Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 11:55
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 208
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Tá zmluva je schválená "vládou".
Už sa na nej nedá nič zmeniť, iba podpísať, alebo nepodpísať.
Toto si ešte stále neuvedomuje veľa občanov.

A pri takejto zmluve (či dohode) by malo byť samozrejmosťou, aby sa k tomu vyjadrili aj občania prostredníctvom referenda.
Ide predsa o našu krajinu a nie o fazuľky.

Banda jedna všivavá riťolezecká :smt021

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Pia, 21.01.2022, 11:03
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Ja sa považujem za patriota a nezdá sa mi, že som literárny pojem.
Ako slovenský patriot, alebo aj synonymicky vlastenec, mám rovnako blízko/ďaleko k Rusku ako k USA. Prvoradé je pre mňa Slovensko.

Nechápem potrebe stále sa integrovať ako niekto iný. Máme vlastnú identitu.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pia, 21.01.2022, 11:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nadavate tu na vladu.Ale oni plnia presne to,co slubovali a chovaju sa rovnako,ako sa chovali predtym.Ze si ich jebnutejsia vecsina slovenskeho naroda zvolila do cela,zato oni nemozu.


Pia, 21.01.2022, 12:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
[quote="Luther"]...Ja sa považujem za patriota a nezdá sa mi, že som literárny pojem..... [/quote]

V takom prípade je to bez komentára.


Pia, 21.01.2022, 12:31
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Bahno, neboli zvolení úplnou väčšinou voličov, obrovské množstvo voličov voliť nešlo. Už sme o tom písali, už sme o tom debatovali. Spoločnosť je natoľko znechutená, že ignorujú voľby. Čím viac voličov bude takto postupovať, tým menej hlasov bude stačiť nato aby sa do parlamentu dostal hocikto.


Pia, 21.01.2022, 12:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Nadavate tu na vladu.Ale oni plnia presne to,co slubovali a chovaju sa rovnako,ako sa chovali predtym.Ze si ich jebnutejsia vecsina slovenskeho naroda zvolila do cela,zato oni nemozu.

Nesúhlasím. Sľubovali presný opak toho čo robia teraz.
Ale s tým chovaním máš pravdu.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pia, 21.01.2022, 14:56
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Sudruhovia :smt139 doslo to meilom a oplati sa to precitat,, naozaj zaujimave,,


Stojí to za
shlédnutí. Člověk ani neví co se děje
kolem nás.
VIDEO
V PŘÍLOZE - ATT00080.mp4 (10 MB) (Jarosław
Aleksander Kaczyński)
POLSKO. UDEŘILO
Polská TV stanice
TVP INFO informovala polské občany o tom,
co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě,
hlásná trouba protektorátního režimu v
Praze, ČT24,
nám, občanům České republiky, "zapomněla"
tuto informaci přinést.
Na setkání Visegrádské skupiny v Praze
předložil Frank-Walter Steinmeier (spolkový
prezident Německa) devítistránkový
dokument vzniku Evropského superstátu.
Členské státy se vzdají:
1)vlastní armády, vlastních tajných služeb,
vlastního zákonodárství, vlastního
daňového systému, vlastní měny
2)kontroly nad státní hranicí včetně systémua procedury vpouštění a relokace migrantů.
3)Vytvoří společný vízový systém, společnou
zahraniční politiku transformace.
NATO
v preambuli textu vlády Francie a Německa
oznamuje:
*
"Naše státy sdílejí společné předurčení a
společný žebříček hodnot, které dávají
předpoklad ještě hlubšímu sjednocenínašeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovato politickou unii v Evropě a zveme další
Evropany k připojení k projektu."*Vznikne společná armáda „European SecurityCompact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států.*Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru.*Bude zvětšena pravomoc „Evropskéhoveřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon.*Národní státy nebudou mít právo rozhodovato migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku.*Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělováníuprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout.*Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma.*Bude zavedena jednotná měna euro provšechny členské země, otázka nezní zda,ale kdy to bude přijato*Bude zaveden jednotný daňový systém a budeodstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi… “Toje tak ve zkratce všechno. Takže je to tu,vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsemsi okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938…Tohle je naše naprostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.Celý text, s nímž Steinmeier vystoupíl v Praze, si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/ [2] (polsky) Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize. A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU? No s pánem Bohem!!…Takuž vím, proč Velká Británie vycouvala z EU.Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko. My zatím stále lezeme někomu do …… Kolik naši představitelé za to dostanou - asi dost - a potom se vytratí někam do bezpečí... Tak to už není žádná sranda!! Přeposílat, bojovat proti (hlavně pak nevolit vítače migrantů, např. Drahoš, PIRÁTI, TOP 09... )!!!VÝZVA PRO CELÝ ČESKÝ NÁROD !!! ROZŠIŘUJTE,JAK SE DÁ !!!

A predpokladam ze to plati aj prenas,, :smt151 :smt139

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 21.01.2022, 18:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
A jeden z tych listov sa dostane k efiho zene :-D .
Ogo,ti co sa nezucastnuju volieb vlastne davaju svoj hlas tym,co vyhraju volby.Takze akoby ich priamo volili.Akurat sa utesuju tym,ze oni tu haved nevolili a nechcu si priznat,ze k zvoleniu tej havede prispeli.
Luther,akoze robia opak toho,co slubovali?Nemala skladkova na plagate,ze chce,aby sa ludia na slovaci nebali umierat?Tak robi co moze,aby ludia radostne umierali,ked im zo zivota robia peklo.Nad nesluboval,ze sa bude amikovi pchat do prdele este razantnejsie,ako predchadzajuca vlada a este viac drazdit rusa?Igor nerecnil v parlamente,ako daky buduci firer?
To,ze ludia z ich reci vnimali len to co chceli pocut(ako zalaskovana pubertacka)nieje vina tej havede,ale sprostost jej volicov a sranie na svoju buducnost tych, co sa volieb nezucatnili.
A najvecsia tragedia slovenskeho volica je to,ze zabuda.A tak stale dookola voli tych,co ho uz ojebali.Staci mu,ze pridu s novym slubom modreho z neba.


Pia, 21.01.2022, 21:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Bahno, mal som na mysli sľuby ako odpolitizovanie polície - dosadili si svojho prezidenta, sociálne istoty - mrazia/rušia dôchodky, vláda ľudu - referendum šlo do koša, odbornosť na úradoch - 53 prednostou ktorých nominovalo výhradne OĽaNO a sú to prevažne amatéri, atď atď.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pia, 21.01.2022, 22:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
:smt121 ved taketo sluby predsa davaju vsetci politici,ktori sa tlacia ku korytu.Tie by uz obcania ani nemali vnimat.Je predsa uplne samozrejme,ze si verchuska dosadza svojich....ako inak by mohla urobit nejake zmeny?Ale moze normalny volic volit tvory,ktore slubuju,ze budu brojit proti zlodejom,mafianom,podvodnikom.....ked su sami zlodeji,mafosi a podvodnici?No a o narode ktory si taketo volaco dokaze zvolit do vlady to o niecom vypoveda.Ved su aj pronarodne strany ktore pri koryte este neboli a tak u nich mame aspon 50%nu sancu,ze urobia daco v prospech aj ostatnych.


Pia, 21.01.2022, 23:06
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Ešte slovko k tým patriotom.
Fakt neviem, kto by to tak mohol byť, na SK, teda.
Lebo ja mám pocit, že to čo vidíme v TV, počujeme z rádia, čítame z novín, tak tam sa to slovo ani nespomenie.
Na Slovensku je údajne 54 politických strán.
Z prieskumov vyplýva, že reálna šanca sa dostať do parlamentu má kedy ako asi tak 5 až 8 politických strán, pričom treba povedať, že už len samotné Olano v sebe skoncentrovalo asi 4 alebo 5 subjektov. No o čom to svedčí ? O debiloch, ktorí si myslia, že sa dostanú k moci. Sila energia národa sa rozdrolí do 54 politických strán na maličkom Slovensku.
Ja som si furt myslel, že Slovenská národná strana a KDH budú tvoriť jadro našej politiky položenej na národnom princípe a kresťanských tradíciách. To by bolo pre mňa niečo ako patriotizmus. No a čo je výsledok ? SNS je hanbou normálnych Slovákov a KáDéHá je hanbou všetkých veriacich kresťanov. Darmo budem ako patriot hlasovať za SNS alebo KDH, keď ich zvysoka prevalcuje strana človeka s kriminálnou minulosťou, strana plagiátora alebo podvodníka ? Ako je vôbec možné, že na Slovensku Slovenská národná strana je úplne mimo diania ???? Detto KáDéHá ? Kde zmizli tie státisíce veriacich ???
Škoda písať.


Sob, 22.01.2022, 3:17
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ved to je predsa uplne jednoduche!Protislovenskej sns neda hlas ziadny patriot ktory nestratil pamet a kadeha zas ziadny krestan,ktory sa snazi aspon akotak zit podla prikazani a tiez si pameta.
A byvali sudruhovia vedia,ze cim viac bude stran,tym tazsie sa volici dohodnu.A tak nam strany pribudaju ako huby po dazd :smt139


Sob, 22.01.2022, 8:49
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 26.02.2007, 14:27
Príspevky: 400
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
https://youtu.be/uafcl0Knev4

_________________
unlimited


Ned, 23.01.2022, 10:20
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
To igor odtaji, pripadne sa vyhovori,ze on uz nieje premier.....tym jeho predvolebnym dristom mohol verit len uplny debil.A to vlasne ukazuje,kolko debilov medzi nasimi volicmi je :cry: .
Tu je dolezitejsia vec....
https://archa21.sk/referendum-peticny-harok/
Podpisujete?To je hadam predposledna vec,ktora moze zvratit to svinstvo,ktore sa nas hotuju spachat tie skorumpovane individua vo vlade.


Pon, 24.01.2022, 19:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tak predposledna vec nevysla a uz ostava len posledna.Ale na tu je este moc dobre.
Pozeram na roba....
https://www.youtube.com/watch?v=jqLoFL7cPTw
....a kua,skoro 3 minuty a nezaklamal :shock: !On to s tym navratom mysli fakt vazne.Ale s tym zverejnenim mien vlastizradnych posrancov je to dobry napad a ja by som pridal aj adresy.


Sob, 12.02.2022, 16:16
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 657, 658, 659, 660, 661, 662, 663 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: