Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 21:11
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Netusim ako ti madari dokazali,ze striedavy prud ich netriasol :smt139 .Nemali daky program aj o vibratore ktory nevibroval aj ked sa zavazicko v nom tocilo :wink: ?
Aby prud netriasol,musel by byt jednosmerny,pripadne striedavy s vysokou frekvenciou,aky pouzival prave Tesla.Lenze jednosmerny prud je zas nebezpecny v tom,ze cloveka netrasie,ale lahko prechadza krvou ktoru hreje a zaroven rozklada...nato doplatilo par mechanikov,ked sme dakedy tocili daleky vychod v zime a oni sa hriali tym,ze chvilu drzali v rukach startovacie kable pod prudom.
Vyhoda striedaveho je,ze cloveka potrasie a ten odskoci od vodicov a zaroven nevyhoda je,ze clovek moze dostat krce a nemoze sa od vodicov odtrhnut......


Uto, 14.03.2023, 19:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
.........Lenze jednosmerny prud je zas nebezpecny v tom,ze cloveka netrasie,ale lahko prechadza krvou ktoru hreje a zaroven rozklada...nato doplatilo par mechanikov,ked sme dakedy tocili daleky vychod v zime a oni sa hriali tym,ze chvilu drzali v rukach startovacie kable pod prudom.......

Tak tomuto nerozumiem. Čo sa stalo ?


Uto, 14.03.2023, 20:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Dojebali si krv.Boli zvyknuti zohrievat sa tak(ked dlho lezali pod navesmi,aby nam rozmrazili brzdy),ze drzali rukami klieste startovacich kablov zabalene do mokrej handry a napojene na baterky.Ako prud prechadzal zilami,tak ohrieval krv (akoby to bol odporovy drot) a telo sa hrialo zvnutra.Lenze zaroven to tu krv aj rozkladalo(elektrolyza),plus sa este asi aj kazila vplyvom tepla....Potom este mali vypalene dlane,ked tie klieste nedrzali v handre,ale rovno v mokrych rukach.Ja som to neskusal...hriali sme sa radsej hriatym :wink: .


Uto, 14.03.2023, 21:13
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
https://www.youtube.com/watch?v=cFOx3CrF9ps


Ned, 19.03.2023, 19:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Chudak igor.... :-D
https://linksharing.samsungcloud.com/zyZOTufMSokd
Preco ho pred cestou do Poltara nik nevaroval :smt121 ?


Sob, 01.04.2023, 8:31
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
:smt133

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Sob, 01.04.2023, 21:05
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 847
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
https://www.youtube.com/watch?v=OPeIaih9DHA
V médiách pracujú asi len idioti. Pánko dobre vymletý.

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Ned, 16.04.2023, 8:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nielen v mediach.
https://simon22.blog.pravda.sk/2023/04/ ... z-bruselu/


Ned, 16.04.2023, 21:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tohto cloveka moc nemusim,ale v tomto prihovore nezaznelo ani jedno slovo,ktore by som mu mohol vytknut.
https://www.youtube.com/watch?v=1GzoCvvckio
...len skoda,ze takto rozumne vravi skoro kazdy politik,ktory este nieje,alebo uz nieje pri koryte.Akonahle sa tam dostane,vsetky rozumne nazory strati....teda,zabudne,ci je donuteny zabudnut na ne na ne.


Pon, 17.04.2023, 5:53
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Som to videl,, ono ma v plnej miere pravdu,, Tiez som ho volakedy nemusel ale v poslednych rokoch zas ano, je dobry a hlavne vlastenec a to sa ceni,,Nikdy netrepal blbosti ako tyto co su pry koryte alebo smeraci..Je to jeden z najlepsich pravnikov,, Druha vec je ze malokto vie, ze vysudene peniaze co si vysudil, nenechal si pre seba ale rozdal to tam kde to bolo potrebne,, To je tes pravda..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 17.04.2023, 9:27
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Už dávno som písal, že JUDr. Harabin je excelentný právnik. A dostal som že je to skorumpovaný politik, ožran a podobne. No človek by sa mal posudzovať podľa odbornej stránky, teda čo vie vyprodukovať zo svojho odboru, a Harabin je zatiaľ doslova 100 %. Všetky spory vyhral. To je odbornosť. Opakom je napr. pani ministerka Jeremiášová, krásna ako obrázok maľovaný, po všetkej strane naj naj naj ale po odbornej stránke na mieste kde riadi, je úplne sprostá. A sprostí ľudia čo vedia vyprodukovať - no zas len sprostosť. Ju ale za to netreba odsudzovať, lebo jej mozgový potenciál na tom mieste kde je už dosiahol strop, takže výsledok jej práce už lepší nebude. A toto platí aj pre ostatných členov vlády, a tu je vidieť ako sa dá politicky dostať na vedúce miesto kde sa rozhoduje na úrovni celého štátu a rozhoduje hlupák. Ale koľko sa tu navyprávalo, že čo stvárali tí zlí komunisti. Tak tu máte čiernena bielom, a môžete porovnávať tých zlých komunistov s týmito súčasnými politikmi.

A ešte aby som nezabudol... za tie tryskáče... na toto už upozorňovali viacerí fundovaní ľudia, že bacha na to, lebo je tam medzinárodná vojenská zmluva medzi nami a rusmi a to je tvrdé niečo. Akurát teraz už vidíme že také inštitúcie ako ústavný súd, najvyšší súd aj generálny prokurátor, to sú nejakí zaspatí, ako keby čakali, že im niekto rozkáže, že haló už sa zobuďte a konajte. Pokiaľ generálny prokurátor bude prehliadať takéto excelentné porušenia zákonov a práv, a takisto ústavný súd, tak tu sa nič nezmení a bude len horšie. A momentálne chcú obmedziť právomoci generálneho prokurátora, takže ten je asi posratý, že čo s ním bude a preto radšej nerobí nič.
Predstavte si, že by niektorý štát porušil medzinárodnú vojenskú zmluvu na zbrane s USA !


Pon, 17.04.2023, 10:03
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Coz o to....pravnik on je naozaj excelentny.Ale to v ziadnom pripade neznamena,ze je aj cestny.Znamena to iba to,ze vie ohybat paragrafy lepsie ako ostatni pravnici.Takze v skutocnosti v politike nebezpecny....vid jeho kolegovia fico,ci kalinak....
To,ze teraz vravi takto rozumne vobec neznamena,ze sa podla toho bude aj chovat,ked by nahodou zblbol dost ovcanov a dostal sa zas ku korytu.Treba nielen pocuvat co vravi teraz,ale treba si pozret aj zakony a zmluvy ktore pomahal tvorit.Lenze volici radi zabudaju na skutky byvalych politikov a este radsej pocuvaju neuskutocnitelne sluby modreho z neba ktore chrlia buduci adepti pri vladnych korytach.
Iba nasa zuzana je pravnicka nahovno a preto sa normalne uvazujuci clovek musi chytat za hlavu,len co zuzana otvori hubu.Ona dokaze zblbnut len nemysliace tvory,rozne divne hracky prirody a podobne individua.To taky harabin,fico,ci kali ojebu aj celkom triezvo uvazujucich ludi.
....co stvarali ti zli komunisti.....nuz to iste,co aj tito ''demokrati''.Tiez v zaciatkoch budovania sociku nasackovali na riadiace fleky kadejakych vymetencov a darebakov,rozhodujuce bolo,ze boli v strane.Rozdiel je v tom,ze komousi to co ukradli rozdelili medzi vsetkych a vsetko bolo statne,tak ''demokrati'' si to co ukradli narodu rozdelili medzi seba.Cenzura bude pomaly rovnaka(mozno vecsia) ako za sociku,estebacke praktiky sa pomaly zacinaju uplatnovat zas,len su sofistikovanejsie....a ked sa splnia vlhke sny stareho svaba,tak nam ten byvaly pokus o socik bude pripadat ako blahobytna sloboda.Lebo zblbnut ovcanov tak,ze sa budu tesit,ze nebudu mat nic....tak to by nedokazal ani stryko gebls.
.....medzinarodna zmluva s rusmi.....kazda zmluva je len zdrap papiera ked jedna strana nadobudne dojem,ze ju moze bestrestne porusit,pripadne ak to dostane rozkazom od dakeho noveho velkeho brata.
No a potom skuci,ked od byvaleho velkeho brata dostane po hube.
Proste,pan Orwel si ani v najcernejsom sne nedokazal predstavit,ze jeho 1984 si ''elity'' a nimi zblbnuti ovcania nevezmu ako vystrahu,ale ako navod.


Pon, 17.04.2023, 19:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Bahno,
napísal si riadny komentár ale podstata je len jedna., a síce tým viac nás politici odrbú, čím viac sme ako voliči sprostejší. Lebo sprostého nie je až taký veľký problém odrbkať.
Ináč momentálne sa už pretriasa, že za tie tryskáče nedostaneme žiadne peniaze, lebo neboli v zozname za ktoré by sa mohlo z EU preplácať. A nagy a heger za to boli na ukrajine za zeleným aby dačo robil, lebo nagy už sľúbil, že za preplatené migy on kúpi nejaké helikoptéry, no výsledok je to, že peniaze nám nikto nedá. Akurát naše médiá to ešte nejak nestihli nám tlmočiť...

Čo sa týka pani prezidentky, tak ona údajne nie je právnik, teda nemá titul JUDr. Ja som hľadal ale nikde som nenašiel, že by mala doktorát. Takže nic moc. Okrem toho aj tá jej advokátska prax vraj je nejaký odrb. Nechce sa mi hľadať podrobnosti lebo hodne je už pozametané, však je prezidentka. Zopárkrát som počúval, čo a ako hovorí, no evidentne je v práve slabá ako čaj, no ale čo už je prezidentka a tak si to užíva.


Pon, 17.04.2023, 21:22
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO tam u Harabina, si to pekne a vystizne napisal,, plny suhlas :smt023 :smt156

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 17.04.2023, 22:32
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ved vravim....harabin je v ojebavani tak dobry,ze ojebe nielen tych sprostejsich,ale aj tych viac mysliacich :wink: .
Ogo,hadam si necakal,ze za migy daco dostaneme.Dostal za ne len modroknizkovy jarino s bandou spolupachatelov.To za prve.Za druhe,on stale vravel,ze to je dar!!!A za dar ako vieme,sa neplati :-D .On nikdy nepovedal,ze rakety a migy ukrajine preda.
A jarino nikdy nerozporoval to,ze je amicky vlezdoprdelnik a nemoze zato,ze vecsina slovenskeho naroda su debilil a volili ho.Rovnako ani zuza nemoze zato,ze vecsina slovenskeho naroda je debilna a namiesto toho,ab y si zvolila za prezidenta cloveka ktory narodu rozumie a chce aby sa tu ludia nebali zit,tak si zvolia sliepku ktora narodu nerozumie a chce,aby sa tu ludia nebali umierat :shock: .
A ako moze dopadnut narod,ktory si namiesto ked uz nie aspon trocha cestneho cloveka zvoli za priemera podvodnika,zlodeja a bezdomovca,ktoreho jediny plus bolo,ze ukazoval nato,ze kradne aj niekto iny.
Nuz tak taky narod musi hlavou riadne narazit do toho povestneho muru,aby tu hlavu zacal pouzivat naco sa pouzivat ma.


Uto, 18.04.2023, 7:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: VOJTO PO


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: