Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 15.06.2024, 21:55
Dnes je sobota 15. júna 2024, meniny má Vít a zajtra Blanka




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 27 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Mestsky opicajti v TN 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
petertn píše:
hmmm, ja stale tvrdim ze MP su darmozraci co cucaju z mestskych penazi, a to preto ze sa zajebavaju a lovia papuckarov koli statiu,....
kde ich treba tam ich nevidis, napr. sidlisko Juh - nocne prepadavanie ludi cestou od Juzanky cez relax zonu na novy Juh

ale tam ich nevidis

v noci tym duplom, prezenu sa na aute a uz ich nevidis, zato statnych tu vidim kazdu chvilku, na tych krive slovo zatial nemam.

len henty darmozraci furt otravuju zivot, a ked ich polku poznas a vies co su to za kvietka tak sa ti chce grcat - kurwa

normalne som sa samonasral dpc :evil: :twisted:
ň

toš svatá pravdo velebnosti :-D

mám oproti baráku krčmu snád taku cenovu skupinu ani nevymysleli, ked je najväčší bordel tak nikde ani flojdi ani MP, čak náhodou by dostali popapuli. Ked to utíchne a je zavrete tak si MP oproti odstavia svoju feldu a debatia v nutri. prípadne riešia problemy tipu máme jebleho chuja čo má u nás v dome garáž nikto nemá problem ale on ma staru hrdzavu rakvu MB a myslí si že ma zrejme 2 návesový kamion, cez minulé vianoce udal na MP všetky autá na ulici že mu stoja pred garažou :-D Ked sme sa tam postupne schádzali každy po pol hodine a zdravili sa už aj Mp sa začal divno kuken čo sa deje :-D Akosi le vyhražky čo si našlo par ludi na oknach aut že bude odtiahnute či rozmlatené to už neriešili :evil: šmejdi

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Štv, 23.10.2008, 18:43
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7928
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to znamena, ze u nas su rozne metre, kua a ze sme pravny staaat,,,,,,,pansky lobogoooo,,,nasi by mali brat priklad od policajtov z nemecka- proste rozumny a nie drbnuty..akorupcia takmer ziadna, ale tu to vonia vsetko korupciov, acloveku sa chce velarazy od teho grcat.....

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 26.10.2008, 15:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
neviem co tu riesite. vsetci tam maju tie papuce opravnene. ked je niekto taky debil, ze si zaparkuje na zebre, nech sa necuduje... mam rad este takych naivnych idiotkov, co tam zaparkuju a zapnu si vsetky smerovky. asi si myslia, ze su s nimi neviditelni.
a mestski policajti ma uz riesili aj s tn znackami na mazde 6, aj na jeepe. ani jedno z tych aut nie je pod milion. tak o com?
skludnime vasne a skusme jazdit a spravat sa predpisovo... a idealne, ked kazdy zacne sam od seba... :wink:


Ned, 26.10.2008, 17:45
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja tak nikdy neparkujem, ja sa len rozculujem nad pristupom, a nad tym ze su to vlastne fakt darmozraci, aspom tu v TN okrem doby ked stoja rano pri prechodoch pre chodcov

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Ned, 26.10.2008, 18:30
Profil ICQ
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7928
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nus u nas mestsku policiu zrusili jak nepriatelsku triedu,,bo boli na 2 veci, nachuja a nanic, chudaka podrbali a na vyssie postavene osoby ako aj z podsvetia boli kratky a ich nepostihovali.. a ked uz meter,, tak nakazdeho rovnaky a bez vynimky,, aspon si to ja tak mysim, bo poriadok musi byt,,,a ked kazdy bude respektovat predpisi a nariadenia, tak nebude treba take postihy,,,enom ze volov mame dostatok aj na predaj...

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 26.10.2008, 19:53
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.02.2007, 18:46
Príspevky: 423
Bydlisko: Ilava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Peťko kľuuud , buď rád že si svoju prácu robia aspoň z polovice.
A keď si ju z polovice budú robiť aj ich nadriadení, možno budú mať
papučku aj tie okrúhle ešpézetky .
Treba im to poslať, ako hru - nech hľadajú rozdiel na dvoch rovnakých obrázkoch... :-)

_________________
Wrangler Unlimited Rubicon,bol...
...aj z najširšieho chodníka Ti slúži len toľko, čo sa chodidla dotýka...


Ned, 26.10.2008, 20:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Policajt má byť štátny a má mať autoritu a morálku...aby mal autoritu a morálku, musí si ceniť svoju prácu a cítiť sa bezpečne ak ju robí dobre...aby si svoju prácu cenil, musí byť cenený a "ocenený"...aby bol ocenený, nesmel by byť štát tak okrádaný ako je, lebo potom na to jednoducho nemá...aby štát nebo okrádaný, nesmel by mať policajtov bez autority a morálky....a tak dokola...nedá sa robiť nič iné než sa tento uzavretý okruh u seba snažiť prerušiť, lebo to platí nielen pre opicajtov. :oops: :wink:

mestský policajti ani nemôžu mať autoritu, ked sú v podstate vnímaní na úrovni slabších CBSiek...opodstatnene...a tak sa aj správajú. Sú to len nejakí zamestnanci, ktorých povolanie je len rozmazaným tieňom toho čo by to malo byť. :roll:

...a šak to asi všetci vieme...

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Ned, 26.10.2008, 20:23
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.11.2007, 23:14
Príspevky: 302
Bydlisko: Alemagne, BA, BB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diesel píše:
"Policajt má byť štátny a má mať autoritu a morálku"
"mestský policajti ani nemôžu mať autoritu, ked sú v podstate vnímaní na úrovni slabších CBSiek...opodstatnene...a tak sa aj správajú."...


Absolutny suhlas, ako s Tebou tak aj s PETERTN.
V Bratislave ma ako bratislavcana raz pred rokmi nasralo to, ze som mal firemne auto s TN (zhodou okolnosti) znackou a jedineho koho yebali som bol ja - (statie na chodniku). BA znacky nekontrolovali, tak som ich doslova donutil nech buzeruju aj inich postupne ku svojim autam prichadzajucich soferov, nielen mna s TN znackou. V skratke: skoncilo to na ODI BAx s pokutou za 400Sk po dohode so statnym policajtom (teda jedinym mnou uznavanym policajtom!!!). Vtedy islo do karty vodica vsetko od 500,-- vratane a vyssie. Policajt co to prejednaval sa ma opytal na spravanie "hliadky" mestskych "policajtov", a s radostou mi dal nizsiu pokutu ako mu umoznoval zakon. Skoncil s poznamkou ze ci chcem podat staznost na pseudo"hliadku" mestskych kretenov. Dufam, ze teraz je vsetkym jasne na co PETERTN uvodnym prispevkom narazal...

_________________
OFF - `97 JEEP ZG 5.2 MAGNUM V8
ON - `05 Chrysler 300C 5.7 HEMI V8 NA PREDAJ
SUV - `14 JEEP WK2 kachle


Ned, 26.10.2008, 20:44
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Trenčianski policajti tvrdia, že sú nútení umelo vytvárať priestupky

TRENČÍN - Z prostredia trenčianskej mestskej polície dnes opäť prenikli na verejnosť informácie, ktoré jej nerobia dobré meno.

Po tom, ako sa minulý týždeň dostali na verejnosť správy o tom, že policajt údajne trávil službu u milenky a ďalší okradol kolegu, tentokrát zazneli oveľa vážnejšie obvinenia na chod tejto inštitúcie. Viacerí mestskí policajti tvrdia, že sú zo strany vedenia nútení umelo vytvárať priestupky, lukratívne miesta sú obsadzované ľuďmi, ktorí sú blízki vedeniu a žiadny rádový policajt nemá možnosť kariérne rásť.

Ako oslovení policajti uviedli, problém vidia v systéme hodnotenia ich práce. Hodnotení sú bodmi. "Ak priestupcu vyriešim pohovorom, dostanem jeden bod, ak mu dám blokovú pokutu, dostanem tri body. Všetko sa to odzrkadľuje v odmenách," vysvetlil jeden z policajtov. Podľa jeho slov práve tento nezmyselný systém už priviedol niektorých jeho kolegov k tomu, aby tisíckorunovú blokovú pokutu rozpísali na viac ľudí.

Extrémom je to, že takto prídu k záznamom nevinní ľudia, ktorých si policajt jednoducho vyhľadá v databáze. "To už hraniční so zneužívaním právomoci verejného činiteľa a je to jasný podvod," hovorí policajt. Zdôraznil, že pred časom bolo na tieto skutočnosti upozornené vedenie. "Neriešilo sa to a ďalej sa v tom pokračuje. Pritom sa to dá všetko ľahko preukázať. Naopak, pracovníci, ktorí to robia, sú nám ešte dávaní za vzor," tvrdia zhodne viacerí.

Podvody s pokutami ale nie sú jediným problémom, ktorý policajtov ťaží. "Mestský policajt, ktorý má odslúžených desať - 15 rokov, nemá žiadnu šancu kariérneho rastu. Všetky funkcie, ktoré sú lukratívne, sa obsadzujú náčelníkovými známymi. A keď nie je vhodné miesto v kancelárii, tak sa jednoducho vytvorí," tvrdia policajti. Dôkazom je podľa nich i to, že v súčasnosti pracuje viac ľudí v kancelárii ako v teréne, čo im pripadá byť nezmyselné.

Zástupca náčelníka trenčianskej mestskej polície pre výkon služby Petr Vojtěch uvedené tvrdenia odmieta. "Nie som si vedomý toho, že by niekto takto vykonával službu. Pokiaľ sa dobre pamätám, nikto ma na to neupozornil. Keby sa niečo také objavilo, určite to preverím do detailu," reagoval na údajné podvody s udeľovaním pokút. Podľa jeho slov potrebuje na preverovanie týchto obvinení hodnoverný signál.

"Nemôžu to byť dedukcie našich kolegov." Smernicu považuje Vojtěch jednoznačne za správnu. "Nie je to tlačenie do pokút, ale musíme zohľadniť každému pracovný výkon. Keď udelia pokutu, je s tým viac práce, viac administratívy. Jeden pohovor je menej roboty," uviedol na margo hodnotenia. Vojtěch nevidí problém ani v tom, že viac strážcov zákona je v kancelárii ako v teréne. Tvrdenie, že dlhoročný rádový policajt nemá možnosť kariérneho rastu a lukratívne miesta získavajú len ľudia blízki vedeniu, popiera. "Ja vám to poviem otvorene. Nikto funkciu nechce, ale budú to kritizovať. Ide o to, aby tú funkciu vedel človek zastať, aby bol autoritou pre policajtov," povedal Vojtěch.

"Tie prípady sa musia prešetriť. Pravidlá platia pre všetkých a pokiaľ sa bude aj naďalej preukazovať, že sú nejaké pochybenia v radoch mestskej polície, tak viem, čo mám ďalej robiť," reagoval na tvrdenia rádových mestských policajtov trenčiansky primátor Branislav Celler. Zdôraznil, že za manažovanie mestskej polície je zodpovedný náčelník a ten musí vedieť, ako riadiť mestskú políciu tak, aby spĺňala očakávania mesta. "Pokiaľ sa preukážu chyby v riadení a možno i iné pochybenia, tak personálne dopady sú prirodzené," povedal Celler.


http://www.topky.sk/cl/10/355187/Trenci ... priestupky
_________________

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 19.11.2008, 0:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Keď to píšu v Novom Čase tak to asi tak bude!!! :twisted:

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Str, 19.11.2008, 0:49
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak niečo napíšu, nemusí to byť pravda,
ak niečo povedia, tiež to nemusí byť pravda,
a ak je to pravda, tiež to nemusí byť pravda. :wink:

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 19.11.2008, 1:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no, neverim ze to nie je pravda :lol:

bohuzial je to trencin, viac asi netreba dodat

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Str, 19.11.2008, 8:17
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 27 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: