Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 06.06.2024, 20:52
Dnes je štvrtok 6. júna 2024, meniny má Norbert a zajtra Róbert




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 70 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Kakes vs Allmetal Autosalon NR 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.03.2012, 23:45
Príspevky: 92
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ved jasne ja to berem je to jeho nazor ja som o vyhadzovani nic nepovedal...ale uprimne nezda sa ti to ako schvalne zosmiešnovanie niekoho mena? (nechcem sa nikoho zastavat)

_________________
You can go fast, but I can go anywhere


Sob, 15.09.2012, 20:44
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 9:26
Príspevky: 610
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
OFFroad4wd píše:
potom že aktivita padá riešia sa sama káblovina jak aj toto a potom ľudia poodchádzajú
som si viac než istý že pod nickom kakes sa skrýva niekto kto má aj iný nick na fóre a myslím si aj kto ale to si nechám pre seba
keď neodíde on odídu iný.. verím tomu


?? a kdo by to mal byt?

_________________
Ja cesty nevyhladávam, ja si ich tvorím


Sob, 15.09.2012, 20:44
Profil
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
prečo sa ho tolko zastávaš???


Sob, 15.09.2012, 20:47
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7924
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
LUKAS4x4, ono v istom slova zmysle mas pravdu,, ze kazdy si moze napisat svoj nazor,, ale potom nech jeho prispevok neuraza ineho autora prispevku,,ked mne sa to pacii, tak napisem ze sa mi to paci,, a to neznamena ze som rytolez,, to dufam chapes a stotoznujes sa tym,,rytolez je zas insia kapitola..a patry to inde,,nech svoj prispevok formuluje insie a s demokraciou to nema nuc spolocne,, vedel bys mi definovat ze co je to demokracia??skadial to slovo pochadza ?? demo-kratos?? ked uz si napisal ze je demokracia.. :D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 15.09.2012, 20:49
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Lukas - Ak by chalan mal zaujem o moto-problematiku (aj ako nemajitel offroadu), tak ju riesi, a nepise blbosti ... Alebo je to debil-provokater, alebo este nedospel (dospelost sa vzdy nemusi rovnat 18r), alebo neviem ...
Nemam co pisat, tak nepisem. To nie je o demokracii ale primerane zdravom usudku ... Ten jeho prispevok to je proste cista zavist.
Koho zaujima jeho nazor o patroloch obsypanymi tonou srotu na off fore ?
Bryzgat moze na fore pre bruchoplaznikov, tam mu to zozeru a budu s nim suhlasit ...

Chodi niekto z offroad pozitiv ludi na nissan ci bmw forum si z nich robit prdel ?
Predpokladam, ze nie ... Su nad vecou, a vedia preco maju takeho konicka, akeho maju ...


Sob, 15.09.2012, 20:50
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 9:26
Príspevky: 610
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
OFFroad4wd píše:
prečo sa ho tolko zastávaš???


nemám dovod sa ho zastávat, len je divné ked si niekto nemože povedat svoj názor, bez toho aby ho niekto nechcel vyhodit s fora apodobne...

_________________
Ja cesty nevyhladávam, ja si ich tvorím


Sob, 15.09.2012, 20:51
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 17.11.2011, 19:51
Príspevky: 91
Bydlisko: Kapušany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Lukas, ono ked zacne prispevok ze vsetci ostatni su ritolezi uz to je na zamyslenie. Nie som na strane Rada ani nic podobne, ale keby napisal napr.

Bol som sa tam pozriet a nepaci sa mi lebo....... Hosteska bola preafektovana nevhodne odeta atd....


Takymto stylom by nikto nic nepovedal, ale ani tam nebol jemu evidentne neide o komentovanie udalosti o povedani vlastneho nazoru ale o vyvolanie hadky, cize z toho ako sa tu prezentoval, on je pre mna zakomplexovany zatrpknuty chudacik, ktory sam nikdy nic nedokazal a ani nedokaze, je osamely a nevie si ziskat priatelov, tak sa snazi zaposobit aspon takymto sposobom a citi svoju dolezitost lebo ho riesi niekto iny.

_________________
RastoJusko

Mitsubishi Montero Sport Limited 3,5 V6


Sob, 15.09.2012, 20:54
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 9:26
Príspevky: 610
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
efendi píše:
LUKAS4x4, ono v istom slova zmysle mas pravdu,, ze kazdy si moze napisat svoj nazor,, ale potom nech jeho prispevok neuraza ineho autora prispevku,,ked mne sa to pacii, tak napisem ze sa mi to paci,, a to neznamena ze som rytolez,, to dufam chapes a stotoznujes sa tym,,rytolez je zas insia kapitola..a patry to inde,,nech svoj prispevok formuluje insie a s demokraciou to nema nuc spolocne,, vedel bys mi definovat ze co je to demokracia??skadial to slovo pochadza ?? demo-kratos?? ked uz si napisal ze je demokracia.. :D


sloboda

_________________
Ja cesty nevyhladávam, ja si ich tvorím


Sob, 15.09.2012, 20:54
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 9:26
Príspevky: 610
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rastojusko píše:
Lukas, ono ked zacne prispevok ze vsetci ostatni su ritolezi uz to je na zamyslenie. Nie som na strane Rada ani nic podobne, ale keby napisal napr.

Bol som sa tam pozriet a nepaci sa mi lebo....... Hosteska bola preafektovana nevhodne odeta atd....


Takymto stylom by nikto nic nepovedal, ale ani tam nebol jemu evidentne neide o komentovanie udalosti o povedani vlastneho nazoru ale o vyvolanie hadky, cize z toho ako sa tu prezentoval, on je pre mna zakomplexovany zatrpknuty chudacik, ktory sam nikdy nic nedokazal a ani nedokaze, je osamely a nevie si ziskat priatelov, tak sa snazi zaposobit aspon takymto sposobom a citi svoju dolezitost lebo ho riesi niekto iny.


neviem či tam bol alebo nebol, len som reagoval na príspevky...

_________________
Ja cesty nevyhladávam, ja si ich tvorím


Sob, 15.09.2012, 20:57
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7924
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
LUKAS4x4 píše:
OFFroad4wd píše:
prečo sa ho tolko zastávaš???


nemám dovod sa ho zastávat, len je divné ked si niekto nemože povedat svoj názor, bez toho aby ho niekto nechcel vyhodit s fora apodobne...


LUKAS4x4 nik mu to ale nezakazuje,, paradoxom je jeho sposob a osocovanie,,ked sa mu to nepaci nech to napise kulturnejsie a nie tak ako to on roby , teda pise,, ten vyrok rytolez!!!tam vobec nem patry,, to ze samu nelubia patroly hm, jeho vec, to by este uslo, aj napriek tomu ze Rado je odbornik a rozumie sa do veci a nie je na vystave amater a poprvy raz,,avsak aj okrem tohto vlakna uz narobil sarapaty v druhych vlaknach,, len to sleduj pozorne,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 15.09.2012, 20:59
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 17.11.2011, 19:51
Príspevky: 91
Bydlisko: Kapušany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
LUKAS4x4 píše:
rastojusko píše:
Lukas, ono ked zacne prispevok ze vsetci ostatni su ritolezi uz to je na zamyslenie. Nie som na strane Rada ani nic podobne, ale keby napisal napr.

Bol som sa tam pozriet a nepaci sa mi lebo....... Hosteska bola preafektovana nevhodne odeta atd....


Takymto stylom by nikto nic nepovedal, ale ani tam nebol jemu evidentne neide o komentovanie udalosti o povedani vlastneho nazoru ale o vyvolanie hadky, cize z toho ako sa tu prezentoval, on je pre mna zakomplexovany zatrpknuty chudacik, ktory sam nikdy nic nedokazal a ani nedokaze, je osamely a nevie si ziskat priatelov, tak sa snazi zaposobit aspon takymto sposobom a citi svoju dolezitost lebo ho riesi niekto iny.


neviem či tam bol alebo nebol, len som reagoval na príspevky...


Beriem na vedomie a v tomto s tebou vobec nesuhlasim, demokracia neni o urazani (a teraz nemam na mysli Rada ale vsetkych co sa im to pacilo za to su ritolezi?) Ja neviem povedat ako to tam bolo, podla fotiek fajn aj ta slecna sa mi paci :) ale fotky dokazu skreslovat. Ale osocit niekoho za iny nazor je zakladnym porusenim demokratickych hodnot, ktore tak vehementne uznavas, a aj na toto demokracia myslela a chrani slobodny nazor aj za cenu ze vyluci zo svojej komunity nie demokrata.

_________________
RastoJusko

Mitsubishi Montero Sport Limited 3,5 V6


Sob, 15.09.2012, 21:02
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 9:26
Príspevky: 610
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
efendi píše:
LUKAS4x4 píše:
OFFroad4wd píše:
prečo sa ho tolko zastávaš???


nemám dovod sa ho zastávat, len je divné ked si niekto nemože povedat svoj názor, bez toho aby ho niekto nechcel vyhodit s fora apodobne...


LUKAS4x4 nik mu to ale nezakazuje,, paradoxom je jeho sposob a osocovanie,,ked sa mu to nepaci nech to napise kulturnejsie a nie tak ako to on roby , teda pise,, ten vyrok rytolez!!!tam vobec nem patry,, to ze samu nelubia patroly hm, jeho vec, to by este uslo, aj napriek tomu ze Rado je odbornik a rozumie sa do veci a nie je na vystave amater a poprvy raz,,avsak aj okrem tohto vlakna uz narobil sarapaty v druhych vlaknach,, len to sleduj pozorne,,


tak každý hovorí tak ako mu narástol zobák.

_________________
Ja cesty nevyhladávam, ja si ich tvorím


Sob, 15.09.2012, 21:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Lukáš, takže niekto (Pandík) demokraticky vyjadril svoj názor, že by ho vyhodil z fóra (aj keď je to nezmysel) - ale Pandík má vzhľadom na svoj vek aj určitú imunitu na názory. A tiež nemá problém prijať kritiku, vie sa zorienovať.
Čo sa o diskutovanom "kakešovi" povedať nedá. Nevyjadruje svoj názor, ale zlobu, závisť... a neviem čo ešte.
A preto by bolo fajn, keby všetky jeho príspevky, preplnené negatívnym prístupom, mohli byť v jednej téme (to je zas môj demokraticky vyjadrený názor) aby bolo jasne čitateľné, čo je zač :wink:

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Sob, 15.09.2012, 21:05
Profil
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
preboha živeho prečo ho tu riešite vyhoďte ho a bude kľud...
už to niekto zrobte už mi to ide na nervy ............ končím


Sob, 15.09.2012, 21:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 9:26
Príspevky: 610
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jenki píše:
Lukáš, takže niekto (Pandík) demokraticky vyjadril svoj názor, že by ho vyhodil z fóra (aj keď je to nezmysel) - ale Pandík má vzhľadom na svoj vek aj určitú imunitu na názory. A tiež nemá problém prijať kritiku, vie sa zorienovať.
Čo sa o diskutovanom "kakešovi" povedať nedá. Nevyjadruje svoj názor, ale zlobu, závisť... a neviem čo ešte.
A preto by bolo fajn, keby všetky jeho príspevky, preplnené negatívnym prístupom, mohli byť v jednej téme (to je zas môj demokraticky vyjadrený názor) aby bolo jasne čitateľné, čo je zač :wink:


neriešim či je to zavist alebo nie, ale je to jeho názor.

_________________
Ja cesty nevyhladávam, ja si ich tvorím


Sob, 15.09.2012, 21:10
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 70 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: