Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 15.06.2024, 22:43
Dnes je sobota 15. júna 2024, meniny má Vít a zajtra Blanka




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Nenechaj sa odradiť ! 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
diesel píše:
joso píše:
Majod chapu to len ty co to chapat chcu :-). Ja som si len napisal svoje co som chcel a ako si to kto vezme je na nom.


Joso ver tomu že to chápu všetci. Len niektorí, vrátane mna, si nemyslia že má zmysel to tu na neviemkolkých stranách preberať podobne ako dva ovela vážnejšie problémy na akciách nedávno. Jeden viac druhý menej. :wink: Takéto správanie nieje ojedinelé a je to problém "človek"-človek, a nie usporiadatel-jazdec. Sú len dve riešenia...buď sa nad to povzniesť... alebo dotyčnému dať rovno po papuli ak sa dá. :-D Hocikedy sa takéto kultivované správanie vyskytne aj v opačnom garde. Povedal si si svoje, nikto ti nebráni to tu preberať ale riešenie dúfam neočakávaš. Tuším z Tisovca niekto spomínal hardcore historku ako niekto niekoho vyťahoval z bahna a ten po vyprostení mu miesto poďakovania zavalil...pal do pice, nezavadzaj...a fujazdil preč. Možno som to trochu skreslil ale pointa sedí. :wink: Jednoducho skutočne si myslím, že s vážnou tvárou sa to tu riešiť a vyriešiť nedá.
:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Uto, 09.09.2008, 9:11
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
joso píše:
.......... ale stalo sa mi ze som ako zaregistrovany bol poslany do p.... z trial drahy,lebo koly mne neviem ktory tam bol ........!!


Je dosť zaujímavé, riešiť po mesiaci krivdu od neznámeho páchatela. Takto všetko padá na hlavu usporiadatelov, ktorý aj vďaka počasiu toho mali vyše hlavy.
Dobrá rada do budúcna: ak vás niekto nasere, nabúra do vás, robí nejakú zlobu a bordel, tak si ho skúste odfotiť a potom riešiť. :wink:

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 09.09.2008, 9:20
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: