Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 19.04.2024, 8:13
Dnes je piatok 19. apríla 2024, meniny má Jela a zajtra Marcel




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10511 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674 ... 701  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
.....Tak neviem,ci mu kazu naschval robit take nelogicke kroky,alebo co ho k tomu vedie....

Nevidíme do toho, nemáme informácie, vôbec nevieme čo sa tam deje, klame aj jedna aj druhá strana.


Ned, 24.04.2022, 21:49
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Nejakým zázrakom sa dajú nájsť na jublbe aj videá z druhej strany.
Tiež to asi nebudú úplne pravdivé videá, ale občas tam niektorý domáci riadne nadávajú na toho herca a hlavne na Azov, ako sa vedia hrdinsky brániť telami civilistov.
Skúste si nájsť na jublbe Patrick Lancaster, mal by to byť reportér z UK.

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Ned, 24.04.2022, 22:30
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Lankaster je dasa povedat Pan Novinar oproti drvivej vecsine presstitutov a jeho reportaze maju vahu.
Kedze prvou obetou v kazdej vojne je pravda,tak je jasne,ze klamu obidve strany a za pravdu sa nakoniec oznaci ta loz,ktoru povie vitazna strana.Tak to byva vzdy.Ale nejaky obraz si moze clovek utvorit aj teraz.
Na herca darmo nadavaju.On len hra svoju rolu(ktora sa mu asi velmi paci),ale reziser je niekto iny.
Je jasne,ze aj ukrajinci maju na situaciu rozne nazory....rovnako,ako mame aj my.Takze cast z nich bude za rusov,cast za ukrajincov a velmi malo ich je za seba.Rovnako,ako u nas.A tak ako u nas su jedni za fasistov....teda,po novom ''liberalov'',tak ini su za mafianov a zas len hrstka za narodniarov :smt139 .
A to este ta hrstka nema istotu,ze ti narodniari to myslia vazne.To by sa ukazalo,az keby vyhrali volby.


Pon, 25.04.2022, 14:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Zachytil som,ze rusi zavreli poliakom kohut na plynovode,lebo nezaplatili a vraj to iste caka aj bulharov.
Takze zacina ist do tuheho.Tu sa ukazuje tupost zapadnych politikov,ktori namiesto toho,aby najprv zohnali nahradne zdroje a potom zacali vrtat do rusa urobili pravy opak.A odseru to s volicmi(ktori si to zasluzia) tych tupcov aj ti,co tych tupcov nevolili.


Str, 27.04.2022, 7:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Nejde do tuhého, však europoslanci o tom rozhodli, takže treba to vnímať ako úspech činnosti europarlamentu.
Rusi len splnili to, čomu tlieskali v europarlamente.
Dokonca v tom netreba vidieť ani politiku, lebo to je obchod.
Keď europoslanci nechcú lacný ruský plyn, zrejme budú kupovať nejaký iný.
Však ani nás nikto nevie nanútiť aby sme kupovali nejaký tovar v obchode, ktorý nechceme, ideme do iného obchodu a kúpime tovar, ktorý chceme !
Otázka je, čo prinútilo vážených europoslancov aby prijali takéto opatrenie ?

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... oti-698669


Str, 27.04.2022, 12:46
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nieje problem kupit tovar ktory nechceme a ist nakupovat do ineho obchodu :wink: .Problem je kupit tovar,ktory ani v inom obchode nemaju a ten tovar je pre nas zivotne dolezity!A to bude nas problem,nie eu posrancov.Ti zo svojich 15 a viactisicovych platov nakupia aj v luxusnych obchodoch....ale co plebs s 500-600e platmi :smt139 ?A ten plebs tym tvorom v e-parlamente este tlieska :smt139 ....z toho vidno,aki su ludia uz zblbnuti.
Teraz zblbnutym ovcanom stacia k spokojnosti velkohube dristy nasich ''elit''....ale ono to rychlo pominie,len co zacne zima,hlad,nedostatok tovaru......To pojde ''solidarita'' bokom a v plnej nahote sa ukaze neschopnost unie reagovat na problemy.
eu posrancov nemuselo ani nic nutit....okrem par ludi je tam len samy odpad z celej unie a tak ma ich rozhodnutie vobec neprekvapilo.


Str, 27.04.2022, 20:30
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 25.11.2013, 8:17
Príspevky: 351
Bydlisko: Lučenecko
Odpoveď s citáciou
https://www.youtube.com/watch?v=1iPs6B0k0HQ

_________________
Nikdy sa nevzdávaj!
Toyota LC 95 3,4 V6 leštenka
Ex. Mitsubishi Pajero II 3,5 V6
Ex. Jeep Grand Cherokee WG stock
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME


Str, 27.04.2022, 20:47
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Bahno
však vieš, že som to písal maximálne ironicky. Ale plno takých informácií, že čo sa deje v europarlamente, tak sa von ani nedostanú a naše médiá sa akoby o to ani nezaujímali.

Mazurekov prejav na tom videu som pozeral asi tak do polovice, ale on asi rečnil v prázdnom parlamente, tam zrejme bolo minimum poslancov. Vôbec mi nejde do hlavy, že oni tam nemusia byť ? Tak to je fakt fajná robota, že tam nemusia byť.
Má potom zmysel tam opozičným poslancom vykrikovať ? Asi sú tam len kvôli príjmu.
Ja fakt neviem, že načo čakajú, už dávno mala opozícia šmariť tie poslanecké preukazy.
Aspoň to vyskúšať, že čo to spraví, však majú plno poradcov, právnikov, musia vedieť ako to spraviť. Miesto toho len trápne reči. Ale tu je už potreba skutkov. A Blaha každú chvíľu len vypisuje aby ľudia išli do ulíc, aby bránili Fica. Ale zatiaľ to yvzerá tak, že sa oni medzi sebou bijú - viď to nové obvinenie koaličného poslanca a Kollár už hneď robil tlačovky.


Str, 27.04.2022, 22:31
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
OGO píše:

Ja fakt neviem, že načo čakajú, už dávno mala opozícia šmariť tie poslanecké preukazy.

Obrázok

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Štv, 28.04.2022, 7:31
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,videa si nemozem pozret...az vecer doma.
Co sa deje v ep nam celkom dobre sprostredkovava jediny proslovensky poslanec Uhrik.Jasne,ze nase mainstrimove media to neukazuju...sak,/koho chleba jes/ :mrgreen:
Ale su aj ine media....
Nejaky pravnik emeritus (takze uz moze vykladat zakon celkom pravdivo :wink: ) vysvetloval,ze aj keby cela opozicia zlozila mandaty,nestane sa nic.Neviem co je na tom pravdy.Ale sam vies,ze dvaja pravnici dokazu zakon vylozit uplne protichodne a obidvaja to dokazu logicky obhajit.Takze zakon automaticky stoji za hovno a ide len o to,kto polozi tazsi mesec na ruku tej ''damy'' so zaviazanymi ocami.
Ze mazurek recni v prazdnom parlamente len ukazuje,co za haved si tam ovcania navolili.Ta haved uz mala byt davno vyhadzana od koryt,keby sa prijali zakony,co mavrhovali kotlebovci.A kym budu jebnuti ovcania volit takuto haved,nic sa nenapravi.Ono,mozno uz ani ziadne volby nebudu :smt139 ...po zime (ak rus ,alebo nase ''elity'' zavru kohuty) sa na nejake volby uz kazdy vysere.
Ako keby aj tito novi mocipani vedeli,ze dalsie volby uz nebudu a tak mozu smelo robit to,za co chcu sudit robertov.
Na robertoch sa mi paci,ze dostavaju ochutnat svoju vlastnu polievocku :smt023 ,ktoru tak dlho varili.Kazi to len skutocnost,ze im ju serviruju rovnake individua ako su oni.
Zastavil som sa na vypeckoch na motranse,cesi davaju reportaze o obvinovani robov a dali aj zaznam z pohrebu krvavej madly,ktoru si konecne vzal cert :smt023 .Z 10-12 mladych kolegov v restike nik nevedel o koho sa jedna :cry: .Takych volicov propaganda lahko oblbne...a ked som pocuval ich kecy o tom,ako davame rusom na picu,ked od nich nevezmeme plyn.....nojo,zima a prazdne regaly vela ovcanom otvori oci :smt139 .
...ze sa aj tito novi biju je logicke....pri jednom koryte je privela svin z rozlicnych vrhov.A kazda nenazranejsia ako druha.


Štv, 28.04.2022, 9:02
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Nuž hej...


Naposledy upravil OGO dňa Štv, 28.04.2022, 14:22, celkovo upravené 1



Štv, 28.04.2022, 11:18
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nuz,ten ''nejaky''emeritny pravnik=byvaly ustavny sudca,ci co to bol drgonec o tom hadam volaco vie :smt139 .
Ked vysvetloval ''vyhodnost'' zmluvy s amikom,tak som mu celkom veril a tak neviem,ci o tych mandatoch kecal.
Takze sa da povedat,ze sa vyzna.
Na druhu stranu...aj harabin sa vyzna a ten vravi opak toho,co drgonec.Takze sa sice vyznaju obidvaja,ale vravia protichodne vyklady zakona.Kto ma pravdu?
Pre mna je doveryhodnejsi drgonec.To,ze harabin povyhraval sudy nieje ziadny dokaz jeho charakteru,ale to len dokazuje,ze vie lepsie prekrucat paragrafy,ako jeho protivnici.
Porovnavas nase ''pravo'' s vyhlaskou.To sedi.Vsetci vieme,ze na cervenu sa nejazdi a pred stopkou sa stoji.Ale aj tak niekto prejde na cervenu,niekto nezastane na stopke.No a potom niektorych z nich dojebe polis,ale zasa niekto dojebe polisa,ktory si dovolil dojebat ''rovnejsieho'' sudruha ktory presiel na cervenu,ci nezastal na stopke.Takze ked sa prekracuju zakony,ktore sa nedaju vysvetlovat viacerymi sposobmi(cervena,stopka),co potom zakony,ktore sa na viac sposobov vysvetlit daju?
Takze je v ustave jasne napisane,ze ked sa poslanci opozicie vzdaju mandatov,tak vlada musi padnut?


Štv, 28.04.2022, 12:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Bahno - cit - Takze je v ustave jasne napisane,ze ked sa poslanci opozicie vzdaju mandatov,tak vlada musi padnut?

Ja som to tu už minule písal, zbytočne sa opakovať, pokiaľ to nechápeš.
A nie poslanci opozície ale poslanci všeobecne !
A nie vláda ale NRSR !
Napokon mne nemusíš veriť, otvor si ústavu a naštuduj si to.

Cit 2: ...Vsetci vieme,ze na cervenu sa nejazdi a pred stopkou sa stoji.Ale aj tak niekto prejde na cervenu,niekto nezastane na stopke.No a potom niektorych z nich dojebe polis,ale zasa niekto dojebe polisa,ktory si dovolil dojebat ''rovnejsieho'' sudruha ktory presiel na cervenu,ci nezastal na stopke....

To by chcelo konkrétny príklad, bez toho to sú len krčmové drísty.

Cit 3: .... co potom zakony,ktore sa na viac sposobov vysvetlit daju?...

To je šikovnosť právnika. O to ľahšie sa mu pracuje, čím je protivník blbší.
Môže sa zdať, že sa zákony dajú vysvetliť na viac spôsobov, ale to znamená, že tie zákony je potrebné skvalitniť.
A práve od toho sú tam naši poslanci, zákonodarný zbor, ktorý to má v náplni práce.
Oni sú za to platení !!!
Akí kvalitní, vzdelaní poslanci, také kvalitné zákony.
Pokiaľ si tam voliči navolia poslancov, ktorí nie sú dostatočne vzdelaní, budú produkovať nekvalitu. Nič nového pod slnkom...


Štv, 28.04.2022, 14:31
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Pozeram,ze si nestojis za slovom a mazes co si napisal.Potom z mojho prispevku nieje jasne na co reagujem.Zacinas sa chovat ako pravnik a to mi je proti srsti a tak debatu s tebou po tomto prispevku koncim :smt156 .
Cit. 1,studovat to nebudem,kedze sa na tom nezhodnu dvaja renomovani pravnici,tak ja by som nad tym zbytocne stracal cas.
Cit.2....to by chcelo konkretny pripad :smt126 ....kde zijes?Takych konkretnych pripadov je plna rit.Skus sa opytat znamych polisov,kolkokrat boli pojebani sefom za ''buzeraciu rovnejsieho'' sudruha.Samozrejme,ak robia vypalnikov na cestach :wink: ....ti,co sedia v kancloch sa do konfliktu s ''rovnejsim'' sudruhom nedostanu.
Cit.3....To nieje sikovnost pravnika,ale nahovno zakon,ktory sa da presibanejsim pravnikom zneuzit.A tak sa zneuziva vo velkom,ako sme toho svedkami.Dobry zakon by sa na viac sposobov vylozit nedal.Lenze zakony su naschval napisane takto nahovno.A tak zlocinci co sa dostali k moci po hadraku a rozkradli a znicili republiku nesedia ani nevisia,ale vyvaluju sa pri svojich plnych korytach.
Vzdelanost poslancov s kvalitou zakona nema nic spolocne.Poslanec je tam nato,aby zodvihol ruku za zakon ktory mu prikazu schvalit,nie o nom premyslat.Ked by zacal premyslat,mohlo by sa stat(stalo by sa),zeby ho od koryta vykopli.A to si maloktory dovoli riskovat.....kde by zarobil take prachy pri takej fluktuacii aku maju v parlamente?Sak z normalnej roboty by ho vykopli po tyzdni.Takze schvalovanie zakonov bude pokracovat osvedcenym sposobom.....cim neprehladnejsi zakon,tym lepsi pre roznych zlocincov ci uz z vlady,ci zo ''spravodlivosti''.To by sa zmenilo len vtedy,ked by nastala doba v ktorej platili kony,tzn.,musel by sa schvalit nie vecsinou pritomnych posrancov,ale musel by sa schvalit vsetkymi.


Štv, 28.04.2022, 19:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou


Tak s mazurekom sa da suhlasit skoro vo vsetkom.Akurat nevidim problem v zavreti robertov.Skor sa mi zda,ze malo byt zavretych ovela viac.Lebo ich netreba vnimat ako momentalnu opoziciu(ze su v opozicii je logicke),ale treba ich vnimat ako zlocincov a podla toho s nimi aj jednat.Sa mi pacil navrh zakona,co raz dali kotlebovci.Ze politici by mali byt priamo zodpovedni za svoje rozhodnutia aj svinstva a nie sa skryvat za imunitu.Samozrejme im to nepreslo.Bol by som zvedavy,ci by rovnaky zakon pretlacili,keby mali vecsinu v parlamente.Takto je to 50:50....


Štv, 28.04.2022, 20:07
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10511 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674 ... 701  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: