Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 0:03
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Poistka 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 11:22
Príspevky: 92
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
juroBSP píše:
Ked tak citam, zatial sa nikto za 2,5 l a viac ani nepriblizujete k 10 tisickam. Zda sa teda, ze by som nemal cakat az do jesene, ale auto urychlene prepisat na iny subjekt (prepis 1000,-), co ma bude opravnovat zrusit aktualnu poistku v Allianzi a uzavriet novu, nejaku vyhodnejsiu poistku. (2,8 l za 12567,- :()
Usetrene Sk si ochotne najdu noveho adresata :) miesto poistovne. Ked aj nie predajcu nahradnych dielov, tak napr. www.dobryanjel.sk .


Myslim ze je moznost auto odhlasit na iny subiekt- zrusit poistku podla prefoteneho TP a nasledne ho za 150,-Sk (kolok) naspat prihlasit na majitela. ( akoze doticny novy subiekt auto vratil) a uzatvorit novu poistnu zmluvu.

Inak Patrol 3,3 - 5 680 :-D

_________________
Toyota LandCruiser 80, Mitsubishi Pajero 3,5
Skype - chalupar6


Pon, 28.04.2008, 10:11
Profil ICQ
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
patrol 2,8 za 6 700 tuším v kooperatíve. ale neriešil som to ja

Určite sa oplatí riešiť poistku u poisťovacieho agenta, nie v poisťovni. a tiež je fajn dať sa viacerí dokopy a urobiť "flotilu".

Totižto agent robí poistky hromadne pre nejaký počet áut, ktoré má nabraté. A čím viac má dohodnutých kunčaftov, tým väčšie ramená môže robiť pri vyjednávaní s poisťovňami.

A keď sa urobí taký svojpomocný spolok ktorý pôjde do PZP organizovane, tak tým väčšie ramená sa môžu robiť pri vyjednávaní s agentom.

Keď pôjde o niekoľko (desiatok) poistiek odrazu, tak je to celkom príjemná reč pri zjednávaní ceny. Všetci sú odrazu veľmi zlatý a komunikatívny. Keď tam príde človek sám, tak mu hodia pod nohy cenník a nak si trhne.

Poistenie flotily sa robí tak, že je jedna zmluva, jedno číslo poistky a jeden účet kde sa majú zísť peniaze.

Poisťovňa potom vydá len taký glejt, kde je zoznam poistených áut a pre každé auto kartičky čo sa vozia sebou.

_________________
SLOW & FURIOUS


Pon, 28.04.2008, 10:56
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 26.04.2008, 16:39
Príspevky: 120
Bydlisko: BARDEJOV
Odpoveď s citáciou
Martin mas pravdu ja ked som zacinal v Kooperative tak ma mal kazdy na haku ale uz sa mi tam nazbieralo 5 aut a budem uz mat teraz flotilu lebo este dva musim prehlasit z Alianzu a zrazu su velmi komukativny a mily,ale davam im to najavo-nech sa snazia teraz oni s cenami


Pon, 28.04.2008, 11:02
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
patrol 2,8 za 6 700 tuším v kooperatíve. ale neriešil som to ja

Určite sa oplatí riešiť poistku u poisťovacieho agenta, nie v poisťovni. a tiež je fajn dať sa viacerí dokopy a urobiť "flotilu".

Totižto agent robí poistky hromadne pre nejaký počet áut, ktoré má nabraté. A čím viac má dohodnutých kunčaftov, tým väčšie ramená môže robiť pri vyjednávaní s poisťovňami.

A keď sa urobí taký svojpomocný spolok ktorý pôjde do PZP organizovane, tak tým väčšie ramená sa môžu robiť pri vyjednávaní s agentom.

Keď pôjde o niekoľko (desiatok) poistiek odrazu, tak je to celkom príjemná reč pri zjednávaní ceny. Všetci sú odrazu veľmi zlatý a komunikatívny. Keď tam príde človek sám, tak mu hodia pod nohy cenník a nak si trhne.

Poistenie flotily sa robí tak, že je jedna zmluva, jedno číslo poistky a jeden účet kde sa majú zísť peniaze.

Poisťovňa potom vydá len taký glejt, kde je zoznam poistených áut a pre každé auto kartičky čo sa vozia sebou.


Martin, toto je presne ten spôsob, ako sa s cenou dostať pod minimálne poistné. Takto to máme riešené aj my, problém je len ten, že ti neuznajú škodu spôsobenú "kolegovi" vo flotile, takže potom sa zrážať len s "cudzími" :-D

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Pon, 28.04.2008, 11:21
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 26.04.2008, 16:39
Príspevky: 120
Bydlisko: BARDEJOV
Odpoveď s citáciou
ja to riesim tak ze kazde auto poslem inym smerm aby sa nezrazili :-D


Pon, 28.04.2008, 11:29
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no jo, ale vieš si predstaviť flotilu off-roadov, napríklad v Tisovci? Je síce pravda, že aj tam sa organizátori snažili poslať ich každé inam (v rámci rôznych itíkov), ale...

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Pon, 28.04.2008, 11:35
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 26.04.2008, 16:39
Príspevky: 120
Bydlisko: BARDEJOV
Odpoveď s citáciou
hmm to mas pravdu....ja nemam len jeden offroad hummer ale planujem kupi dalsi taky cisto do terenu a ostatne mam osobaky+jeden este na dlhe cesty ako teraz ked som v Prahe.Horuco je tu jak svina :oops:


Pon, 28.04.2008, 11:38
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Keby ste chceli pomoct s poistkami, dajte vediet.. Ja na uaz 2.5 za 4400,-...


Naposledy upravil snipera dňa Pon, 28.04.2008, 19:56, celkovo upravené 1



Pon, 28.04.2008, 14:14
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 26.04.2008, 16:39
Príspevky: 120
Bydlisko: BARDEJOV
Odpoveď s citáciou
sniper tak to mi porad,vyjde to lacnejsie ako ked je to vo flotile?


Pon, 28.04.2008, 14:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
5.500,-SK - Česká poisťovňa

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Pon, 28.04.2008, 18:40
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
HUMMER píše:
sniper tak to mi porad,vyjde to lacnejsie ako ked je to vo flotile?

Ked mas za kym ist, je to skoro jedno.. Ja som to robil jednotlivo so vsetkymi moznymi zlavami a vyslo mi tolko, co vyslo.


Pon, 28.04.2008, 19:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kedze som dnes riesil poistku na maleho tatosa
kak som to zobral cakumprask aj s patrolom

davam do pozornosti tuto stranku: www.superpoistenie.sk
milo, pohodlne z tepla domova...

vyslo mi to najlacnejsie v alianci ale prave tato poistovna nesla onlajn takze som bol navstivit suhajka osobne a po polhodke nudy v kancliku mi vymaloval SKK 6378 na trola

poznamka pod ciarou 1 ... treba zaangazovat tata mamu dedka babku

poznamka pod ciarou 2 ... netreba byt lenivy a pekne kazdy rok vypovedat a uzavriet znovu ...
(mne to tento rok usetrilo na CBcku a antenu alebo jednu gumu.)


Pia, 12.09.2008, 12:25
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
konik píše:
poznamka pod ciarou 2 ... netreba byt lenivy a pekne kazdy rok vypovedat a uzavriet znovu ...
(mne to tento rok usetrilo na CBcku a antenu alebo jednu gumu.)

k tomuto len: dá sa to riešiť rovno zmluvou na dobu určitú a netreba sa stresovať 6 týždňov pred koncom obdobia....

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Pia, 12.09.2008, 12:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
janwayz píše:
konik píše:
poznamka pod ciarou 2 ... netreba byt lenivy a pekne kazdy rok vypovedat a uzavriet znovu ...
k tomuto len: dá sa to riešiť rovno zmluvou na dobu určitú a netreba sa stresovať 6 týždňov pred koncom obdobia....


S oboma plne súhlasím. Ja som napr. tento rok vypovedal zmluvy na všetky autá v rodine už júli keď som mal cestu okolo a už mám doma aj potvrdenie o tom. Síce im to bolo divné, ale čo mali robiť-museli to akceptovať.
V dec. budem hoc aj pre tú istú poisťovňu v pozícii nového zákazníka a budú sa chovať úúúúplne inak ako k keby som bol existujúci a to to tu ide. Je to bohužiaľ smutné, ale je to tak. A hrať sa na "bonusy" a na to, že človek je dlhodobým klientom poisťovne X rokov je púťovina, pretože bohusy sú tiež LEN do nejakej doby a potom STOP. V konečnom dôsledku matematika nepustí - "nový zákazník" má vždy !!! najlepšiu cenu - toť teda aspoň moja skúsenosť z posl. 4 rokov čo úspešne migrujem :D .

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pia, 12.09.2008, 14:57
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3263
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
konik píše:
vyslo mi to najlacnejsie v alianci ale prave tato poistovna nesla onlajn takze som bol navstivit suhajka osobne a po polhodke nudy v kancliku mi vymaloval SKK 6378 na trola

Konik a to ti vyratal podla kubikov alebo vykonu?
Mne vo Wustenrote dali zlavu 547 sk a este zaplatit 10 397 sk.Mam to od vykonu.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pia, 12.09.2008, 19:48
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: