Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 18.10.2024, 5:55
Dnes je piatok 18. októbera 2024, meniny má Lukáš a zajtra Kristián




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10567 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 701, 702, 703, 704, 705
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2515
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nezmazu. To je tam uz dost dlho. Vznikne nato asi viac verzii...ako vzdy.....,v kazdom pripade to vlada vezme ako dovod na utiahnutie zavitov.
Obcianske protesty nikdy niesu spontanne,ale vzdy ich niekto vyvola pre svoj prospech.Protestujuci su tam len ako uzitocni idioti a preto ja na protesty nechodim.
Obciansky protest pred domom vladneho skorumpovanca nema ziadnu pravnu silu.Ukazuje len na nasratost ludi. Silu bude mat az vtedy,ked budu nasrati fest a na nejaku pravnu silu sa vyseru. Silu potom budu mat v tom,co budu drzat v rukach :wink: ...a kluce to uz asi nebudu. Aj ked taka vidlicova 80ka..... :smt139 :wink: .
....Zakladom je pravo......nemyslim si. Pravo to su zakony napisane pre vrchnost,aby mohla bez problemov ovladat plebs. Nato vrchnost vymysla za-kony.A za-kony su napisane tak,aby ich traja pravnici dokazali vysvetlit na 4 sposoby. Kazdy iny a kazdy logicky vysvetlitelny. Takze nahovno.
Valka zavrazdili.....mal nieco na vtedajsich mocnych a ako vravim,v politike sa na mocnych nesiaha.To v zachvate megalomanstva skusil len igor a hned dostal poza usi.
Niezeby mali vyberat prachy od protestujucoich ovcanov....,prave stat by prachy co ukradne nam vsetkym nemal davat stranam.Mali by si to platit sami strannici,ako si clenovia platili za komancov.
Na riadne protesty je u nas este bohove a tak budu protestovat len ludia ktorych zblbne jedna,druha,ci tretia strana. Aby boli protesty ucinne,musia protestujucim najprv umierat deti. Potom ich matky dokopu jebnutych chlapov ktori to nechali dojst tak daleko k tomu,aby pohli ritou a zo zlych casov zasa skusili urobit dobre.A ako pozname z historie(ci aj sucastnosti),ti picusi namiesto toho,aby sli robit poriadky s tymi co to sposobili,pojdu sa mlatit s rovnakymi chudakmi ako su sami. Chore.
Pustil som si peleho prejav. Keby som doteraz zil na mesiaci,tak by som si povedal,/toto bude prezident,akeho by som volil sam/. Lenze z mesiaca som nespadol,doterajsie fungovanie noveho precidenta
mi nasepkava,ze z toho prejavu mu mozem verit len to,ako opisuje chovanie ludi za vojny a ako sme optimisticky pozerali na nase totalne okradnutie a ojebanie preoblecenymi sudruhmi v 89tom. Inak to boli klasicke kecy politika zabetonovaneho pri svojom koryte. Ani som to nedopozeral. Ked som videl zuzin kysly vyraz,tak mi to trocha spravilo naladu......ale pelemu s jeho minulostou verit nemozem. Ako herec je inak paradny :smt023 !


Ned, 16.06.2024, 19:20
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1873
Odpoveď s citáciou
Prejav Pelegriniho som nepozeral nepočúval.
V poslednú dobu už nezvyknem počúvať prejavy politikov, lebo tie prejavy nepochádzajú z ich hláv ale sú napísané nejakým tímom, ktorý to vypracoval.
Politikov, ktorí bez papiera nevedia podať riadny ucelený prejav je málo.
Chápem, že ak má niekto historický a dôležitý prejav ako teraz Pelegrini, tak potrebuje nejaké body o ktorých bude hovoriť, ale aby mal tam napísané všetko od á po zet, tak to je prd platné, lebo ak by mu náhodou tie papiere niekto ukryl, tak čo bolo by ticho ????
Caputová, kiska, a ost. bez papiera tliachali jednu frázu za druhou.
Keď boli v TV, tak už dopredu vedeli aké otázky im dajú a dopredu sa na odpovede pripravovali.
Keď sem-tam došlo v TV na nejaké iné otázky, tak už tliachali. Najlepším príkladom toho bola tá Jeremiášová, bábková herečka, ktorá riadila informatiku, o ktorej nevedela nič. A tak to aj vyzeralo.
A už nepozerám ani politické diskusie, lebo naši politici nepoznajú taktiku a stratégiu pri diskusiách. Na jednoduchú otázku kde by mohli odpovedať áno - nie, tak začnú siahodlho kecať o ničom a v podstate ani neodpovedajú na otázku.
Alebo sa nechajú ako malé deti vyhecovať blbými otázkami od ešte blbejších moderátorov typu makara, jančárová alebo ten múdri z markízi. A popritom by ich mohli s úsmevom naperách doslova znemožniť pred kamerami v priamom prenose, ako napr. to nie raz spravil JUDr. Harabin, keď mu kládli blbé otázky a on im tak isto blbo odpovedal načo moderátor mu povedal, že onodpovedi nerozumie, a Harain s úsmevom mu povedal, že to je jeho problém a mal sa viac a lepšie pripraviť na reláciu a moderátor sa začal červenať. A nikdy nezabudnem kedy moderátor chcel vyžmýkať JUDr. Cupera, ten sa ho opýtal s úsmevom, či pán moderátor to čo tvrdí myslí vážne, a moderátor samozrejme že áno, a že prečo sa ho na to Cuper pýta, tak mu Cuper s úsmevom povedal, že to čo moderátor tvrdí je trestný čin v priamom prenose a on na neho za to podá oznámenie a moderátor v tú ranu začl koktať a bol v perdeli.
No lenže táto garnitúra politikov na to nemá aby vedeli takto komunikovať. A preto už poslednú dobu ich ani nepozerám - nepočúvam.


Pon, 17.06.2024, 11:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2515
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tiez ich nepozeram,ale pocuval som ho popri vareni obeda.Mala ho manzelina pusteneho na mobile. Vypada to,ze to nemal napisane,ale nadrel sa to.
Ja ani neposudzujem politikov podla toho co vravia,ale podla toho,co robili. Takze preobleceny sudruh ha rabin sice vedel debilneho moderatora zotriet,ale ked som si spomenul,ze kto bol pri zavadzani za-konov co nam zas odstrihli z akejtakej slobody,tak sudruh sudca by sa v mediach radsej ani nemal ukazovat.
takze politikov delim na tych co ma uz ojebali a na tych,co to este nestihli.
Od hadraku tam bol samy podvodnik,ci priam zlocinec bez ohladu na to,ci vedel dobre komunikovat,alebo nie. Ale skodit,kradnut a klamat im slo uplne hviezdickovo.


Pon, 17.06.2024, 14:39
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7951
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Troska to tu oprasime,,, :smt151


Počtěte si...
PLYN - ROZESÍLEJTE !!! - Včerejší zpráva o plynu. POSÍLEJTE
VŠEM AŤ TO NAROD VÍ‼
U nás je to přísně tajná informace! V Bruselu i v Praze
vypukla mezi politiky panika. Rusko prolomilo
plynovou blokádu Evropy. Události v Bulharsku mají
rychlý spád. Jakmile ruská velvyslankyně v Bulharsku
Eleonora Mitrofanová oznámila, že nevidí žádné
problémy v obnovení plnohodnotného zásobování
Bulharska plynem z Ruska, daly se události rychle do
pohybu. Nový ministr energetiky Bulharska Rossen
Hristov nechal zastavit “pro administrativní
nesrovnalosti” výstavbu plynovodu do Řecka, kterou
Bulharsku vnutily USA za předchozí vlády Petkova.
Američané totiž chtěli do Bulharska přes Řecko
dodávat svůj zkapalněný plyn. Hned poté Hristov
zrušil kontrakty na dodávky plynu LNG, který se měl
přes turecké a řecké přístavy dopravovat loděmi do
Bulharska podle smluv uzavřených Petkovem – jako
důvod zrušení smluv Hristov uvedl likvidační ceny,
které si Bulharsko nemůže dovolit”. A do třetice
Hristov oznámil, že dodávky ruského plynu do
Bulharska jsou nevyhnutelné, a obvinil předchozí
vládu Petkova z úmyslného poškozování, a požádal
Rusko o pomoc v boji proti energetické chudobě!
Bulharsko čekají nové volby a všichni politici vědí, že
kdo sežene levný plyn a elektřinu ten vyhraje.
Brusel i Praha se obávají, že po Bulharsku bude
obdobný vývoj následovat v Itálii, a potom v celé
Evropě!!!
Rusko i Bulharsko jsou letití spojenci a v politice
zachovávají neutrální vztahy. Ani Hitler nedonutil
Bulharsko, aby Rusku vyhlásilo válku. Bulharsko si
stále cení osvobození ze staletí trvajícího
osmanského jha Ruskem. Podle Putinovy
velvyslankyně Eleonory Mitrofanové stačí do Kremlu
vyslat posly a zaplatit rubly a hned může být teplo a
levno i v Čechách!!! Mimochodem, přímé dodávky
levného plynu z Ruska už mají sjednané kromě
Bulharska také Maďarsko, Rakousko a Německo!!!
Aby se něco změnilo v Česku, muselo by jako v
Bulharsku dojít k pádu vlády bruselského (i
amerického) chráněnce Petra Fialy, jinak nás čekají
likvidační časy!!!
Vyhnání od koryt se vlastizrádci bojí, proto je embargo
na tak důležité informace!!!
POSÍLEJTE VŠEM AŤ TO
NAROD VÍ‼

Takze kde je zdravy rozum UNIA ??????? :smt010

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 04.10.2024, 8:44
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2515
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Efi,mas aj daky zdroj? Volako sa mi o tom nedari nic blizsie najst.


Ned, 06.10.2024, 22:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1873
Odpoveď s citáciou
ceny plynu v usa sú cca 4-x lacnejšie ako v europe, tak koľko to bude vladať ešte potiahnuť europa ?


Pon, 07.10.2024, 7:42
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7951
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Efi,mas aj daky zdroj? Volako sa mi o tom nedari nic blizsie najst.


No doslo to meilom je to asi z telegramu.. overyt by sa to dalo tak ze pozret si co je v Bulharsku, a potom by to uz bolo jasne ale niak verym tomu..no uvidime.. :smt139

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 09.10.2024, 12:02
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10567 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 701, 702, 703, 704, 705

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Google [Bot]


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron