Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 23.05.2024, 8:08
Dnes je štvrtok 23. mája 2024, meniny má Želmíra a zajtra Ela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 437 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Ďalší
 Nasi pesovia 
Autor Správa
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
chlap sa mi tu chvali autom, ja sa pochvalim mojimi milacikmi :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok


To su zlaticka :smt007


Pon, 01.01.2007, 23:49
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
kaktus79 píše:

To su zlaticka :smt007


zlaticka ako zlaticka - labradorka sa neznesie s tou aziatkou (ci co to vlastne je) a musim teda denne vencit 2 hodiny, aby sa to vsetko vybehalo..najprv s aziatkou, potom so zvyskom smecky :shock: :-)

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 0:00
Profil ICQ
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
kaktus79 píše:

To su zlaticka :smt007


zlaticka ako zlaticka - labradorka sa neznesie s tou aziatkou (ci co to vlastne je) a musim teda denne vencit 2 hodiny, aby sa to vsetko vybehalo..najprv s aziatkou, potom so zvyskom smecky :shock: :-)


taaaak uz chaaaaaaapem preco ste sa s Petom vtedy na Vinohradoch natahovali kto pojde von so psami :lol: :lol: :lol:


Uto, 02.01.2007, 0:01
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
to tretie by mala byt stredoaziatka, rocna fenka...ak si mal u labry problem s tvrdohlavostou, to si este nemal rocku stredoaziatku co nikdy nepoznala obojok a rok bola zatvorena v ohrade 2x2 metre :lol: a labra je super, tvrdohlava sice je, exterier nic moc, ale je to taky milacik, akurat som od nej pravidelne dohryzena ale poslucha v podstate dobre..

- tak to Ti gratulujem - ten môj fešák, vtedy poldruharočný, bol hluchý na akúkoľvek snahu o privolanie, až na to doplatil - na týždeň sa stratil, myslel som, že ho zožrali vlci... po týždni sa vrátil s vybitým okom a nový majiteľ ho zobral jednak preto, že bol fakt krásny, v tej dobe (po zranení) aj prítulný a deň predtým (majiteľovi) podobného prešiel náklaďák a bol to miláčik rodiny...
- mám rád psy - osobnosti, takže žiadne extra ovládanie nevyžadujem s rozdieľom jediného - k nohe! (pes, ktorý to okamžite a nekompromisne nerešpektuje, riskuje veľmi veľa...teda vlastne všetko (nesmie sa stať, aby som ho nezastavil pri potenciálnom útoku na iného psa či človeka, čo na druhej strane aj pre účely stráženia nepovažujem za nedostatok, ale naopak...čo ale neznamená, že chovám zúrivých nebezpečných "besňochov"...ale bývam na konci dediny pri lese a niekedy chodieva tadeto kadejaká sebránka...a sem-tam do záhrady aj medveď...takže miláčik áno, slobodný áno,ale ovládateľný :smt140

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 02.01.2007, 0:03
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="Jano JPmedveď...takže miláčik áno, slobodný áno,ale ovládateľný :smt140[/quote]

to je bez debaty ze pes musi byt ovladatelny, bernak a labra ma na slovo posluchnu k nohe, s aziatkou - kedze ju mam 10 dni to je horsie, ale vzhladom ku tomu co je to za plemeno je to aj tak super..na treti krat co sme boli vonku som ju na poliach pustila, skusila privolat a ta potvora prisla :-D ..ale aj tak s nou medzi ludi alebo tam kde je predpoklad ze budu psy alebo ludia len na voditku a s kosom na cumaku.. minule ma "dojali" s jednym ceskoslovenskym vlciakom - sice krasny, ale velky pes, bez nahubku a drzal ho chalan co mal 10 rokov a mozno 50 kg...samozrejme ten pes zautocil na moju Leu (aziatka) a ona sa isla branit..no niesom babika, ale kedze to bolo 2x co bola na voditku mala som malinko problem ju udrzat...tak som chalanovi vynadala a jeho mama (ci co to bolo) sa este do mna pustila ze aka som protivna.. hold, vselijaky sme..ak by to spravili kamoske co ma stredoaziata cca 70 kg vaziaceho, maju z vlcka akurat tak kozusinu pred krb... :evil:

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 0:14
Profil ICQ
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hold, s ľuďmi je to ťažšie ako so zvieratami...
...a zveriť aj kľudného psa bez dozoru a v prítomnosti cudzích psov a ľudí dieťaťu je obyčajná ľudská blbosť, no čo už...málokto si uvedomuje, že neovládaný pes sa môže zmeniť na zbraň a nie je to jeho chyba...
...ale aby som aj iné - ženy s veľkými psami sa mi páčia viac ako ženy v nablýskaných fárach...len keby nemali za manželov kamarátov offroaďákov :wink:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Naposledy upravil Jano JP dňa Uto, 02.01.2007, 1:27, celkovo upravené 1



Uto, 02.01.2007, 0:43
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
...ale aby som aj iné - ženy s veľkými psami sa mi páčia viac ako ženy v nablýskaných fárach...len keby nemali za manželov kamarátov offroaďákov :wink:


:-D :-D :-D som na prvy krat precitala ze zeny s velkymi prsami :-D reku,aka zmena temy..mala by som ist spat, uz citam z cesty..Inak, moj starky sa dost vyplasil ked zistil ze je tu tema psy, to je moja tazka uchylka :-D

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 0:47
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no moj labradorek sa znesie s kazdym :D


Uto, 02.01.2007, 1:19
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
:-D :-D :-D som na prvy krat precitala ze zeny s velkymi prsami :-D reku,aka zmena temy..mala by som ist spat, uz citam z cesty...

-haha, krásne - to ma nenapadlo, aj keď to je tiež zaujímavá téma

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 02.01.2007, 1:33
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Miroslav píše:
no moj labradorek sa znesie s kazdym :D

zaujímavé, ten môj bol na ľudí úplne super - absolútne neagresívny, ale keď videl druhého psa a hlavne susedovho škaredého tiežčierneho labradora, mal som čo robiť, aby som ho udržal na vodítku a raz som ich musel od seba odtrhávať riskujúc, že sa ujde aj mne...
aj keď bol na ľudí OK, vadila mi jeho neovládateľnosť - aj keď nič zlé neurobil, ľudia sa veľkých psov boja a dieťa môže dostať aj šok - tak to som fakt nepotreboval...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 02.01.2007, 1:38
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Keby som svoj čas a nervy ,ktoý som som dal do svojej sučky československeho vlciaka vrazil do vycviku labradora tak by my mal kto menit oleje a chodit pre pivo./inac poslušna ale..../

Kamarat ma 1.5 rocneho labradora a 87 ročnú babku.Ten pes sa uči sám.
-raz prisiel kamarat domov tak že nikto nevedel.Z okna videl ako si pes otvoril dvere a vošel k babuške čo mal zakazane.Babke vravy že to co bolo?? babuška : "ja som mu to dovolila aspon mi je veselšie"
kamarat: "to je v poriadku ale on za sebou zavrel dvere?"
babuska: "ja som mu povedala ,že sem fučí nech za sebou
zatvára".

A este jeden :ked kamoš nosi drevo z kolne do pivnice ,pes sam od seba nosi po jednom polienku. kolna-pivnica.A ked sa pes w noci nudi nanosi peknu kopu.

Tak tolko k chlpáčom

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 02.01.2007, 2:56
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
túto fotku už som nastrkal kde kad... tak aj sem :lol:

Obrázok

To je Arthur


Uto, 02.01.2007, 9:41
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
Miroslav píše:
no moj labradorek sa znesie s kazdym :D

zaujímavé, ten môj bol na ľudí úplne super - absolútne neagresívny, ale keď videl ...


labradory by mali byt neagresivne, a ked som Tinu kupovala myslela som aj ze poslusne...dievca ma rychlo vyviedlo z omylu, je sice inteligentna, poslusna ale tvrdohlavaaaaa...Jedna holka mi hovorila ze jej labrador (inak nauceny cistotny pes) ked sa mu nevenuje, stane si pred dvere a rovno pred ne spravi peknu kopku (hladam slusny vyraz....)..(nenasla som ho).. :smt029

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 10:31
Profil ICQ
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Joo, bernaci su fajn ... 2 Rocna obluda Jerry ...
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=4 ... &al=846568

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 02.01.2007, 12:26
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
túto fotku už som nastrkal kde kad... tak aj sem :lol:

Obrázok

To je Arthur



Ako to že Arthur nema žltočierne pruhy???? :-D :-D :-D

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 02.01.2007, 12:30
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 437 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: