Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 24.04.2024, 23:23
Dnes je streda 24. apríla 2024, meniny má Juraj a zajtra Marek




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
pampuch131 píše:
Tibik,za to čo sa tu deje môžu ľudia ktorí túto čvargu volili a teraz sa k tomu ani nepriznávajú.
:smt151 :smt023 :smt156 plny suhlas,, a clovek by si ani neuvedomil ze kolko kktov zije v nasej krajine a tu je vysledok!!!

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 07.11.2021, 13:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Tak dnes som pozeral v TV diskusie a síce Naď a Kaliňák a Fico s Kolíkovou.
Dlžno povedať, že som nedopozeral ani jednu reláciu.
Čo chcem povedať ?
Som veľmi prekvapený, že sa taký skúsený politik ako Kaliňák sa nechá vmanipulovať do slovnej roztržky s Naďom. Ja som si myslel, že za tie roky, čo je v politike už by mal vedieť, že ako reagovať, akým štýlom. To čo predviedol aj jeden aj druhý, to nie je úroveň, to je krčmová úroveň. Skákať si navzájom do reči, osočovať sa, odkláňať sa od tém...dokonca som mal pocit, že moderátor miesto toho aby reláciu moderoval, tak miesto toho akoby tie škriepky podporoval, síce občas zasiahol, lebo videl, že už sa to vymkýna spod jeho moderovania.

Veľmi sa čudujem politikom, že sa nejdú školiť k nejakému mediálnemu poradcovi alebo rovno k psychológovi, lebo možností ako s úsmevom na tvári znemožniť súpera je veľa. No a miesto toho sme videli krčmovú debatu.

V druhej debate sa už zdalo, že Fico ako-tak vyzrel na nich, lebo viac-menej bol kľudný a pomerne slušný, a tiež povedal niekoľko takých vecí, na ktoré Kolíková nevedela seriózne reagovať. Ale aj v tomto prípade som mal pocit, že moderátor nahráva Kolíkovej, a Ficovi viac skákal do reči. Teda do doby, kým som to už prestal sledovať. Lebo som nedosledoval ani jednu reláciu.

Som veľmi prekvapený z prejavu týchto politikov.
Ten Naď ten vystupuje z pozície sily, pozície postavenia. Ja som pozeral niekoľko jeho tlačoviek, kým nebol minister, tak evidentne mu teraz tá funkcia dodáva na prejave.

Veľmi ma prekvapilo, že moderátori akoby nechápali, že nahrávanie opozície a následné zverejnenie nahrávky vybraným médiám je trestný čin ako bič ale alebo i napriek tomu len si húdli to svoje. Takže teraz neviem, či svoje právne nevedomie len predstierajú alebo sú v tom fakt takí sprostí ako to ukazujú. A tiež som veľmi prekvapený, že sa novinári akoby vôbec nezaujímali o kauzy súčasnej vlády, akoby neexistovali, stále sa venujú len a len kauzám Smeru, hoci už vyše rok a pol sú v opozícii.

Keby hociktorý z týchto politikov sa kus zamyslel, a hlavne by zapracoval na svojom prejave, tak by bol omnoho – omnoho presvedčivejší. A to nehovorím o tom, že by svojho súpera vybodoval s úsmevom na tvári v priamom televíznom prejave.


Ned, 07.11.2021, 21:41
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Ja som pozrel chvíľu tiež Fica s Kolíkom, Naďa s Kalim som nevidel.
Inak Naď je bývalá podržtaška Fica, asi preto je taký smelý a rýpe. Ale to nič nemení na tom, že je to FALUS.

Kolíková bola úplne trápna, nikto nechce jej "reformu", tak sa chodí vyplakať do médií.


Neviete, kedy losujú tie farby okresov? Chcel som si natipovať, ale vždy prešvihnem termín :smt126

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Ned, 07.11.2021, 23:19
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Tomáš V - mrT píše:
J

Neviete, kedy losujú tie farby okresov? Chcel som si natipovať, ale vždy prešvihnem termín :smt126
https://bratislava.zoznam.sk/tieto-okresy-maju-zolika-velke-zatvaranie-ich-necaka-aky-je-dovod/ teraz vyrologovia nasu mapu takto vymalovali,, kuva,, kedy im dojdu tie fixky??? :-D alebo farebne pastelky???

https://bratislava.zoznam.sk/tieto-okre ... -je-dovod/

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 08.11.2021, 11:37
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Nieco co doslo meilom,,, ale zaujimave.. :smt151



Bratislava 7. novembra 2021 (HSP/Foto:TASR/AP-Patrick Semansky)
Je nedeľa, pre kresťanov, ktorých zrejme ešte stále je v našej spoločnosti väčšina, posvätný Dies Domenica, Deň Pána, počas ktorého mnohí z nich navštevujú kostoly, a viacerí z nich by chceli tak nerobiť, ale bránia im v tom obmedzujúce opatrenia, ktoré sú v týchto časoch prijímané.
Vypočujme si preto slová bývalého apoštolského nuncia, to znamená vyslanca Svätej stolice v USA, arcibiskupa Carla Mariu Vigana, dostupné na internete:
„Takzvaná núdzová pandémia bola využitá ako falošná zámienka na zavedenie očkovania a zeleného pasu v mnohých štátoch sveta, a to simultánne a koordinovane. A súčasne cirkevné autority zachádzajú tak ďaleko, že odsudzujú tých, ktorí sa odmietajú dať očkovať experimentálnym génovým sérom s neznámymi vedľajšími účinkami, ktoré neposkytuje žiadnu imunitu proti vírusu. Nehovoriac o morálnych dôsledkoch súvisiacich s prítomnosťou genetického materiálu pochádzajúceho z potratených plodov, čo je pre katolíka samo osebe viac ako dostatočný dôvod na odmietnutie vakcíny.
Vystavujú populáciu experimentom bez vedeckého základu, a to i tvárou v tvár dôkazom o neúčinnosti vakcíny a škodách, ktoré spôsobuje tým, ktorí ju prijali,“ pokračuje Vigano.
„A rovnako tak je zrejmé, že cirkevná hierarchia, pokiaľ sa prepožičala na podporu tohto masakru plánovaného na globálnej úrovni, je spolupáchateľkou zločinu proti ľudskosti a ešte viac veľmi ťažkého hriechu proti Bohu. Túto zločinnú spoluúčasť môžu všetci vidieť a dokazuje ju i Bergogliova vtieravá očkovacia kampaň, ktorá chce morálnym vydieraním vnútiť každému očkovanie experimentálnym genetickým génom. V posledných dňoch zašiel tak ďaleko, že do tejto hanebnej propagandy zapojil aj kardinálov a biskupov. I oni nesú zodpovednosť za ťažký zločin proti ľudskosti.
V žiadnom prípade nemôžeme akceptovať podávanie experimentálnych génových sér, pri výrobe ktorých boli usmrtené deti v treťom mesiaci tehotenstva. Ich krv by padla na tých, ktorí séra vyrábajú, rovnako ako na tých, ktorí ich vnucujú, a na tých, ktorí ich prijímajú.
V žiadnom prípade by nemalo byť tolerované, aby sa pseudopandémia, ktorej obetí je menej, ako obetí údajných vakcín, stala alibizmom na zavedenie kontrol a obmedzovanie prirodzených slobôd a občianskych práv,“ varuje Vigano.
„Pretože toto je absurdita toho, čo sa rok a pol deje. Reakcia na sezónnu chrípku spočívala v zákaze účinnej liečby a zavedenie experimentálnych terapií s novými génovými technológiami, ktoré neliečia následky vírusu, ale spôsobujú genetické modifikácie a vedľajšie účinky, srdcové infarkty a zápaly srdcového svalu, úmrtie ľudí inak zdravých, alebo ktorí by sa mohli zotaviť pomocou dostupnej liečby.
A k tomu sa ako pekelný rituál pridáva použitie génového séra, vyrobeného z potratených plodov, akoby chceli s novým zvratom v zdraví obnoviť ľudské obete pohanov a uzmieriť nadchádzajúci Nový poriadok životmi nevinných. A zatiaľ čo kresťanský krst očisťuje dušu od hriechu a robí nás synmi Božími v svojom posvätnom charaktere, satanský krst označuje tých, ktorí ho prijímajú, znamením šelmy. Prečo sú katolíci schopní podstúpiť vakcináciu ako druh satanského krstu bez akýchkoľvek výčitiek svedomia, zostáva otázkou, na ktorú treba dať odpoveď.
Chcel by som posilniť srdcia všetkých tých, ktorí ma počúvajú, slovami, ktoré som už mnohokrát vyslovil. K nájdeniu pokoja stačí opakovať slová nášho Pána – a brány pekelné ju nepremôžu. Sú to slová, ktoré dobre poznáme, a na základe nich vieme, že konečné víťazstvo patrí Bohu. Nebojte sa tých, ktorí zabíjajú telo, dušu zabiť nemôžu. Radšej sa bojte toho, ktorý môže dušu i telo zahubiť v pekle.“
Toľko arcibiskup, bývalý nuncius v USA, Carlo Maria Vigano. Prajeme pokojný nedeľný deň.
Dáša Vanečková

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 08.11.2021, 18:52
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Nieco co doslo meilom,,, ale zaujimave.. :smt151



Bratislava 7. novembra 2021 (HSP/Foto:TASR/AP-Patrick Semansky)
Je nedeľa, pre kresťanov, ktorých zrejme ešte stále je v našej spoločnosti väčšina, posvätný Dies Domenica, Deň Pána, počas ktorého mnohí z nich navštevujú kostoly, a viacerí z nich by chceli tak nerobiť, ale bránia im v tom obmedzujúce opatrenia, ktoré sú v týchto časoch prijímané.
Vypočujme si preto slová bývalého apoštolského nuncia, to znamená vyslanca Svätej stolice v USA, arcibiskupa Carla Mariu Vigana, dostupné na internete:
„Takzvaná núdzová pandémia bola využitá ako falošná zámienka na zavedenie očkovania a zeleného pasu v mnohých štátoch sveta, a to simultánne a koordinovane. A súčasne cirkevné autority zachádzajú tak ďaleko, že odsudzujú tých, ktorí sa odmietajú dať očkovať experimentálnym génovým sérom s neznámymi vedľajšími účinkami, ktoré neposkytuje žiadnu imunitu proti vírusu. Nehovoriac o morálnych dôsledkoch súvisiacich s prítomnosťou genetického materiálu pochádzajúceho z potratených plodov, čo je pre katolíka samo osebe viac ako dostatočný dôvod na odmietnutie vakcíny.
Vystavujú populáciu experimentom bez vedeckého základu, a to i tvárou v tvár dôkazom o neúčinnosti vakcíny a škodách, ktoré spôsobuje tým, ktorí ju prijali,“ pokračuje Vigano.
„A rovnako tak je zrejmé, že cirkevná hierarchia, pokiaľ sa prepožičala na podporu tohto masakru plánovaného na globálnej úrovni, je spolupáchateľkou zločinu proti ľudskosti a ešte viac veľmi ťažkého hriechu proti Bohu. Túto zločinnú spoluúčasť môžu všetci vidieť a dokazuje ju i Bergogliova vtieravá očkovacia kampaň, ktorá chce morálnym vydieraním vnútiť každému očkovanie experimentálnym genetickým génom. V posledných dňoch zašiel tak ďaleko, že do tejto hanebnej propagandy zapojil aj kardinálov a biskupov. I oni nesú zodpovednosť za ťažký zločin proti ľudskosti.
V žiadnom prípade nemôžeme akceptovať podávanie experimentálnych génových sér, pri výrobe ktorých boli usmrtené deti v treťom mesiaci tehotenstva. Ich krv by padla na tých, ktorí séra vyrábajú, rovnako ako na tých, ktorí ich vnucujú, a na tých, ktorí ich prijímajú.
V žiadnom prípade by nemalo byť tolerované, aby sa pseudopandémia, ktorej obetí je menej, ako obetí údajných vakcín, stala alibizmom na zavedenie kontrol a obmedzovanie prirodzených slobôd a občianskych práv,“ varuje Vigano.
„Pretože toto je absurdita toho, čo sa rok a pol deje. Reakcia na sezónnu chrípku spočívala v zákaze účinnej liečby a zavedenie experimentálnych terapií s novými génovými technológiami, ktoré neliečia následky vírusu, ale spôsobujú genetické modifikácie a vedľajšie účinky, srdcové infarkty a zápaly srdcového svalu, úmrtie ľudí inak zdravých, alebo ktorí by sa mohli zotaviť pomocou dostupnej liečby.
A k tomu sa ako pekelný rituál pridáva použitie génového séra, vyrobeného z potratených plodov, akoby chceli s novým zvratom v zdraví obnoviť ľudské obete pohanov a uzmieriť nadchádzajúci Nový poriadok životmi nevinných. A zatiaľ čo kresťanský krst očisťuje dušu od hriechu a robí nás synmi Božími v svojom posvätnom charaktere, satanský krst označuje tých, ktorí ho prijímajú, znamením šelmy. Prečo sú katolíci schopní podstúpiť vakcináciu ako druh satanského krstu bez akýchkoľvek výčitiek svedomia, zostáva otázkou, na ktorú treba dať odpoveď.
Chcel by som posilniť srdcia všetkých tých, ktorí ma počúvajú, slovami, ktoré som už mnohokrát vyslovil. K nájdeniu pokoja stačí opakovať slová nášho Pána – a brány pekelné ju nepremôžu. Sú to slová, ktoré dobre poznáme, a na základe nich vieme, že konečné víťazstvo patrí Bohu. Nebojte sa tých, ktorí zabíjajú telo, dušu zabiť nemôžu. Radšej sa bojte toho, ktorý môže dušu i telo zahubiť v pekle.“
Toľko arcibiskup, bývalý nuncius v USA, Carlo Maria Vigano. Prajeme pokojný nedeľný deň.
Dáša Vanečková

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 08.11.2021, 18:52
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Ja si myslím, že problém v cirkvi je v tom, že už nemôžu ľudí upaľovať za neposlušnosť ako v stredoveku. Ľudia sa báli pindať, lebo ináč svetá inkvizícia už mala nachystané polienka na vatru a už sa upaľovalo jedna radosť.
Teraz pomaly vychádza najavo, čo za „kapacity“ boli aj sú v svetej cirkvi, ale ľudia sa ešte stále boja pindať, lebo sa boja, že ich pánbožko potrestá. Pánbožko ako sa zdá, netrestá nikoho, lebo ináč by musel v prvom rade si podať pedofilné bratstvo etablované v cirkci a keďže tam nedochádza k nejakému očistnému procesu, plno poškodených tými orgiami môžu nadobudnúť pocit, že na nich pánbožko zabudol. Žijeme dobu, kedy sa pekné slová dobre počúvajú ale už je potreba aj činov. No a tých niet. A tu to aj končí.

Včera som pozeral preteky formula 1 v Mexiku. Ešte viac ako preteky ma zaujalo to, že tam bolo divákov do aleluja, hlava na hlave. Ako kedy kamera zabrala na divákov v hľadisku, kukal som kukal ale nevidel som tam žiadne rúška. Keď boli zábery do boxov, tak tam bolo vidieť, že rúška majú, čomu ale nerozumiem, že prečo samotní diváci nemali rúška. Tak je pandémia alebo nie je pandémia ? Ináč dneska som sa dočítal, že celkový počet divákov počas posledného pretekárskeho víkendu dosiahol číslo 345 694. Okruh s dĺžkou 4 304 metrov po monackej trati druhým najkratším okruhom v kalendári F1. Tak si predstavte, že na takej malej ploche sa behom víkendu vystrieda 345 694 divákov, t.j. tých, čo si kúpili lístky no ale tam je navyše plno obslužného personálu, bezpečnostné sôužby, traťový maršali, mechanici, zdravotníci....tan počet je vyšší.
No a kde je pandémia ????


Pon, 08.11.2021, 21:16
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Ja si myslím, že problém v cirkvi je v tom, že už nemôžu ľudí upaľovať za neposlušnosť ako v stredoveku. Ľudia sa báli pindať, lebo ináč svetá inkvizícia už mala nachystané polienka na vatru a už sa upaľovalo jedna radosť.
hahah keby to aj dnes platilo,, vies kolko ludi by bolo upalenych? teda poslancov ministrov atd, nedstihali by sme robit vatry :-D :-D :-D :-D :-D

No a kde je pandémia ????
ta je tu na Slovaci :-D :-D :-D :-D :-D :-D podla nasej vlady

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 08.11.2021, 23:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Verit na bozie mlyny mozu len ''veriaci'' s totalne vymytymi mozgami,ktore im za tie starocia vymyla cirkev.Panbozko sa na trestanie grazlov moze akurat tak vysrat.Ved podla biblie stvoril ludi k obrazu svojmu,nie?Tak v prvom rade by musel nakopat do prdele sam seba, ze co to stvoril za monstrum :smt139 .
No a pandemia je tiez len v hlavach ludi,ktorym pre zmenu zas vymyli mozgy ''elity'' a im patriace media a poskokovia v bielych plastoch.Tak,ako sa ludia bali bozieho trestu,tak sa teraz boja kovidu.A o to ide.Zasiat ludom do hlav strach,aby sa dali lahko ovladat.Tak to robila cirkev a tak to teraz robia tie ''elity''.


Uto, 09.11.2021, 9:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Bahno, to je až komické aké bludy tu píšeš :)
Neprehnal si to dnes s pivom?

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Uto, 09.11.2021, 21:31
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 25.11.2013, 8:17
Príspevky: 353
Bydlisko: Lučenecko
Odpoveď s citáciou
Nicholsonová položila otázku aký prínos pre Slovensko predstavuje Rusko! Komentár Artura Bekmatova. ODPOVEĎ LUCII NICHOLSONOVEJ.
Ja sa pokúsim pani europoslankyni odpovedať slušne a veľmi jednoducho. Tak, aby to pochopila.
Vážená pani europoslankyňa, strategické máme od Ruska tieto veci:
PLYN
90% plynu dovážame a väčšinu z neho práve z Ruskej federácie. Ak prídete z Bruselu domov a zapnete si plynový sporák, bude v ňom ruský plyn. Ten živí aj štátny podnik Slovenský plynárenský priemysel a jeho dcérsku spoločnosť Eustream. Ďalej za tranzit ruského plynu cez územie SR inkasujeme od ruskej strany ročne okolo 600 miliónov eur.
ROPU
Ropovodom Družba priteká na Slovensko takmer všetka ropa. Keď sa vrátite domov z Bruselu, choďte si zabicyklovať do Ružinova. Uvidíte tam rafinériu Slovnaft, ktorá spracováva ruskú ropu do benzínu, nafty a ďalších produktov. Túto ropu do Slovnaftu priváža štátny podnik Transpetrol.
ŽELEZNÚ RUDU
Ak náhodou niekedy zavítate do Košíc, najväčší miestny podnik US Steel s 10 000 zamestnancami spracováva železnú rudu, ktorú dovážame z dvoch miest – z Ukrajiny a z Ruska (z oblasti Kursku, Belgorodu a Voronežu). Import sa realizuje prostredníctvom lokomotív štátneho ZSSK Cargo zamestnávajúceho 5000 zamestnancov. Táto spoločnosť nazvala import železnej rudy „chrbtovou kosťou nákladnej dopravy na Slovensku“.
JADROVÉ PALIVO
Obe jadrové elektrárne Mochovce i Jaslovské Bohunice produkujú elektrickú energiu z jadrového paliva, ktoré importujeme z Ruskej federácie. Keď si nabudúce v bratislavskom byte zapnete nejaký spotrebič, tak pravdepodobne pôjde na elektrinu vyrobenú z ruského jadrového paliva.
OSLOBODENIE
Keď sa najbližšie vrátite z Bruselu do Bratislavy, vyjdite si v centre mesta Puškinovými schodmi na Slavín. Je tam pochovaných 6 845 sovietskych vojakov. To je cena zaplatená za naše oslobodenie. Náš večný dlh, ktorý nikdy nebudeme môcť splatiť, ale ktorého splatenie od nás ani nikto nežiada. Tieto obete – tisíce chlapov, najmä z Ruska, ale aj Ukrajiny, Kaukazu či strednej Ázie, nie sú obetou komunistickej Moskvy, alebo Putinovho Ruska. Je to súčasť obety, ktorú podstúpili národy bývalého ZSSR za nás všetkých. Za to, aby sme sa spolu s Poliakmi a Bulharmi nemuseli tisnúť v polozemľankách na Ďalekom východe, zatiaľ čo si Nemci, Rakúšania či severania budú užívať veľkorysý lebensraum. Za to, aby ste aj Vy mohli dnes s kolegami z Nemecka, Švédska či Dánska rokovať ako rovný s rovným.

_________________
Nikdy sa nevzdávaj!
Toyota LC 95 3,4 V6 leštenka
Ex. Mitsubishi Pajero II 3,5 V6
Ex. Jeep Grand Cherokee WG stock
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME


Str, 10.11.2021, 18:44
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Perfektny clanok :smt023 !Sice ho ta .... nepochopi,ale napisany je dobre.Len ta posledna veta je hovadina.
Luther,v com nemam pravdu?Ze to vidim inak ako ty,to este neznamena,ze to musi byt blud.Piva vypijem 2-3 za mesiac...tak by sa to nemalo dako prejavovat :wink: .


Str, 10.11.2021, 20:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Luther,v com nemam pravdu?Ze to vidim inak ako ty,to este neznamena,ze to musi byt blud.Piva vypijem 2-3 za mesiac...tak by sa to nemalo dako prejavovat :wink: .

Blud je to preto, že si z biblie vyberáš len to čo sa Ti hodí, aby si mohol špiniť.
Keď tomu nerozumieš/nechceš rozumieť, tak aspoň nepíš hlúposti.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Str, 10.11.2021, 20:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ale z biblie si predsa kazdy vybera to,co sa mu hodi!Dokonca aj dvaja nepriatelia si z nej vyberu kazdy svoju pravdu a obidvaja ju podla biblie budu mat.Takze ja by som skor povedal,ze ty si z nej nevyberas to,co nechces :wink: .A neodpovedal si mi,ze aky blud som napisal v tom mojom vyblitku :wink: .
Ja sa nesnazim spinit bibliu.....rovnako uznavam,ze islamisti veria koranu,zidia tore.....ale vsetko su to knihy napisane na ovladanie mas.Podla kazdej z nich mozes zabijat,okradat...pozeraj nato trocha s nadhladom a humorom :wink: .


Str, 10.11.2021, 22:42
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
K tej Nicholsonovej a ostatným rýchlokvaseným politikom.

Problémom týchto rýchlokvasených politikov je to, že sa dostali pomocou volieb do parlamentu, do vlády a podobných inštitúcií, kde evidentne nie sú žiadne kritériá pre zastávanie funkcie.
Tak sa môže stať, že sa takáto osoba vyjadruje k veciam, o ktorých nemá ani poňatia ale vzhľadom k tomu, že je na funkcii, tak sa dostáva do médií no a ľudia si povedia – bude to tak, lebo to povedala pani Nikolsonová...
No ale nie je to tak, lebo napr. konkrétne pani Nikolsonová do dnešného dňa hodnoverne nepreukázala svoje vzdelania, resp. kde sa dopracovala vďaka svojmu vzdelaniu.
Tak sa môže stať, že k úzko špecializovaným problémo v zdravotníctve vyjadruje matovič, ktorý v podstate nedokázal sám napísať ani vlastnú diplomovku. Alebo pani jeremiášová, ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie je vyštudovaná bábkoherečka ale čo úradne uvádza ako magisterské a doktorandské štúdium v umeleckom odbore divadelné umenie. No a takýchto figúr je momentálne plno na vysokých pozíciách, okrem toho majú potrebu sa k všetkému vyjadrovať, najlepšie cez médiá a pred kamerami.

Pokiaľ nebudú potrebné prísne odborné kritériá na zastávanie vysokých štátnych funkcií, tak tam sa budú objavovať plagiátori, podvodníci, osoby s kriminálnym pozadím a pod. Je len na nás, či budeme verim tým ich rečiam.

Luther
Neviem ako veľmi máš naštudovanú bibliu, keď píšeš, že Bahno špiní a vyberá si to, čo sa mu hodí.
Ja osobne veľmi rád diskutujem na témy z biblie, a preto v minulosti som osobne konzultoval niektoré otázne veci s vtedajším našim farárom, ktorý bibliu študoval profesionálne, a aaby som si to vedel kus porovnať, tak obdobnú debatu som mal s ďalším farárom ale z neďalekej dediny. Boli to pre mňa podnetné debaty a samotní faráti vyjadrili pozitívne počudovanie nad tým, že som sa aktívne zaujímal o veci z biblie.

O biblii sa hovorí aj to že je svätá a že je pravdivá.
Čiže to, čo je tam napísané, že je všetko pravda, od Á po Zet.
Lenže v tej biblii je jednoznačne napísané, že boh mal aj synov a títo synovia úplne bežne sexovali s ľudskými dcérami ! Stačí si dohľadať v tom to vlákne som o tom písal asi pred rokom. Keď máme bibliu chápať ako pravdivý dokument, tak musíme prijať za pravdu aj to čo som teraz napísal a síce obšťastňovanie ľudských dcér božími synmi !
Ty ako vnímaš túto vec ? Aký máš na to názor ?

Aby si to nemusel hľadať, tak som to vykopíroval - Biblia - Sväté písmo - Kniha Genezis Gn 6, 1-22

„...........1 Keď sa ľudia začali na zemi množiť a keď sa im narodili dcéry, 2 Boží synovia videli, že ľudské dcéry sú pekné, a brali si z nich za ženy, koľko len chceli. 3 A Pán povedal: „Môj Duch neostane dlho v ľuďoch (pre ich poblúdenie), lebo sú len telo. Ich dní bude iba stodvadsať rokov.“ 4 V tom čase boli na zemi obri - ba aj neskôr -, a keď Boží synovia obcovali s ľudskými dcérami, ony im rodili obrov. To sú hrdinovia dávnych čias, slávni mužovia......“


Str, 10.11.2021, 22:50
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: