Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 17:14
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Bacilpyrin :smt023

O pandémii
Čo je vlastne pandémia a aké má znaky ?
Možno sme sa už v minulosti venovali tejto téme ale dneska na našom okresnom internetovom portáli vyšla správa, že v našom okrese do 21. septembra je 34 prípadov ochorenia covid-19, aktuálne, k 22. 9. 2021 nie je v nemocnici hospitalizovaný žiadny pacient s ochorením COVID-19.
Uff. Ešte napíšem, že náš okres mal k 31. 12. 2020 83 953 obyvateľov. Ale je zle a tak sme v oranžovej fáze. Už sa v tom nevyznám. Pred pár dňami bolo k videniu video už neviem ktorej televízie, kde asi zabudli, že ide priamy prenos, klebetili pred kamerami bez rúšok a keď to zbadali, tak vtedy si dali rúška. Celé to vyzerá ako divadlo.


Štv, 23.09.2021, 10:01
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ved to aj je divadlo.To uz musi byt clovek fest vymlety,aby tomu veril.Mali podplatit frantu z vatikanu,aby bol u nas ostal :wink: a kovid by bol zmizol,ako zmizol pred navstevou frantu,ked mohli jeho kecy ist pocuvat aj neockovani :smt126 .


Štv, 23.09.2021, 15:20
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Nech idu dopice aj s ich covidom,, v nedelu som navlastne oci videl v madarsku v tescu,,**Miskolc**, ze niiiik , ani personal skratka nik nemal ruska, a nie su tak yebnuty narod ako sa stal nas,, zial toje pravda,, :smt151 Tu si prefarbuju okresi ako oni chcu, a vymyslaju kokotiny o udajoch,, Kazdy kto zomrie , diagnoza je covid, :smt151 :smt133 a tym padom vedia lepsie klamat a tlacit na ockovanie a oto tu ide,, vykynozit narod za ucelom ich obohatenia sa.. a hlupak narod to nevidi..Stara garnitura to vnima, ale stredna a mlada ta uz vonkoncom nie,, zial toje realita...

:-D :-D :-D :-D aby som nezabudol,,kamarat **spajky** drzi PŠM na faceboku a tvrdo atakuje stary rezim. :smt151 Obrázok


a zatym fajn koment SPAJKY

Spajky

Miro xxxxxx To je vsetko pekne,len ako sme sa mohli mrdzi svetovymi vojnami nachadzat v prvej desiatke najrovinutejsich krajin sveta,kde sme na tom boli lepsie,ako nasi byvali kolonozaori?
Dalej
Tri roky po vojne bola ekonomika ČSR výkonnejšia ako vyčerpané Rakúsko a takmer na úrovni Nemecka. Tieto úrovne však v priebehu päťdesiatych rokov prudko zkorigovali, pre "Nemecký zázrak" v podobe vysokého hospodárskeho rastu v západnej časti Strednej Európy. Československo tak za svojimi západnými susedmi výrazne zaostávalo.
V príjmoch na hlavu nás predbehlo niekoľko krajín. Medzi inými Japonsko (v r. 1964), Španielsko (1968), Grécko (1971), Portugalsko (1973), Írsko (1978), Taiwan (1987) ako aj Južná Kórea (1990). ČSSR z hlavných svetových ekonomík predbehla iba Čile (v r. 1958) a Argentínu (1981, tá nás však znova predbehla v r. 1990).
Dlhodobý trend zaostávania pokračoval celých 40 rokov až do zmeny režimu v r. 1989. Následná reštrukturalizácia hospodárstva priniesla ďalší, tento raz však krátkodobý, negatívny stimul pre ekonomiku. Po jej zotavení a prijatí krajín do EÚ badať vysoký hospodársky rast, ktorý sa prejavuje aj citeľným dobiehaním Rakúska a Nemecka.

NO Z TEJ POSLEDNEJ VETY MA TO UPLNE POLOZILO CO ZA KOKOTINU PISAL :smt121 :smt126 :smt121 :smt126 :smt121 :smt126 :smt121 :smt126

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 23.09.2021, 17:24
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Atakovať starý režim, ktorý 30 rokov neexistuje je riadny výkon.
Všetka česť takému bojovníkovi !


Štv, 23.09.2021, 22:04
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Efendy daj link ,ze do akych diskusii Spajky pise na facebooku nech sa vsetci moze zasmiat :-D


Pia, 24.09.2021, 13:13
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
je to jednoduche,, chod na jeho stranku a tam to ma,,nuz bud budes zasnut alebo sa zasmejes, vsak si pozry len tu poslednu vetu a hned ti bude jasne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

napr. tumas to---***Po jej zotavení a prijatí krajín do EÚ badať vysoký hospodársky rast, ktorý sa prejavuje aj citeľným dobiehaním Rakúska a Nemecka.

Kedze je to tak, tak preco je nasa ekonomika v piči?? preco sa vsetko zdrazuje, a uz zdrazelo? napr, stavebny material aj o 250 percent niektore elementy, teda produkty,,mimo ineho, preco je nezamestnanost na vysokej urovni?? preco zdravotnictvo je na dne??Jak len moze pisat ten Sorosovec taku picovynu?????? Vedel ze tu do lopty uz nekopne tak tam to skusa :-D
No a zaver si z toho mozes spravit sam :mrgreen:

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 24.09.2021, 16:36
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Spajky si asi dal slahnut vakcinu....a mozno aj moju :-D .Ze po nej niektorym jebne :-D .Fasbuk nemam,tak si nemozem precitat tie vyplody....ale myslim si,ze som o nic neprisiel.Skor si myslim,ze nam (pametnikom) bude za tym starym rezimom este luto :smt139 ...ked pozeram,ake obratky to nabera v ruteni sa do prdele :cry: .


Pia, 24.09.2021, 21:04
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Efendi, daj link na tého spájkyho, lebo ja ho neviem, a daj ho do súkromnej správy, aby sa niekto nepohoršoval...i keď som už počul aj to že to ten facebok je verejná vec ...


Sob, 25.09.2021, 0:31
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Spajky si asi dal slahnut vakcinu....a mozno aj moju :-D .Ze po nej niektorym jebne :-D .Fasbuk nemam,tak si nemozem precitat tie vyplody....ale myslim si,ze som o nic neprisiel.Skor si myslim,ze nam (pametnikom) bude za tym starym rezimom este luto :smt139 ...ked pozeram,ake obratky to nabera v ruteni sa do prdele :cry: .


Mas pravdu,, tento svet a spolocnost sa ruti do zahuby, zial jetomu tak,,ked som bol mlady, ani vosne ma nenapadlo ze budeme zit v takomto skurvenom systeme,,len nieco podobne sme videli vo filmoch MAD MAX, dnes je to uz ale skutocnost..triedia ludi a ktomu dojde zakonite.. :smt139 :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 26.09.2021, 21:32
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
[quote="bahno"]Spajky si asi dal slahnut vakcinu....a mozno aj moju :-D .Ze po nej niektorym jebne :-D .Fasbuk nemam,tak si nemozem precitat tie vyplody....ale myslim si,ze som o nic neprisiel.Skor si myslim,ze nam (pametnikom) bude za tym starym rezimom este luto :smt139 ...ked pozeram,ake obratky to nabera v ruteni sa do prdele :cry: .[/quote]

Fasbuk ani nemôžeš mať, lebo ten svojho gazdu už má.
Ale dá sa tam zaregistrovať a tak sa pridáš do komunity ľudí, ktorý umožnili aby ich sledovali a plno ľudí využíva možnosť, že tam niečo popíšu a potom sa z toho vytešujú. Ja si myslím, že pozitívne na tom je, že sa dá pomerne ľahko zistiť, kto je do akej miery pridziganý, teda za predpokladu, že nekamufluje. Kým nebol internet a tieto platformy, tak to, že je niekto sprostý, vedelo len jeho najbližšie okolie, ale touto pomôckou sa to dozvie mnohonásobne viac ľudí.


Ned, 26.09.2021, 22:32
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
bahno píše:
Fasbuk ani nemôžeš mať, lebo ten svojho gazdu už má.
Ale dá sa tam zaregistrovať a tak sa pridáš do komunity ľudí, ktorý umožnili aby ich sledovali a plno ľudí využíva možnosť, že tam niečo popíšu a potom sa z toho vytešujú. Ja si myslím, že pozitívne na tom je, že sa dá pomerne ľahko zistiť, kto je do akej miery pridziganý, teda za predpokladu, že nekamufluje. Kým nebol internet a tieto platformy, tak to, že je niekto sprostý, vedelo len jeho najbližšie okolie, ale touto pomôckou sa to dozvie mnohonásobne viac ľudí.



100 bodov :smt156 :smt121 :smt126

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 27.09.2021, 9:50
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Ak sa v súčasnosti chcete správne orientovať, tak je potrebné počúvať len tie správne názory.
Lebo dneska som našiel v správach že doktorovi Bukovskému zrušili účet na Youtube, asi vyhodnotili, že jeho názory nie sú správne.

Potom som sa dozvedel zo správ, že minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský 26. 08. 2021 povedal, že „Tretia a posledná vlna príde koncom septembra. Vianoce očakávam už bez vírusu.“

Potom som sa dočítal v správe 27. septembra 2021, že diskutovali v televízii TA3 dvaja odborníci, a to dátový analytik Ivan Bošňák a odborník na tropickú medicínu MUDr. Vladimír Krčméry. Obaja diskutéri sa zhodli na tom, že vrchol tretej vlny môžeme očakávať niekedy na prelome októbra a novembra.

Veľmi zaujímavo vyznieva veta o tom, kedy nastane situácia s poklesom pozitívnych ľudí, tu sa odborníci nezhodli. Dátový analytik to odhaduje na začiatok zimy, odborník na tropické choroby až na jar.

Totálnou informačnou bombou je, že Krčméry pritom hovorí o úplne novej epidémii. Podľa jeho názoru vírus zmutoval natoľko, že by nehovoril o novej vlne tej istej choroby, ale akoby o novej pandémii.

No a dnes som sa dočítal na Plus 1 deň, že uznávaný vedec Pavol Čekan, ktorý za svoju prácu v časoch pandémie získal štátne vyznamenanie od prezidentky Zuzany Čaputovej, tvrdí, že do konca roka sa covidom nakazí každý!

Tak povedzte, dá sa v tom ešte orientovať ?


Pon, 27.09.2021, 11:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
viem len jedno je to banda cocotov a nie nejake konzilium odbornikov ked sme to mali v robote tak 96% to dostalo a 4 sme to nemali ako je to potom možne a to sme boli v kontakte každý s každým da sa povedať stale ale zas aj z tých co covid akože malo tak nik nemal okrem veduceho nejake že extra zlý priebeh a tomu pomohol inv. ,

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Sob, 02.10.2021, 6:32
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Tak povedzte, dá sa v tom ešte orientovať ?


orientovať sa úplne nedá nakoľko v celom je riadený bordel a dezinformácie

dostane to každý alebo cez to prejde každý a viacerí ani nevedia,že to prekonali nakoľko mali absolútne bezpríznakový priebeh - vlastná skúsenosť a bohužiaľ niekoho to úplne zloží tak ako "obyčajná" influenza.

celý tento bordel je vopred naplánovaný,riadený a krmený vo všetkých frontoch médií.

stačí si občas prečítať náhodné správy ako kto je-sú hlavnými akcionármi určitých spoločností a výsledok jasne poukáže na pár ktorí ťahajú za nitky od FB,YT,Microsoft a.i.

ďalšia vec je geopolitika a rozdelenie celosvetového riadenia čo sa nepodarilo plánovane ide sa "druhou" cestou.

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Sob, 02.10.2021, 8:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
https://www.vimo.sk/v/ArDFhV

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 04.10.2021, 9:24
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 648, 649, 650, 651, 652, 653, 654 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron