie vynálezu za 400 miliónov dolárov, ale tým pádom by už nemohol s ním disponovať, preto ho ponúkol maďarskej vláde.
Ak som správne pochopil princíp, teda porozumel maďarskému výkladu, tak on nerozdeľuje vodu na kyslík a vodík, ale v nejakom malom prístroji vodu premieňa na plazmu a tá sa vstrekuje do motorov. Tým pádom odstránil nebezpečnosť vodíka. Toto palivo má 3x väčšiu energiu ako klasické palivo napr. benzín, preto motor má aj 3x menšiu spotrebu. Spaľovaním vzniká nezávadná vodná para. Vo videu predvádza malý horák, kde jeho oheň dosahuje teploty okolo 15.tisíc stupňov C a prepaľuje plech. Tvrdí, že technológia je vhodná aj na výrobu energie napr. tepelnej, elektrickej. Každá jedna obec si môže dať postaviť elektráreň alebo tepláreň akú len chce. No zatiaľ je okolo toho ticho. Myslím si, že aj sama maďarská vláda sa to bojí dať do výroby, lebo komplet obchod s palivami ako benzín, nafta by krachol, kto by to kupoval, keď si do nádrže nalejem za vedro vody a jazdím ???


Štv, 02.02.2023, 12:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
No,znie to dobre,ba az vyborne.Aj ukazali tie motory v reali?Najlepsie na brzde,kde by ukazalo aky vykon z nich dosahuju,plus ten plazmovy by musel mat este pripojeny merak ktory by ukazoval kolko energie vezme pristroj na premenu vody na plazmu.No a ten rozdiel by bol uzitocny vykon motora.A stejne by som tomu veril az keby som pri tom motore a jeho merani stal.Zvlast po tom,co ''odbornici'' predviedli s podvodom menom ''vakciny''.
Ale ine som chcel....dozvedam sa od mladsich kolegov,ze pisali nejake prehlasenia o odmietnuti odvodu v pripade,za nas vlada zatiahne do vojny s ruskom.Som sa im vysmial.S tym lajstrom si budu moct akurat vytret rit :-D a budu masirovat ako jeden muz.Oni veria tomu,ze amici a nemci poslu zdochynat na ukrajinu svojich chlapov a nasich nechaju vysedavat doma :shock: :smt126 .Ked uz samotna nemecka ministerka narovinu povedala,ze nemecko je vo vojne s ruskom a teda z toho vyplyva,ze znova napadlo rusa,tak to nevesti nic dobreho.Som zvedavy,ci rus aj teraz odvedie polovicatu robotu :smt139 .Perfektne tym nahrala putinovi,lebo ten teraz moze udret na citlivu strunu a dostane na svoju stranu aj tych,co doteraz boli proti vojne.Rusi maju inu pamet ako my a na hrozy druhej svetovej nezabudaju.
A vraj je kandidatka na rolu hlavneho gaspara v nato navrhnuta nasa zuzana :shock: .Kua,byt mladsi,by som tu mobilizaciu pokladal uz za holy fakt a zacal by som sa bat.Ak ju tam dosadia,tak sa pretrhne,aby svojmu kamosovi zo spolku ''sorosove deti'' poslala co najviac materialu pre rusky kanonenfuter.


Ned, 05.02.2023, 10:52
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Opakuje sa historia?
https://www.youtube.com/watch?v=eSIAAKKkmDc&t=3s
Nasi novodobi tisovia by mali mat na pameti to,ako skoncil ich predchodca.A debili co ich volili by si mali nastudovat,ze kolko zivotov normalnych slovakov to stalo.Navyse tisa dost omluva to,ze on vlastne na vyber ani nemal.Musel rozhodovat medzi okamzitym a neskorsim znicenim slovenskeho naroda a on volil neskorsie.Ako ta povestna sofia.
Lenze novodobi tisovia stoja pred inou volbou...nie rychla ci pomala likvidacia naroda,ale medzi likvidaciou naroda alebo svojich koryt.Ich volba je ocividne jasna.


Ned, 19.02.2023, 9:34
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
"...A stejne by som tomu veril az keby som pri tom motore a jeho merani stal...."

Tak presne toto hovoril ten novinár vo videu, že uverí až vtedy, keď to uvidí a potom povedal, že ano, videli sme to, je to neuveriteľné ale je to pravda.
Takže bola možnosť sa o tom presvedčiť na vlastné oči, kto chcel, ten mohol ísť na tie prednášky. A tých videí je viac, len treba hľadať.


Ned, 19.02.2023, 11:07
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Opakuje sa historia?
https://www.youtube.com/watch?v=eSIAAKKkmDc&t=3s
Nasi novodobi tisovia by mali mat na pameti to,ako skoncil ich predchodca.A debili co ich volili by si mali nastudovat,ze kolko zivotov normalnych slovakov to stalo.Navyse tisa dost omluva to,ze on vlastne na vyber ani nemal.Musel rozhodovat medzi okamzitym a neskorsim znicenim slovenskeho naroda a on volil neskorsie.Ako ta povestna sofia.
Lenze novodobi tisovia stoja pred inou volbou...nie rychla ci pomala likvidacia naroda,ale medzi likvidaciou naroda alebo svojich koryt.Ich volba je ocividne jasna.

Tieto dve skutočnosti sa nedajú porovnávať. Tiso robil všetko pre záchranu slovenského národa. Novodobý predstavitelia robia všetko pre zničenie slovenského národa. Vtedy šiel marxistický mor z východu. Teraz ide marxistický mor zo západu.

V dnešnej situácii je, podľa mňa, jediná cesta ostať proslovenský. Ani na západ, ani na východ nás nič dobré nečaká.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 19.02.2023, 11:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Praveze sa daju porovnavat.Tiso nerobil vsetko pre zachranu naroda,len sa snazil oddialit jeho planovane znicenie.Ako cernoprdelnik sa samozrejme postavil na stranu ktora sice planovala znicit slovanov ako narod,ale zaroven nelikvidovala cernoprdelnikov...takze jeho volba bola jasna.Ale zeby mu slo o nejaky narod..... :smt138
Marxisticky mor prisiel do ruska zo zapadu a zo zssr k nam pred vojnou ziadny nesiel.Ak sa nemylim,zssr sme spolu s nemcami napadli my,nie zssr nas.Rovnako,ako sa to deje zasa.Aspon teda podla mna.Teraz ide len o to,ci bude musiet znova podochnut hrba slovenskych ludi,alebo sa ti ludia poucia z historie,spomenu si na slavny hemingweyov vyrok a zariadia sa podla neho.Alebo si historiu zopakuju znovu a tych co ich do toho svinstva nahnali zlikviduju az potom,co znova dostanu od rusa po hube :smt139 .
....keby lubos nebol smerak,jeho prejav by posobil daleko presvedcivejsie....ale ani tak sa mu neda upriet na aktualnosti.
https://www.youtube.com/watch?v=PLMXgv8RUkE&t=92s
A od 14.15 to nemalo chybu!Lenze hacik je v tom,ze lubos je clen partaje ktora pri koryte uz bola,ale momentalne nieje.A tak ako kazdy politik ktory este nieje,alebo uz nieje pri koryte si moze dovolit povedat aj pravdu.A moze smelo kritizovat to co robil sam,ale momentalne to robi jeho protivnik.


Ned, 19.02.2023, 12:10
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: