Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 23:31
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Dobre píšeš, podobne to vidím aj ja. Čo sa týka toho nagyho, že čo povedal, či predá alebo len dá tie tryskáče, tak to neviem, a dočítal som sa, že už ani študovaní politológovia sa v tom nevyznajú, lebo ten nagy už okolo toho toľko naklamal, že už nikto nevie, kde je pravda.
Každopádne manipuláciu s tryskáčmi upravuje medzinárodná zmluva medzi rusmi a nami, a skôr či neskôr verím tomu, že príde aj na to, aby sa to ozrejmilo. Však si treba len pre názornosť predstaviť, že by niektorý štát porušil medzinárodnú vojenskú zmluvu o zbraniach s usa.

Ešte pár slov o politike. Nuž mne sa zdá, že u nás sa stále volí len proti niekomu. Tak to bolo proti mečiarovi, potom proti dzurinovi, potom proti smeru...ale nikdy som nenašiel, že by sa volilo za nejaký dobrý program, ktorý by nám pomohol, aby sme sa mali lepšie. Ja nerozumiem tomu, že prečo u nás sú tak nízke platy, dôchodky, keď ceny za tovar sú v EU skoro rovnaké. Tak kde je problém ?
No a samotní voliči...už minule som to písal, ja bývam skoro na hraniciach, tak mám možnosť reálne debatovať s maďarmi z madarska, s madarmi, ktorí žijú u nás, máme aj rodinu domácích madarov, žijúci v madarsku...no čo poviem, to sú iní ľudia ako my. Nejak viac držia pokope, nejak viac veria štátu, orbánovi, však orbán je tam u moci asi furt. Tak musí mať niečo v sebe, že ho furt zvolia. Tu u nás sa ani po 30 rokoch politická scéna neustálila. My sa nerozvíjame, my upadáme.


Uto, 18.04.2023, 10:48
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Jarino nevravel,ze preda,alebo da,ale ze daruje.Keby ich predal,zaco by si olena kupovala drahe kabelky a volodymyr by nemohol ulievat miliony v zahranicnych bankach :wink: .
No,cert ber miginy....aj tak nam boli na hovno.Horsie je,ze jarino kupil vrtulniky na ktore nema a na ktore zas bude musiet ukradnut od nas.Myslim si,ze neklame viac ako ostatni.....fico,heger,matovic.....je to jedna banda.Akurat fico klame sofistikovanejsie a tak vypada oproti tym trom pajacom uveritelnejsie.Proste,dlhsi trening :wink: .Si pozri jeho videa z cias,ked sa dral do politiky...to taky mazurek vypada popri nom ako daky slnieckar.Len ako vravim,volicska pamet je kratka.
...ze bola darovanim migov porusena zmluva s ruskom.....tych par starych rachotin je nic oproti tomu,kolko zmluv s rusom bolo porusenych sankciami uvalenymi eu idiotmi ,plus teroristickym utokom na plynovod.
Nemyslim si ani,ze volby boli proti niekomu.....okrem teda tychto poslednych,ktore boli len take divadielko s nekvalitnymi hercami pre nenarocne publikum.Tie boli jasne proti ficovi a on ich stejne dasa povedat vyhral.A tak vsetko to neprijemne co by musel urobit on,urobili tito pajaci a tym sa odpisali a umietli robovi novu cesticku ku korytu :-D .Skoro by sa dalo povedat,ze igorovci boli robove biele kone a ten prevrat proti robovi zorganizoval robo :wink: .
Ja som sa najviac divil,ze ovcania si v 2012tom znova zvolili smer a to aj po tom,co bola za jeho prvej vlady podpisana lisabonska zmluva.Zaujimave,ze za jej podpis sa zasluzili traja pravnici....dvaja preobleceni sudruhovia-harabin a fico a gasparovic.Takze nastala otazka....boli tak neschopni,alebo tak skorumpovani,ked sa tak snazili o podpis zmluvy,ktora znamenala koniec nasej akejtakej samostatnosti v rozhodovani?
No a ti dvaja preobleceni sudruhovia ktori tak poskodili nasu republiku teraz maju celkom stupajuce preferencie....nieje ten narod fakt jebnuty?
Od madarska byvam daleko a tak netusim,ci je orban tak oblubeny,alebo len nedava hlasovacie listky ratat ''nezavislym'' organizaciam,ale svojej.V kazdom pripade mu ani jeden premier z eu nesiaha ani po pety.


Uto, 18.04.2023, 18:29
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Orbán je fenomén. Je 5-ty krát predsedom vlády. To už nie je náhoda, to nie sú zmanipulované voľby. On vie robiť politiku tak, že ho zvolia.

Fico to dosral vtedy, keď vyhral voľby po radičovej, lebo vtedy mali všetko v rukách. Vtedy si mal uvedomiť, že keby kus viac dal obyvateľstvu, tak by bolo všetko dobre. Ale už asi od dobroty nevedeli čo so sebou a ich pýcha ich dobehla.

Ale kým sa nezmení zákon aby poslanec, ktorý vystúpi zo strany, cez ktorú sa dostal do parlamentu, aby mu bol odňatý mandát, tak bude furt bordel.
Toto, čo teraz predviedol heger, že vystúpil z olajna, a založili si stranu v ktorej je plno ministrov, okrem toho sú bez podpory parlamentu, tak toto je svetový unikát, ak nie už rovno štátny prevrat. Ak by toto spravili ficovci, tak by tu bola sodoma-gomora, a teraz je ticho. Aspoň teraz fico vidí, že akú sprostosť spravil, keď odstúpil.
Ja si už neviem predstaviť, že čo za ľudia volili také kapacity ako kolára, matoviča, hegera, pročka, osuskiho, mne to pripadá, ako keby chceli upliesť z hovna bič. Ale pre mňa je najväčšie prekvapenie kotleba a jeho strana, nejak sa vyparili....


Uto, 18.04.2023, 19:45
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nepovedal by som,ze sa vyparili.Semtam este majci,ci nejaky iny z jeho strany volaco povie na jutub.Ide o to,ci ich skor nemazu,kedze mame tu liberalnu ''demokraciu''.A dost ich poskodili ''blsky'' co od majciho poodskakovali...aj ked si zato vo velkej miere moze sam.Zaujimave je,ze mu so fasistov nadavaju podporovatelia nacistickeho a zlodejskeho rezimu :shock: .
....co za ludia volili tie ''kapacity''....nuz,ludia podobneho ''charakteru'' ako tie ''kapacity'',rozlicne zlomyselne hracky prirody,plus ludia ktorym nazor utvaraju skorumpovane media a rozne ''celebrity'' a tak sa daju lahko ojebat....
fico odstupenim podla mna neurobil ziadnu sprostost.Skor mu ten prevrat prisiel ako na zavolanie a on si odstupenimi zachranil krk.Keby nebol odstupil,bol by nuteny robit rovnake svinstva ako robili igorovci(lebo lisabon :wink: ) a narod by teraz namiesto igora a eda nenavidel jeho.Takto si v klude v opozicii zvysoval piarko a kritizoval veci ktore by robil sam,keby bol premierom on.A igor je za chuja :-D
S blskami v parlamente mas pravdu...kazda ktora preskoci by mala prist o mandat.Ale hlavne by si mali strany platit sami clenovia,strana ktora by nemala aspon 10k clenov by sa nemohla volieb vobec zucastnit a financovanie mimovladok by malo byt kontrolovane tak,ako je zvykom v ''baste'' demokracie.


Uto, 18.04.2023, 21:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
https://www.youtube.com/watch?v=XRz43F2gVwc&t=4s
Musi to byt strasny pocit,ked si niekto musi povedat,ze /kua,naka ktoru sme my zalozili aby pre nas pracovala proti nasim protivnikom,teraz pracuje pre nasich protivnikov(ktori si drzo dovolia robit to co sme robili my :-D ) proti nam a to metodami,ktore sme my schvalili/ :-D ....sa divim,kolko ludi v komentaroch sa zas dava tym dvom robom ojebat :shock: .


Pia, 21.04.2023, 9:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
https://youtu.be/LY2jyqdeRog

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Sob, 22.04.2023, 19:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
[quote="bahno"]https://www.youtube.com/watch?v=XRz43F2gVwc&t=4s
Musi to byt strasny pocit,ked si niekto musi povedat,ze /kua,naka ktoru sme my zalozili aby pre nas pracovala proti nasim protivnikom,teraz pracuje pre nasich protivnikov(ktori si drzo dovolia robit to co sme robili my :-D ) proti nam a to metodami,ktore sme my schvalili/ :-D ....sa divim,kolko ludi v komentaroch sa zas dava tym dvom robom ojebat :shock: .[/quote]

Ja som to kus pozeral, ale pointa bude asi niekde inde ako to, že koľko robov koho ojebali.
Lebo mne sa tam javí ako fakt, že to bolo poukazovanie na to, čo vlastne hovorí aj zákon o tr. postupe a síce, že nezákonne získaný dôkaz nie je možné použiť pri rozhodovaní o vine.
Takže ak má niekto problém pochopiť, že 1+1=2 len za to, že to povedal opilec, hoci má pravdu, tak potom sa tu nemôžeme čudovať že čo sa to tu deje.
Skratka nevedomosť más je podstatou moci.


Ned, 23.04.2023, 22:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
.....nevedomost je podstatou.....pointa je v tom,ze niekto ma problem pochopit,ze ten ''opilec'' co teraz spravne vravi,ze 1+1=2 predtym vravel,ze 1+1=3, ba aj 3a pol :wink: .A ten niekto sa sam seba snazi presvedcit,ze ked sa ten ''opilec'' zas dostane k baru,tak mu zas nezacnu vychadzat ine vysledky.
....nezakonne ziskane dokazy.....jasne,ze zakonne sa ziadne nenajdu.Predsa ti co rozkradli republiku niesu idioti,aby po sebe nechali nejake dokazy.Na vsetko maju sebou vytvorene ''zakony'' :-D a sikovnych pravnikov,ktori vedia dobre ohybat paragrafy.Takze verit tomu,ze nejaky ''spasitel'' by toto vyriesil nejakou zakonnou cestou je naivne.Robovci kvicia hlavne preto,lebo terajsi mocipani porusili status quo a siahli na ''velkych chlapcov'',ktori sa dovtedy medzi sebou len rozpravali.To je cele.


Pon, 24.04.2023, 6:37
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Ja som to nemyslel na teba, tak sa nemusíš urážať. Vnímam to tak, že súčasní vládci si uvedomili, že pred voľbami nasľubovali toho viac ako robo a výsledkom je, že sa rozpadli sami a v podstate nesplnili nič. Rozviazanie rúk polície v takomto predstavení je zlé, lebo nezákonnosťou sa zákon nikdy nebude dať dodržiavať, a všetky ich prešľapy sú zaznamenané v spisoch, ktoré sa musia dlhé roky archivovať, takže nebude problém sa k nim vrátiť, ak to bude treba. Jedná sa o to, že v politike sa dajú robiť politické čachre machre ale vyšetrovanie upravuje zákon a tam sa z toho vykrútiť nedá. V politike sa vykrúcať dá do nekonečna lebo na to nie je zákon žiadny. Však stačí sa pozrieť, že čo spravil napr. heger - vystúpil z olana, založil nejakú novú stranu, kde sú spolu s ním aj ministri a to sú všetci po vyslovení nedôvery. Toto sa nedeje nikde inde, možno ani v nejakej bambusovej republike, len na Slovensku. Posunutie volieb skoro o rok po vyslovení nedôvery je úplný svetový unikát a aj tak si to odsúhlasili, lebo nie je nijaký zákon, ktorý by to výslovne upravoval. Teraz chápem, že čo mal prezident Kiska na mysli, keď tvrdil, že Slovensko je mafiánsky štát.


Pon, 24.04.2023, 10:50
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Odkial si vydedukoval,ze sa urazam :shock: ?Len som upresnoval,ze volici maju kratku pamet.Lebo podobne ako igor sluboval aj robo,ked sa dral ku korytu.Akurat on mal vyhodu,ze dokazal oblbnut viac volicov a tak sa jeho vlada nemusela skladat z takeho zlepenca ako igorovci.
Vypada to,ze si sa obsmietal okolo sudnictva a tak by si mohol vediet,ze slovne spojenie /zakonny postup/ a slovensko nejde dohromady uz od estebackeho prevratu v 89tom :wink: .
To plati pre vsetky poprevratove vlady.Takze jediny zakonny postup by bol vsetkych pozavierat a ukradnuty majetok zostatnit.Zakonnym postupom aky si predstavujes ty sa nedosiahne nic....to maju vsetky doterajsie vlady osefovane a dokazy su dokladne pozametane.
Akurat igorovci podlahli megalomanstvu a urobili to co nik pred nimi.... - zacali zavierat aj priamych poskokov tych,co tahaju za povrazky.Takze bud su naozaj tak opiti mocou,ze si nepripustaju,ze buduci poskokovia tych co tahaju za povrazky im mozu urobit to iste,alebo vedia daco,co my zatial nie.....teda,ze sa ziadni buduci poskokovia do vlady nedostanu :-D .

Toto som mal na mysli,ked som vravel,ze na ukrajine bojuju jedni hlupaci s holou ritou proti druhym hlupakom s holou ritou za cudzie zaujmy.
https://echo24.cz/a/HBzY2/zpravy-svet-r ... ne-stoupla
Nepocul som o ziadnom velkozlodejovi ktory ma plnu hubu ukrajiny ci ruska,ktory by za tu ukrajinu ci rusko osobne bojoval.No a u nas je to podobne.....velkozlodeji z jednej aj druhej strany maju plnu hubu demokracie(ktoru si samozrejme vykladaju po svojom) a hlupaci s holymi ritami by sa skoro pobili za tu ''demokraciu'',ktoru si ti velkozlodeji predstavuju kazdy inak.To je nase nestastie.


Pon, 24.04.2023, 11:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
"...SASKA: Ministerstvo životného prostredia podrazilo Slovákov, prezidentka musí konať..."

Diletantizmus, babráctvo, tragikomédia ???

https://www.hlavnespravy.sk/saska-minis ... at/3119030


Uto, 25.04.2023, 13:24
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Od risa to teda sedi :-D :smt126 .A pozeram,ze aj robo si s nim nieco slahol :shock: ....ukrajina v unii :shock: :smt126
https://www.hlavnespravy.sk/smer-sd-zvo ... in/3119460
Neviem ci chce,aby recepa rovno kleplo a zda sa mu,ze turecko pusta do unie malo ''obohacovacov''.

....sice po cesky,ale na slovac to sedi ako rit na serbel
https://www.necenzurujeme.cz/michal-mal ... dopad.html
....ten obrazok na konci clanku tych zlomyselnych hraciek prirody s tym malym dievcatkom by mal byt vystraha pre vsetkych,ktori este maju akytaky pud sebazachovy a chcu daco urobit pre svoje potomstvo.Aby nam v tejto prevratenej ''demokracii'' nenastolila ujacana mensina takychto posahancov,blaznov a fetakov taku totalitu,ze sa nam tato terajsia bude zdat ako raj na zemi.
Takze netreba pocuvat tohto cloveka...
https://www.obrodaslovanov.sk/pdf/Na-Sl ... -volby.pdf
...a volieb sa treba zucastnit.Lebo vymleti sympatizanti tej mensiny sa volieb zucastnia ako jeden muz a bude ich ovela viac ako 5%.
...menit nieco ignorovanim volieb....to je riadny snilek :-D .Na nejaku zmenu je este moc dobre a tak zatial mozme volbami menit len zlo za trocha mensie zlo.Len to,ci sme zvolili mensie zlo sa ukaze vzdy az po volbach.


Uto, 25.04.2023, 20:04
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Dnes som sa dočítal veľmi zlú správu.
Angličania dodali na ukrajinu granáty s ochudobneným uránom.


A ďalšia - vraj je zakázané mať Slovenskú zástavu na Devíne.

https://www.hlavnespravy.sk/ak-sa-sturo ... ni/3120302


Str, 26.04.2023, 11:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Mne v zapadnom kremli nejde to video,ale na tom obrazku chlapci nedrzia slovensku vlajku.....skor rusku a este naopak :wink: .
Kde si sa docital,ze briti dali ukrom tie uranove strely?Ak s tym svinstvom b udu ukri strielat na ruske uzemie,tak to rusi mozu povazovat za utok spinavou bombou a odpovedat maju cim.Mame sa teda na co ''tesit'' :( .


Str, 26.04.2023, 20:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
https://www.infovojna.bz/article/video- ... v-na-devin

https://cz24.news/ruske-jednotky-zacali ... 26-aprila/

https://cz24.news/londyn-posila-do-kyje ... -vojenske/


Str, 26.04.2023, 23:21
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron