Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 0:13
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Nezabudol, je to tu písané v každom druhom príspevku.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pia, 12.11.2021, 16:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
cit. Luther..... Prečo nehovoríš aj o tom, koľko ľudí cirkev zachránila? Či to sa už nehodí do konceptu?.....

Preto nehovorím o tom, že koľko ľudí cirkev zachránila, lebo to neviem.
Z novodobých dejín sa o počte zachránených ľudí dá dozvedieť zo štatistík napr. zdravotnej záchrannej služby, hasičov, horskej záchrannej služby a pod.
Neviem, či aj cirkev vedie svoje štatistiky o počtoch zachránených ľudí.
Ak máš ty o tom nejaké zdroje, tak ich sem napíš, prečítam.
Neviem o akom koncepte píšeš, pomenuj.
Ináč nechápen, načo spomínaš cirkev, tu je reč o viere a nie cirkvi.
Cirkev je normálna klasická organizácia, ktorá zamestnáva ľudí, t.j. jej zamestnanci sú platení za svoju činnosť. Neviem, čo všetko majú v náplni práce ale mätie ma, že je ich veľa typov, napr. katolíci, evanjelici, babtisti, spolok bratov kapucínov, protestanti, luteráni, kalvinisti, reformisti, anglikanisti... a čojaviem čo ešte. Prekvapuje ma to, lebo ak má byť jeden Boh, načo je tak veľa cirkví ?


Pia, 12.11.2021, 18:24
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
cit. Luther..... Prečo nehovoríš aj o tom, koľko ľudí cirkev zachránila? Či to sa už nehodí do konceptu?.....

. Prekvapuje ma to, lebo ak má byť jeden Boh, načo je tak veľa cirkví ?


OGO, cirkev vela ludi zachranilo aj pocas vojny,, skryvaly zidov ciganov a aj radovych bielych kade kde v kostoloch, ich pivnic, katakomb a cojaviem kde,, Ano Pampuch ma pravdu,, cirkev vela deti zneuzila,, teda pedofilia,, napriklad Vatikan je sidlo diablov, Vela ludi je v tom ze je to svate miesto,, zial uz nie,, holduju tam v pivniciach satanovskym rytulaom, zneuzivaju pedofilovia male deti atd,, Preco Vatikan nepusta kontrolu dnu???? Preco sa vzdal papez Racinger svojho postu???pretoze sa nemohol nato divat a nechce byt tym co ostatny, zioel su viazany mlcanlivostou,, tolko k k Vatikanu,,Som veriaci, verym v **Boha** a nie zmrdom z Vatikanu,,
Ogo,, pises ze preco je tak vela cirkvi ak ma byt jeden BOH je to jednoduche,, Boch stvoryl Adama a Evu,, boli dvaja,, potom sa rozmonozovali,, vnikli narody ze ?ovsem ze casom ,, a kolko narodov, tolko jazykov,, a tak je to aj s vierou,,proste kazy po svojom siel, teda podla mna,, ale nemusi to tak byt :smt139

a este nieco zaujimave,,, :smt139 https://www.podtatransky-kurier.sk/spra ... Tq6GsfuJd0

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 12.11.2021, 19:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
.....k tym injekcijam......rozumne vravi ten pan.Predsa kazdy neskorumpovany odbornik vravi,ze 2 roky na skusanie vakciny je malo a nik nedokaze povedat,ci vakciny nesposobia vecsiu pohromu ako kovid sam.
...ale taky skorumpovanec ako napr. tento....
https://www.podtatransky-kurier.sk/spra ... ne-morcata
...ten bude tvrdit samozrejme opak.Inak,ked tak rozmyslam :smt139 ...kto a akou silou drzi tie vlady za gule,ked robia taketo svinstva?


Sob, 13.11.2021, 9:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
...ak by niekomu nesadli ranajky a nechcel by si mazat rit....
https://www.youtube.com/watch?v=9VHLbr8jC-w
Vecsina naroda je naozaj jebnuta,ked si dokazali zvolit toto..... :cry:


Ned, 14.11.2021, 9:30
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
“… chcem sa poďakovať prekonaným, že sú zodpovedný a chránia nás ostatných…” vytesať do kameňa túto pamätnú hlášku :smt133

Inak, kto je tento, slušne povedané, šašo, že bez mihnutia oka ľudom obmedzuje slobodu, práva?! A kto sme my, že mu to dovolíme?!

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 14.11.2021, 10:47
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ten saso je demokraticky zvoleny saso.Takze,kto sme my(ako narod),ked sme si ho tam zvolili?Sak oni sa vobec netajili svojimi fasistickymi chutkami.A ked si ich tam jebnuty narod(teda,jebnuta vecsina naroda) zvolil,tak robia to,co mu slubili.Ako sa vravi...kazdy narod ma taku vladu,aku si zasluzi :cry: .
ja sa skor opytam takto....Mohol normalny premyslajuci clovek bez straty pameti a bez straty pudu sebazachovy volit do vlady niektoreho z tych,co su tam teraz?Aj ked volby boli v podstate len o tom,ze -len nie fico.


Ned, 14.11.2021, 14:22
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Vieš čo je irónia? Že v ďalších voľbách bude mať zas Fico veľkú šancu uspieť, lebo to už bude “len nie Matovič!”

Veľmi slabú pamäť majú niektorí ľudia.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 14.11.2021, 14:42
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ved to!A potvrdi sa to,co som vravel uz davno.Ak bude nejaka revolucia proti ficovi,-ta bola-,tak na konci tej revolucie bude stat na cele tej revolucie fico-to vidime v priamom prenose.A sucastna vladna koalicia robi vsetko preto,aby sa fico naozaj znova dostal do vlady.Ludia su fakt jebnuti.Ved trocha normalny clovek predsa nemoze volit tych,ktori ho uz ojebali....jedine v pripade,ze chce byt ojebany.Ale potom nieje normalny.
Tak si trocha sprav naladu a pozri si Mina :wink: .
https://www.youtube.com/watch?v=e9Ki4core0k
Davno som nepocul v parlamente taku dlhu a zaroven rozumnu rec :smt023 .


Ned, 14.11.2021, 18:36
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Súhlasím s Bahnom a zároveň si dovolím malé úpresnenie citátu, že „A ked si ich tam jebnuty narod (teda,jebnuta vecsina naroda) zvolil,tak robia to,co mu slubili.“

Teda jednutí ok, ale nie väčšina rároda, lebo reč čísiel hovorí toto:

olano dostalo 721166 hlasov., sme=237531., sas=179246., za ludí=166325., spolu to je: 1304268. Oni tvoria súčasnú vládnu moc.

Ale zapísaných voličov bolo 4 432 419 !!!!
Takže tých jeblých je cca 1/3.
Keď chcete, tak si to prepočítajte ale mne vyšlo toto.
Trpíme kvôlu 1/3 zapísaných voličov !
Zvyšok tých hlasov tvorí opozícia alebo strany ktoré sa do parlamentu nedostali, a hlavne ide o hlasy voličov ktorí voliť ani nešli !


Ned, 14.11.2021, 22:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ale ti co volit nesli vlastne ukazali,ze im je jedno kto vyhra...oni budu suhlasit s vysledkom,nech bude akykolvek.To nesvedci o prilisnej inteligencii.


Ned, 14.11.2021, 22:39
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Ano, ale ja vidím za tým ešte aj frustráciu, pohodlnosť prípadne salám ako to plno voličov zvýrazňuje, že oni serú na voľby. Akurát si neuvedomujú, že čím je počet voličov menší, tým stačí menej hlasov na víťazstvo., takže ano zrejme aj inteligencia. Akonáhle pripustíme hlavný faktor inteligenciu, tak sme v perdeli. Lebo naše obyvateľstvo preukázateľne osprostieva a kto neverí, tak nech sa porozpráva s nejakým učiteľom, čo má min prax aspon 20 rokov.


Ned, 14.11.2021, 22:56
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ved to je prave smutne,ze volici ktori by volili niekoho normalneho na svoje pravo seru a naproti tomu volici zlodejov,mafosov.kadejakych pomatencov a zlomyselnych hraciek prirody sa volieb zucastnuju ako jeden muz :smt139 .Tak sa nemozme cudovat,ze to vypada tak,ako to vypada.


Pon, 15.11.2021, 14:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Ľudia dobrí, sranda preveliká !

Táto naša vláda tvrdí, že bojuje proti korupcii, no na internete koluje odkaz na nový rebríček Global Corruption Index, ktorý ukázal, že Slovensko si za tejto vlády v oblasti korupcie pohoršilo. No naše médiá o tom nejak nepíšu.
tu je link
https://risk-indexes.com/global-corrupt ... AO2sALOmaI

Tak teraz do koho ? Do fica ?


Uto, 16.11.2021, 0:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
No na tuto tu temu by asi najlepšie odpovedal Spajky len že :smt017 sa nam niekam stratil :-D :-D :-D

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Uto, 16.11.2021, 8:32
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 653, 654, 655, 656, 657, 658, 659 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron