Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 3:52
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Tak vsetko je mozne,, ako aj to ze americania preto boli zato aby sa unas stihacky typu MIG vyradili , pretoze maju v programe v elektronike zakodovane nieco take ze ak zameria nepriatelske lietadlo*Nato*, tak automaticky spusti nan palbu,, :smt139 hm, nevylucujem to,,a tes je mozne ze tie raketky mozu dialkovo ich program anulovat, nuz ale ktohovie coje pravda,,Dajme sa prekvapit... :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 09.04.2022, 21:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
To je múdrosť hodná prezidenta Harabina.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Sob, 09.04.2022, 21:45
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Pozeram,ze v rajchu medzi vrchnostou uz zacina prevladat realisticky pohlad na situaciu.....
https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... ns-ukraine
.....a u nas si na klapky na ociach nasadili este jedny :smt139 .


Ned, 10.04.2022, 8:34
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
[quote="Luther"]To je múdrosť hodná prezidenta Harabina.[/quote]
Tak v tomto prípade to môže byť, lebo JUDr. Harabin síce prezidentom nie je, ale zatiaľ vyhral všetky súdne spory mierené na jeho osobu, takže má 100 % úspešnosť. To ako pre právnika je to najlepšie vysvedčenie.


Ned, 10.04.2022, 12:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Nesledujem moc toho blázna, ale napríklad chcel anulovať voľby prezidenta, podarilo sa mu to?
Vysvetlil už ako je možné, že si odkladal na účet celý plat sudcu? Odkiaľ mal financie na živobytie?

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 10.04.2022, 13:06
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Podľa dostupných informácií JUDr. Harabin problematiku ohľadne voľby prezidenta podal na zahraničný súd., t.j. je potrebné počkať na ukončenie konania.

Čo sa týka odkladania si na účet celý plat a odkiaľ mal financie na živobytie, tak to je úplne bežná vec, jedného času tak žila moja rodina, a to popritom nie som ani sudca ani som nemal plat ako sudca.
Mimo seba poznám kvantum rodín, ktoré si tak počínajú. Ja na to nevidím nič zvláštneho teda.
A prečo by to mal vysvetľovať JUDr. Harabin ? Komu ?


Ned, 10.04.2022, 14:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Ak Tebe nevadí keď sudca najvyššieho súdu nevie a nechce dokladovať vedľajšie príjmy, to už je tvoja vec, mne to smrdí korupciou. A komu to má dokladovať? Predsa svojím zamestnávateľom, teda občanom!

Roky mohol niečo zmeniť a nezmenil, teda ak nerátame tzv. protiextrémistický zákon, ktorý z vlastencov robí zločincov, a že strana “Vlasť”!

Pomaly ale isto začínam Bahnovi dávať zapravdu. Sme sprostý národ s veľmi krátkou pamäťou!

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 10.04.2022, 19:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Tak Harabinko je fundovany a vyzna sa v zakonoch ale bohuzial aj vyjebany :-D :smt021


Ned, 10.04.2022, 22:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Luther,
pokiaľ tebe to smrdí korupciou a si natoľko presvedčený, že JUDr. Harabin je podozrivý z korupcie, teda trestného činu, tak v takom prípade podaj na neho trestné oznámenie.


Ned, 10.04.2022, 23:32
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Tak Harabinko je fundovany a vyzna sa v zakonoch ale bohuzial aj vyjebany :-D :smt021

O tom hovorím. Keď spolupracoval s Daňom, tak som ho chvíľu sledoval. Normálne som sa pristihol, že sa mi páčilo čo hovoril, ale potom som sa prebral z toho sna, že Harabin precitol a chce pomáhať Slovákom a Slovensku.

OGO píše:
Luther,
pokiaľ tebe to smrdí korupciou a si natoľko presvedčený, že JUDr. Harabin je podozrivý z korupcie, teda trestného činu, tak v takom prípade podaj na neho trestné oznámenie.

Na boj s veterným mlynom nemám čas, peniaze ani chuť. Hlavne keď viem ako "funguje" slovenské súdnictvo.
Ja len že aby si si neidealizoval politikov a neveril všetkému čo počuješ.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 11.04.2022, 8:29
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Luther – cit.:... Ja len že aby si si neidealizoval politikov a neveril všetkému čo počuješ....“

V tomto prípade, keďže sa bavíme o JUDr. Harabinovi, zrejme myslíš jeho.
No v celej téme o ňom som sa vám snažil vysvetliť jeho profesné pôsobenie ako právnika, sudcu. Možno som niekde napísal aj to čo bolo politické, ale to bola z mojej strany asi nejaká odbočka s poukazom.
Ale v skutočnosti mne išlo celú tému o profesnú časť. A čo sa týka profesnej časti, tak tam som sa nezameriaval na to, či j ealkoholik alebo ním nieje, či bral úplatky alebo nebral, či je podozrivý z korupcie alebo neni podozrivý.
Na takéto tvrdenia ja osobne nemám dostatočné množstvo argumentov, nevidel som nikde žiadne potvrdenie od relevantnej inštitúcie, či je jeho zdravotný stav vyhodnotený ako alkoholik, osobne som ho nevidel nikde, že by bol pod vplyvom alkoholu, ani nedisponujem žiadnymi dôkazmi z jeho korupčného správania sa. No a bez týchto dôkazov ja to o ňom tvrdiť nebudem, lebo sa snažím si vážiť slová. Je ľahké niečo tvrdiť, lebo to tvrdí Miško, Paľko, Jurko...ale čo ak potom budem vyzvaný aj na konkrétne dôkazy ? Ktorými ja absolútne nedisponujem ? Potom čo ? No potom som narazil a prehral. A o tom je právo.

Takže keďže ja nedisponujem tým, čo som tu hore vymenoval, tak je aj viac sa k tomu vyjadrovať z mojej strany zbytočné.

Čím ale sa disponovať dá, to sú jeho konkrétne veci, rozhodnutia, procesy, ktoré sa dajú dohľadať a sú verifikované, resp. vydávali ich inštitúcie, takže z pohľadu práva je ich potrebné brať ako faktá a to je v príkrom nesúlade s tým, čo by napr. tvrdili Miško, Paľko, Jurko...end kompánia.
Z uvedeného hľadiska, je JUDr. Harabin nepriestrelný právnik, a viem si predstaviť, že aj za to nevyhral prezidentské voľby, lebo sa ho mocenské štruktúry v pozadí báli. On by nikdy nerobil také veci ako súčasný prezident. (ka)

Sleduj aj zahraničnú politiku.
Zistíš, aký poplach vyvolalo, že Orbán v Maďarsku zase vyhral, má ústavnú väčšinu.
EÚ už spúšťa voči Maďarsku konanie za porušovanie právnych princípov len dva dni po víťazstve strany Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána v tamojších parlamentných voľbách.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/62 ... principov/
Nie je to čudné ?
A do dňa volieb tie právne princípy porušované neboli ?
Boli porušované práve do 2 dní od volieb ????

Mohol by som viac písať ale nejdem.
Orbána som uviedol, lebo je to podobný typ ako Harabin. A takíto ľudia sú neprijateľní vo vysokej politike. Už väčší dôkaz snáď ani nie je treba ako to, čo spravila EÚ.


Pon, 11.04.2022, 12:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Luther,
pokiaľ tebe to smrdí korupciou a si natoľko presvedčený, že JUDr. Harabin je podozrivý z korupcie, teda trestného činu, tak v takom prípade podaj na neho trestné oznámenie.


:smt126 :smt126 :smt126 ...Ogo,ved nie sme v sekcii vtipy!Podat trestne oznamenie na pravnika ktory vie najlepsie zo vsetkych prekrucat paragrafy :shock: :smt126 :smt126 :smt152 a v krajine,ked su sudy na prvom mieste v korupcii.....ale aspon som sa dobre zasmial pred obedom :wink: .


Pon, 11.04.2022, 12:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Nuž áno, a práve takýto prístup potrebujú títo ľudia, podozrivý z tr. činnosti.
Že aby v ľuďoch zanikla potreba domôcť sa spravodlivosti.
Jeden si povie, že však to je boj s veterným mlynom, druhý si povie, že nemá čas, tretí si povie, že nemá peniaze na súdovanie, štvrtý si povie, že nemá ani chuť na súdovanie, ďalší si povie, že podať trestné oznámenie je vtip, lebože to je právník a on vie ohýbať paragrafy a radšej sa bude na tom smiať cez obed, .....a tak ďalej a tak ďalej, silné reči za klávesnicou, plno výhovoriek a skutek utek. Čo už s takým prístupom, čo už s takými ľuďmi, komu niet rady, tomu niet pomoci. Nuž a medzitým, sa v skutočnosti smejú tí ľudia, čo sú podozrivý z tr. činnosti, lebo už vedia, že sa im nič nestane, lebo ich nikto nežaluje !
A presne pre to sa tu darí trestnej činnosti, korupcii, lebo síce sme hrdinoviaza klávesnicou ale kvôli spravodlivosti už nie sme ochotný spraviť ani ten jeden základný krok.
Zrejme sa asi čaká na nejakého vykupiteľa, na nejakú matku Terezu, ktorá príde na slovač brániť ich záujmy poškodených, lebo slovač má len silné reči a výhovorky. A potom sa čudujú ako ich dennodenne odrbávajú a v podstate sa im nič nestane. A čože by sa im malo stať ? Bez žalobcu niet súdu ! Nuž tak si len kľudne šomrite a nadávajte a nechajte si aj naďalej rúbať drevo na hlavách, však výhovoriek, máte na to dosť ako sa to nedá. S takýmto prístupom sa tu nikdy nič nezmení.
Prajem vám pokojné nadchádzajúce sviatky, a pekný deň.


Pon, 11.04.2022, 14:35
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Pre mňa je dôležité už len to, že o tom diskutujeme. Aby ľudia nezabúdali čo je zač a nedajbože mu dali svoj hlas.

A búchanie po stole v krčme alebo po klávesnici nieje môj štýl, ale to je tu darmo rozoberať.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 11.04.2022, 19:25
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,sak prave ty by si mal vediet,ze pravo a spravodlivost su 2 diametralne odlisne veci a teda cez pravo sa spravodlivost nikdy neda dosiahnut.Spravodlivost mohla fungovat v casoch,ked platili kony :wink: .Zakony uz navrhovali pravnici a tak dokazu kazdy paragraf prekrutit minimalne na 2 sposoby.Rozdiel je uz len v tom,aky sikovny je pravnik a ako dokaze presvedcit,ze prave nim prekruteny paragraf je ten spravny.So spravodlivostou to nema nic spolocne.Spravodlivo naposledy sudil salamun :wink: .Takze je to naozaj len boj s veternymi mlynmi a je jedno,ci za na tom budes smiat cez slzy alebo plakat,podavat zaloby a tratit cas na sudoch,nic sa nezmeni.Najprv by sa museli zmenit zakony a ako vravi Luther,ludia by museli mat pamet.A tu nemaju.Oni pocuvaju to,co chcu pocut a je im jedno,ze ten,co momentalne tak nadherne recni,v casoch ked bol pri koryte robil pravy opak.


Pon, 11.04.2022, 21:01
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron