Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 20.04.2024, 12:14
Dnes je sobota 20. apríla 2024, meniny má Marcel a zajtra Ervín




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673 ... 701  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Fefe,aspon si mi napravil naladu dobrym vtipom :smt023 .Sak zmluvy sa porusuju stale,akonahle jedna zmluvna strana nadobudne dojem,ze sa na zmluvu moze vysrat,ze nato si robi co chce nieje ziadne tajomstvo,ze diplomacia je len krajsi vyraz na ojebavanie a co sme v diplomatickych ociach,nato sa mozme zvysoka vysrat.Naco sa ale vysrat nemozme je to,co si pomysli rus.Ci sa takym blbom ktori si zo zmluv robia prdel a kopu do krajiny z ktorej beru zivotne dolezite suroviny a ci by takej krajine nebolo lepsie tie suroviny stopnut.
Inak,naka konecne urobila daco uzitocne a splnila ucel,za ktorym ju robovia zalozili :D .
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... a-40394331
Doverovat si mozme maximalne my medzi sebou,v politike a vysokych prachoch sa dovera nenosi.Tam ma vecsiu vahu to,co kto na koho vie a ako ho moze vydierat,nie to,ako mu doveruje.


Str, 20.04.2022, 16:03
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:-D netreba zabudat,, ze,,,polievka sa nepapa tak horuco ako sa vary, :smt151 , ono to este bude mat aj dohru.. :smt023

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 20.04.2022, 17:32
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
To je jasne.A ta dohra nas asi vyjde draho.
Zaujimavy pohlad a aj celkom uveritelny....
https://www.litterate.cz/trocha-velikon ... ropagandy/
....takze nas ta dohra vyjde asi este drahsie.
Zvlast,ked vezmem do uvahy,co vymyslaju tito nedoleziti hlupaci :shock: .
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/os ... u-40388698
....ci ''uzitocni''(komu?) idioti :smt139 ?


Str, 20.04.2022, 19:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Že by boli darované aj migy ???
https://www.veteranstoday.com/2022/04/2 ... -pentagon/


Štv, 21.04.2022, 10:12
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Myslim,ze po darovani tych rachejtli ukrajine uz migy nehraju ziadnu rolu....ci ich uz darujeme(teda nasa ''vlada'') alebo nie.
Ale pozeram,ze boj mafie a kosanostry u nas nabera obratky....
https://www.youtube.com/watch?v=jo3ZpMbaLtc
....ked uz aj ''kapo di kapi'' zacina vypadat volaky neisty.


Pia, 22.04.2022, 20:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Nuž situácia je taká, že sa opakuje história., teda aspon ja to tak vidím laicky, a síce Mečiar, Dzurinda aj Fico majú niečo spoločného a síce to, že istého času boli miláčikmi národa, ale zrejme im sláva a moc stúpla do hlavy a opustili politiku, ktorá ich dostala k moci.
Lebo napr. taký Fico raz mal aj celú vládu sám, už neviem kedy to bolo, nechce sa mi hľadať.
Takže mali všetko. Mohli všetko.
Ale im sláva a chamtivosť zatemnila mozog, a zabudli, že kto ich zvolil do moci – obyčaný ľud. A to zväčša chudobní, v nádeji, že bude lepšie. No a Fico na to akosi zabudol, peniažky delili medzi sebou. Keby nasypal medzi ľud, tak by ho volili furt. Lenže boli nenažraní a vykašlali sa na ľudí. A popritom by stačilo tak málo. Ľudia sú vďační aj za málo, nenažranci chcú stále viac a viac.
Ja si myslím, že hlavne tá doba, kedy Fico mal vládu sám, tak to bola premárnená šanca.
Vtedy mohol spraviť veľmi veľa, mal neobmedzené možnosti, mali všetko pod kontrolou. Nuž ale premrhal šancu, a výsledok je tu.


Pia, 22.04.2022, 23:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
To je pravda.Mna najviac zaraza fakt,ze aki su ludia jebnuti a aku maju kratku pamet.Nik si uz nechce pametat,ze robo robil zhruba rovnake svinstva ako terajsi mocipani(len nieje taky jebnuty a robil ich menej okato) a teraz knuci ,ze ich niekto robi jemu.Keby bol pri moci on,robil by presne to,co tito novi,akurat by to dokazal krajsie zabalit.Mozno by proti rusom tak nevyskakoval,ak ho ma na povrazku ruska mafia,ale inak by sa jeho vladnutie nelisilo od vladnutia tejto sucastnej bandy.
Tak je len dobre,ze mu nacelnici z konkurencneho gangu davaju ochutnat jeho vlastnu medicinu.Len to zasa protificovsky naladeni ovcania zoberu ako fakt,ze na slovaci nastupuje spravodlivost :shock: :smt126 .Nie ako konkurencny boj dvoch mafii.
Na druhu stranu zasa treba zobrat do uvahy aj to,ze ci politik vobec moze robit to,co sluboval pred volbami.Ci nemusi kracat len po chodniku ktory mu vytycili ti,co ho ku korytu dostali a akekolvek vybocenie zo smeru ma za nasledok odstavenie od koryta.


Sob, 23.04.2022, 7:22
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Ak je Fico presvedčený o tom, že je nevinný, tak by mal spraviť politické gesto a vzdať sa mandátu poslanca. Tým by vyrazil karty z rúk jeho kritikom. Ale na to treba mať odvahu. Aj tak sa tu hrá všetko na jednu kartu. Ak zavrú do temnice Fica a Kalináka, tak sa Smer skôr či neskôr zrúti. Im akoby nedochádzalo, že po jednom ich pochytajú ako zajace. Aj tak ho budú odvolávať v parlamente a tam na ňom budú vylievať kýble sračiek. To bude cirkus humberto a to bude všade v správach. Ak by im preukaz hodil na zem tak by táto procedúra vyšumela a žiadny cirkus by sa nekonal. V tomto jednom mala Remičová pravdu, ked povedala, že sa Fico schováva za poslaneckú imunitu.
Je tu historická šanca vzdať sa mandátov a tak povaliť NRSR. Ja fakt neviem, na čo čakajú.


Sob, 23.04.2022, 12:50
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Idealne by fakt bolo keby aj ficko skoncil na smetisku dejin :-D Lenze nie je zatial ziadna znama osobnost s politickymi skusenostami a takou silou co by sa dala volit a aj by vyhrala volby :smt017 Ze zase to bude len o mensom zle :smt021


Sob, 23.04.2022, 13:42
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Skorumpovany politik by mal koncit na sibenici,nie na smetisku dejin.Inak namiesto neho nastupi rovnaky,alebo este horsi....ako to vidime po 89tom.Takze kym nebude protivaha moci adekvatny trest,tak sa pri moci budu stale striedat len tie najhorsie individua.A ani nebude mat cenu unuvat sa k volbam.Lebo to,co bolo povodne povazovane za mensie zlo,sa zvycajne ukaze ako rovnake,ci este vecsie :smt139 .
....toto nema chybu :wink: cas 2.20 :smt121
https://www.youtube.com/watch?v=zy6Us_Z9X8U
....robo,robo.....a za koho vlady vlastne zacalo to stihanie majciho za obycajne cislo o ktorom drviva vecsina naroda ani netusila co ma znamenat?Ako ti chuti vlastna medicinka?A druhemu robovi co knuci,ze ho zobrali od rodiny a strasili ich sapikmi.....to rostasovej rodine strasenie sapikmi nevadilo?Nemalo by chybu,keby sa vyplnilo to,co vravi o 10.50 :wink: ....takych 12 rokocv by sa mi videlo minimum zato,co napachali.Trocha to kazi fakt,ze ich buzeruju rovnaki gauneri ako su oni,ale tych za minulej vlady krivo obvinenych to aj tak musi potesit.Som zvedavy,kto bude po case sudit terajsich sudcov.


Sob, 23.04.2022, 19:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Bahno cit: „....stihanie majciho za obycajne cislo o ktorom drviva vecsina naroda ani netusila co ma znamenat?...“

Netušil som to ani ja, tak som to pohľadal na internete, kde som našil mimo iných napr. toto:

„Číslica 1488 je podľa znalca medzinárodná šifra, ktorú využívajú priaznivci extrémnej pravice. Na pojednávaní s Marianom Kotlebom v kauze šekov to potvrdil znalec Jan Uhlíř.
Číslo 14 vyjadruje nadradenosť bielej rasy. Je to odkaz na vetu amerického rasistu Davida Lana.
88 je odkaz na HH – nacistický pozdrav Heil Hitler. „Každý, kto túto skratku používa, názorovo súhlasí s tým, aby sa vzdával zdar masovému vrahovi Adolfovi Hitlerovi,“ povedal Uhlíř. „
Zdroj: https://dennikn.sk/minuta/1786324/

Takže teraz som už v obraze ale bolo by zaujímavé, keby sa dalo zistiť, koľko právnikov toto vedelo pred tým ako sa vlastne začalo trestné stíhanie Kotlebu.


Ned, 24.04.2022, 12:48
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nuz ale brat za zdroj info sracky z dennika n mi pride dost uchylne.Rovnako,ako vyjadrenie toho ''znalca''.Tie dristy si mohol nechat a mal radsej citovat cislo zakona,ktory tie problemove cisla zakazuje pouzivat na sekoch,ci co to majci dal tym rodinam.Bez citovania toho cisla zakona je to obycajna politicka vrazda oponenta,ako spravne povedal robo....ktory aspon raz v zivote povedal pravdu :shock: .
Ironia osudu je to,ze to povedal tvor za ktoreho vlady sa ten hon na carodejnice zacal a ktory teraz zne to,co zasial :D .


Ned, 24.04.2022, 15:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Haha, to ja naschvál, však hore aj píšem - kde som našiel mimo iných... denník N je najrýchlejší zdroj informácií, častokrát má informácie skôr ako subjekt, ktorého sa to týka. No a ten pán znalec to hovoril pred súdom, takže mi z toho vyplýva, že súd potreboval znalca na to aby pochopil, že za čo má vlastne súdiť... však nikto učený z neba nespadol.


Ned, 24.04.2022, 17:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Tak Marianko provokoval a proste nevidalo :-D Ze v politike je uz na par rokov odpisany a moze si za to sam :!: Ale som zvedavy ci bude aj teraz sud taky aktivny ked nasa primabalerina z palaca citovala ,ze slava ukrajine co ,,bol ,,tiez fasisticky pozdrav :-D Tak ci tak cakame co ma teraz batuska Putin pripravene ako dalsiu fazu pre toho ukrajinskeho komedianta :smt017


Ned, 24.04.2022, 18:00
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,mne z toho vyplyva,ze sud je skorumpovany a potreboval niekoho,kto by dokazal ohnut paragraf na tu ''spravnu'' stranu.Problem skor vidim v tom,ze majci je na politika priliz cisty a tak sa nanho snazia nasit hocijaku hovadinu.Lebo niekoho cistejsieho medzi sebou politici neznesu....neunesu to,ze niekto moze byt aj nevydieratelny.
Joe,vies,aka je politika.....dnesni nezmieritelni nepriatelia sa zajtra mozu bozkavat :wink: :wink: ...tak tych /niekolko rokov/ moze kludne znamenat par mesiacov.Zalezi,aka bude tvrda zima a co bude v regaloch obchodov.
Skladkovej sa tazko nieco stane.Momentalne patri medzi tych ''rovnejsich'' a tak nacisticke symboly pouzivat moze.Rovnako ako ta sudkyna,co majcimu naparila symbol esesakov.Takze to len ukazuje,ako sa fasizacii na slovaci dari.
Batka vypada volaky biedny,(ci ho tak zlozila strata tej lode :smt139 ...)co som pozrel video jeho debaty so sojguom.Aj tu vojnu vedie,akoby bol ucen dakeho nada a nie agent kgb.Tak neviem,ci mu kazu naschval robit take nelogicke kroky,alebo co ho k tomu vedie :smt139 .


Ned, 24.04.2022, 20:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673 ... 701  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: